Skocz do zawartości

Grafika

Przewodniki, instrukcje i pomoc na temat programów graficznych (Adobe Photoshop itp.)

1734 tematów w tym forum

  1. Zbiór linków do istotnych wątków 1 2

    • 28 odpowiedzi
    • 79365 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 670 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1786 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3458 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 874 wyświetleń
  2. program do zarządzania obrazami

    • 1 odpowiedź
    • 396 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 634 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 731 wyświetleń
  3. Program do łączenia zdjęć

    • 1 odpowiedź
    • 654 wyświetleń
  4. jak zmienić kolor na laptopie windows 8?

    • 1 odpowiedź
    • 1866 wyświetleń
  5. Problem z rozdzielczością

    • 0 odpowiedzi
    • 1045 wyświetleń
  6. Grafika Obraz

    • 0 odpowiedzi
    • 4425 wyświetleń
  7. Przenikanie zdjęć jaki program

    • 0 odpowiedzi
    • 1203 wyświetleń
  8. Prosta animacja 2D przepływ cieczy

    • 5 odpowiedzi
    • 1626 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1628 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1775 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 5692 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2187 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5466 wyświetleń
  9. Power Point Animowane Tło

    • 0 odpowiedzi
    • 2585 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5582 wyświetleń
  10. Tworzenie obiektów 3d 2d

    • 0 odpowiedzi
    • 2161 wyświetleń
  11. prosty i szybki edytor video

    • 1 odpowiedź
    • 6894 wyświetleń
  12. Etykieta ze skosem

    • 2 odpowiedzi
    • 9075 wyświetleń
  13. Photoshop od podstaw VIDEOKURS

    • 0 odpowiedzi
    • 10133 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamontowałem wczoraj tego Alienware i pierwsze co rzucilo mi sie w oczy to , ze jak jest nawet niezbyt jasne swiatlo w pokoju to czern jest brązowoczerwona.... Od swiatla w pokoju... Trzeba bedzie grac w piwnicy.  Druga rzecz to czy w trybie HDR1000 da sie gdzies podkrecic saturacje kolorow? Nie wiem czy przez granie w DCP-3 mi tak zostalo ale kolory wygladaja na blade, w standard bez hdr rażą w oczy... ale w HDR sa dość blade... Na tym moim bieda TV mu7000 tez w hdr kolory sa zywsze... Cos mozna z tym zrobic?
    • No przecież nie zakładam. Ten jeden blok na który trzeba by obsiać 670 kilometrów kwadratowych kukurydzy to jak pisałem 8,1% obecnej mocy cieplnej warszawskich elektrociepłowni. Lokalne źródła ciepła - jak najbardziej, tylko czym opalane, bo przecież nie przydomowe reaktory jądrowe.
    • Problem w tym że ja nigdzie nie pisałem o konkretnym modelu płyty głównej tylko wyszstkich tanich płytach asrocka, Ty twierdzisz uparcie że ja złapałem się jakiegoś modelu. Nie, mówię o tanich asrockach bo odkąd pamiętam czyli 15 lat wstecz, gdy wychodziła jakaś podstawka to polecane były tanie asrocki bo były tanie. Jak normalne płyty staniały patrz msi Asus gigabyte to już nikt nie polecał ty h tanich asrockow i tylko o to mi chodzi. To jest temat który się przewija od lat i to wielu. I powtórzę, cały paradoks polega na tym że tych tanich asrockow bronią ludzie którzy nie mają tych płyt bo woleli dopłacić do czegos lepszego. Powtórzę po raz ostatni. Nie liczą się słowa a czyny.    Jeszcze tylk o dodam że nie można porównywać cen sprzed lat mówię o Tomahawk B450 bo to było dawno temu. Natomiast znów mówimy o wyborze Tomahawka a nie asrocka. 
    • TV Samsung dodaje jeden plik, nie wiem jak inni producenci
×
×
  • Dodaj nową pozycję...