Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopcio

Spis polecanych myszek i podkładek dla graczy - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Obojętnie, którą z tych dwóch podkładek wybierzesz, to nie będziesz żałował. Obie to dobre produkty. Mi osobiście spodobał się EYEpad, dlatego wziąłem jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś pytał o aluminiowe... :) jest jeszcze

Qpad X-TR - wypaśna :)

Cyber Snipa Aluminium coś tam - kiepska....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup: dla wszystkich modeli Qck :)

 

@Bio, @Destroy - ja was bardzo ladnie prosze, koniec waszej "wymiany zdan" w tym temacie - chcecie podyskutowac, to gdzies "na zewnatrz". Bardzo prosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma A4Tech X-710 ?

Mam super zestaw dla ubogich: A4Tech x-710BF (39.99) + Rantopad H3 (29.99) = dobry jakościowo i cenowo zestaw za mniej niż 70zł :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam super zestaw dla ubogich:

dla ubogich... to że ktoś takie coś kupi nie znaczy, że ubogi.. ja np. teraz zamówiłem A4TECH'a X750BF i bynajmniej nie dlatego, że jestem ubogi (w końcu do tej pory korzystałem z G7..) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo X-750BF:

 

1. Jaką polecacie do niej podkładkę? Brałbym w ciemno QcK'a, ale na PurePC pisano, że laser ma problemy na niej. Cena: maksymalnie 40 zł.

 

2. Czy ktoś wie, w jaki sposób mogę uaktywnić w tej myszy przewijanie belki rolką w nieaktywnym oknie? (bez konieczności jednorkotnego kliknięcia w dane okno). Na Swop-80 tak się dało, na tym niestety nie (sterowniki mam zainstalowane w wersji 7.80 - najnowszej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wie ktos moze gdzie w bielsku mozna pomacac DeathAddera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wie ktos moze gdzie w bielsku mozna pomacac DeathAddera?

 

Jak "pomacales" habu to tak jak bys pomacal DA. Odczuwalna roznica to tylko material z jakiego zostaly zrobione i boczne przyciski. W habu mozna je wymieniac w zaleznosci jak trzymasz kciuk.

 

PS. Habu jest w kazdym MM albo saturnie o ile dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Habu jest w kazdym MM albo saturnie o ile dobrze pamietam.

Potwierdzam.. w bielsku jest habu w MM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w Zabrzańskim MM widziałem jak koleś przeklinał na cenę Habu :E (co ona z diamentami w środku jest?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propo X-750BF:

 

1. Jaką polecacie do niej podkładkę? Brałbym w ciemno QcK'a, ale na PurePC pisano, że laser ma problemy na niej. Cena: maksymalnie 40 zł.

 

Również mam podobny dylemat i myślałem o tej podkładce. A więc co jest godnego w tej cenie aby dobrze współgrało z tą mychą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam QCK mini... jutro powinna przyjść X750BF, więc wam powiem jak to wygląda, ale podejrzewam, że to przesadzona opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to już z niecierpliwością czekam na opinię bo chciałem coś już jutro zamówić przy okazji zamawiania innej częsci do kompa która jest w promocji, i była by darmowa przesyłka a tak to albo musze ryzykować koniec promocji albo płacić później za wysyłkę 15zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaką myszkę laserową masz... G5 i Habu/Copperhead to na szmaciankach niebo i ziemia - na korzyść Razerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoooko ;p lopcio1990 już dostał info ode mnie swego czasu - widać nie ma czasu na dodanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoooko ;p lopcio1990 już dostał info ode mnie swego czasu - widać nie ma czasu na dodanie

Przepraszam, ale o tym zapomniałem. Już miałem dodawać, ale nie znalazłem odpowiednich zdjęć (wszystkie wersje podkładki na białym tle). Może ktoś z Was ma takie fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła X750BF :]

 

1. Bardzo fajnie wyprofilowana (jak dla mnie nawet lepiej niż G7)

2. Ten przycisk 3x jest bezsensu...juz pomijając, że jest zbędny to jeszcze usytuowany do kitu

3. Kółko tak jak w G7 jest głośne przy przewijaniu

4. Ta "guma" to jakiś gumowaty plastik (spodziewałem się czegoś jak guma na habu czy tam..death adderze)

5. Jak chce przewijać strone kółkiem to zamiast na kółko zawsze trafiam palcem na ten przycisk 3x i go próbuje przewinać (nie wiem czemu...chyba rolka po prostu jakoś źle usytuowana jak dla mnie)

6. Głośniejszych przycisków "dalej" i "wstecz" nie widziałem...a raczej - nie słyszałem

 

Na razie to tyle...mam ją 10 minut dopiero więc jeszcze się z pewnością przyzwyczaje..no i pobawie się sterownikami itp... :)

 

A co do kompatybilności z Qck to jak dla mnie spoko :)

Chociaż.. nie wiem czy mozna na mnie polegać, bo dla mnie każda podkładka jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mini recenzję. A co z DA? Zrezygnowałeś z niego? Pytam z ciekawości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszła X750BF :]

 

1. Bardzo fajnie wyprofilowana (jak dla mnie nawet lepiej niż G7)

2. Ten przycisk 3x jest bezsensu...juz pomijając, że jest zbędny to jeszcze usytuowany do kitu

3. Kółko tak jak w G7 jest głośne przy przewijaniu

4. Ta "guma" to jakiś gumowaty plastik (spodziewałem się czegoś jak guma na habu czy tam..death adderze)

5. Jak chce przewijać strone kółkiem to zamiast na kółko zawsze trafiam palcem na ten przycisk 3x i go próbuje przewinać (nie wiem czemu...chyba rolka po prostu jakoś źle usytuowana jak dla mnie)

6. Głośniejszych przycisków "dalej" i "wstecz" nie widziałem...a raczej - nie słyszałem

Coś nie w twoją rękę ta mycha :thumbdown:

z przyciskiem 3x się zgodzę

 

U mnie kółko jest niesłyszalne,może to kwestia zużycia ale od początku raczej było niesłyszalne...(mam ją 2 miesiące)

 

Nie wiem czego się czepiasz z tą gumą....bo myszkę się bardzo dobrze trzyma

 

Ja nie mam problemów z "trafieniem" palcem w scrolla

 

Co do punktu 6. u mnie są średnio głośnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już się nią pobawiłem...generalnie precyzja jest, ale jakoś... spodziewałem się czegoś lepszego... a oprogramowanie dodane do myszki to śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...