Skocz do zawartości

Konsole

Fora

1. Sony Playstation, PS2, PS3, PS4, PSP, PSV

Dział dla miłośników konsol Sony

237951
    odpowiedzi
  2. Microsoft Xbox, Xbox 360 i Xbox One

Dział dla miłośników konsol Xbox

143168
    odpowiedzi
  3. Nintendo 64, GameCube, GameBoy, DS, Wii

Dział dla miłośników konsol Nintendo

9544
    odpowiedzi
  4. Inne konsole

Dział dla konsol starszych i egzotycznych

4003
    odpowiedzi
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Pewnie dlatego, że dopiero 10.11. MS wysyła z magazynu. Rozmawiałem dwa dni temu rozmawiałem z konsultantem MS i potwierdził, że 10.11. wyślą konsolę, więc u mnie dopiero 12-13.11 będzie dopiero. Dla mnie to nie problem, bo akurat od 16.11. do 20.11. mam zaplanowany odbiór nadgodzin, będzie grane
    • Problemy z dostępnością kart zostaną rozwiązane do świąt.   Wielkanocnych oczywiście.
    • Dzień dobry, Czy jest możliwość uizyskania jakiegoś rabatu na ten zestaw? https://www.x-kom.pl/p/602033-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-7-32gb-960-win10x-rtx2060-144hz.html Pozdrawiam
    • Przybyło błędów, to ja jednak ten kabel bym dla spokoju wymienił i dalej obserwował parametr. Win7 i Win8 mogą się różnić obsługą dysków dynamicznych. W tym starym systemie mogło się coś popierniczyć i sobie z tym nie radzi. Partycje podstawowe/rozszerzone mam praktycznie wszędzie i to jest dla mnie domyślny tryb podziału dysku. Dysk dynamiczny w Windows to programowe zarządzanie przestrzenią dysków. Można użyć jak normalne partycje ale pozwala też na łączenie dysków (w systemie widoczne jako jedna przestrzeń, a fizycznie na kilku). Ma to swoje zalety, bo można swobodniej manipulować przestrzenią ale według mnie jest to niebezpieczne, bo nieprzenośne. Jeżeli nie wykorzystuje się możliwości programowego raida, to dla mnie zabawa w dyski dynamiczne jest bez sensu. Jeżeli upierasz się przy pozostawieniu dysków dynamicznych, to sprawdziłbym jeszcze jedną rzecz. Nie wiem gdzie system trzyma informacje o partycjach na dyskach dynamicznych ale jeżeli przy pomocy zwykłego kopiowania plików problem się przeniósł na inny dysk, to pewnie jest jakiś błąd w strukturze plików. Przeskanowałbym D w celu naprawy systemu plików. Z konsoli z prawami admina: chkdsk d: /F
  • Dodaj nową pozycję...