Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 06/22/24 w Odpowiedzi

 1. 3 punkty
  Jako ostatni awansowaliśmy a napisane było że "Tak ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi" Ewangelia wg św. Mateusza
 2. 1 punkt
  Z badań które kiedyś widziałem w przypadku mężczyzny ten okres jest właśnie optymalny jeśli chodzi o "atrakcyjność na rynku matrymonialnym". To kobiety zaczynają wtedy mieć problem. Oczywiście jest problem "skapitalizowania" tej atrakcyjności, czyli poznawania ludzi, ale to bardziej kwestia chęci. 30-paro latek w klubie czy na imprezie to nic nadzwyczajnego, ale jeśli styrany po pracy woli grac w gry to sam jest sobie winien Nie szydzę, życie singla ma dużo plusów, ale niektórzy to by chcieli mieć ciastko i zjeść ciastko.
 3. 1 punkt
  To akurat zwykły mechanizm popytowo-podażowy. Jak mniej ludzi stać na nowe auto, więcej chce kupić używane i ceny rosną. Poza tym relacja cenowa auto nowe - auto stare jest w miarę stała (w sumie relatywnie duża różnica, może się zmniejszyć), więc podnoszenie cen aut nowych tym bardziej spowoduje wzrost cen używanych. Duża część sprzedających używane robi to, by dołożyć do nowego.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Pierwsze miejsce, jesteśmy najlepsi !!! Jako pierwsza drużyna odpadamy z EURO24 ⚽
 6. 1 punkt
  @Kelero Tak, te dzielniki pamięci tak właśnie działają na tej platformie i trzeba chwilkę pokombinować, aby dobrać te najbardziej optymalne wartości, tak aby jednocześnie i procek i pamięci leciały wysoko/nominalnie. Między innymi dlatego na AM2 zawsze miałem wszystko podkręcone lub ręcznie dostosowane, bo równe 400/800 na pamięciach jesteśmy w stanie osiągnąć jedynie na procesorach z parzystymi mnożnikami (x10,x12,x14,x16). Fajnie to wszystko Ci wyszło i bardzo ładnie to wygląda! I ta obudowa i te chłodzenie i te SLI Dziękuję Ci też za wszystkie przeprowadzone testy oraz weryfikację działania TDU. ... Ja dzisiaj w nocy zabiorę się za instalację systemu na platformie z Northwood'em Pentium 4 HT i pewnie wrzucę tu pierwsze testy Platformę na tej czerwonej MSI od Northwood'a mam już odpaloną, ale miałem parę przebojów, o których opowiem w odpowiednim wpisie
 7. 1 punkt
  Nie @tomcug, napisałem, że przy tej samej ilości rdzeni. A tu macie z ustawioną taką samą częstotliwością i ilością rdzeni jak w i7-13700K, bez UV i z limitem poboru mocy 125 W.
 8. 1 punkt
  Polska reprezentacja piłki nożnej jest jak ojciec alkoholik. Za każdym razem starasz się na nowo zaufać, zrozumieć, dać szansę i zawsze cię zawodzi. Ma się zmienić ale się nie zmienia… i trwa to lata i lata.
 9. 1 punkt
  Zmiana trenera nic nie da. Trzeba zaorać cały PZPN. Już wcześniej ludzie z zagranicy twierdzili, że to jest beton. Tam nic się nie zmienia, Kulesza jest potwierdzeniem tego bagna. Do tego dochodzi też mentalność naszych grajków. Oni chyba w reprezentacji grają dla kontraktów reklamowych lub aby podbić swoją wartość na rynku transferowym. Jestem ciekaw co Lewy powiedział Waldusiowi Kiepskiemu (Mila). Podszedł i coś mu tam szeptał na ucho. Wejście Lewego i Krakena nic nie dało.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...