Skocz do zawartości

Sprzedam


Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

146986 tematów w tym forum

    • 1220 odpowiedzi
    • 415876 wyświetleń
    • 122 odpowiedzi
    • 168751 wyświetleń
    • 51 odpowiedzi
    • 142359 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 166691 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 50395 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 7770 wyświetleń
  1. komp na części

    • 1 odpowiedź
    • 904 wyświetleń
  2. Książka Certyfikowany tester ISTQB

    • 0 odpowiedzi
    • 46 wyświetleń
  3. Klucze do gier na steam

    • 0 odpowiedzi
    • 120 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 91 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1260 wyświetleń
  4. Combo barrow

    • 1 odpowiedź
    • 725 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 5502 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1240 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1561 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 247 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 234 wyświetleń
  5. 4090 FE

    • 0 odpowiedzi
    • 328 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 294 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 15795 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 252 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 258 wyświetleń
  6. Dell 5401 + ładowarka + torba

    • 0 odpowiedzi
    • 314 wyświetleń
  7. Obudowa CoolerMaster HAF XB

    • 0 odpowiedzi
    • 385 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No właśnie nie bardzo, tak do 50 fps jakoś jeszcze idzie to przeboleć ale wszystko co leci poniżej to dla mnie jest mocno odczuwalne.
    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...