Skocz do zawartości

Hi-Fi (audio), RTV, AGD

Sprzęt Hi-Fi (wzmacniacze, kolumny głośnikowe, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray), telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe itp.

12416 tematów w tym forum

  1. Słuchawki BT/jack

    • 0 odpowiedzi
    • 45 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 163 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 260 wyświetleń
  2. pomocy jak ogladac tv

    • 2 odpowiedzi
    • 1023 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 339 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 882 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 438 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 596 wyświetleń
  3. radio do peugeot 206

    • 0 odpowiedzi
    • 555 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1156 wyświetleń
  4. Zmiana LG CX na C3

    • 17 odpowiedzi
    • 3040 wyświetleń
  5. TV 50"

    • 1 odpowiedź
    • 1213 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1240 wyświetleń
  6. Dobry TV 65

    • 2 odpowiedzi
    • 1653 wyświetleń
  7. Tv 50-65 cali do 3000zl

    • 3 odpowiedzi
    • 1565 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1549 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1073 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1285 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1312 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1259 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1365 wyświetleń
  8. Jaki telewizor 75-77"?

    • 8 odpowiedzi
    • 2821 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1806 wyświetleń
  9. Telewizor problem z kodekami

    • 6 odpowiedzi
    • 2092 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1428 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamienię RX 7900xtx pulse karta używana 2 miesiące pozostało 34 miesięcy gwarancji zamienię za coś w przedziale dopłaty około 1000zl najchętniej rtx 4070 ti.
    • adashi jest mocno antyukraiński nie bierz go na poważnie. Jest szansa, że Polska szybko wpląta się w konflikt ale Rosja raczej tego nie chce. Ruskie rakiety spadną przypadkowo na bloki w Polsce i już. Ale to musiałby być wielki pech. Na razie dalej to samo. Prognozy pesymistyczne dla Ukrainy. Rusza kroplówka z USA ale może celowo to robią tak żeby nie wplątać krajów nato w konflikt. Sam już nie wiem i pewnie przez najbliższe 20 lat się nie dowiem.
    • Bo jest łatwiej? Teraz jak już grałem setki razy na każdej mapie, to wolę widzieć mniej, a przez to więcej 😉
    • Korzystam z One Drive już jakieś 10 lat. Ostatnio padł mi 12 letni dysk zewnętrzny WD MyPassport na którym miałem dane, które miałem skopiować na drugi dysk. No niestety nie zdążyłem bo przestał działać a jak zadziałał przerysował głowicą po talerzach. Odzyskanie danych? Może możliwe, ale koszt sięgałby kilku tysięcy zł. Dzięki one drive mam zdjęcia i część dokumentów, ale starsze dane, które były na tym dysku przepadną jeżeli nie uda się ich odczytać z płyt, które gdzieś tam trzymam. Tylko na płytach była inna organizacja danych, a na dysku miałem wszystko poukładane po nowemu. Zatem znów trzeba poświęcić czas na zgranie o ile płyty zadziałają i na porządkowanie. @debek Zatem tak, skłaniałbym się ku chmurze na dane typu zdjęcia czy jakieś mniej istotne pliki. Jakieś ważne dokumenty, czy takie zawierające jakieś dane wrażliwe trzymaj na kilku różnych dyskach zewnętrznych tylko tak jak Ci radzono wcześniej, dysk + stacja dokująca, bo gotowe dyski zewnętrzne nie mają złącz SATA tylko jak napisał @Bono[UG] interfejs USB jest połączony z dyskiem, co w razie awarii mocno ogranicza jakiekolwiek możliwości.  
    • ale się jaram tą gierką ale jeszcze ani HFW nie skończyłem a tu zaraz za moment Cuszima w którą wsiąknę jak w g*wno.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...