Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

magaw12

Mysz głównie pod CS:GO [100-200zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Za pewne było wiele takich tematów, aczkolwiek ja chcę się zapytać jaka obecnie mysz w tej cenie byłaby najlepsza? Przepatrywałem wiele for i stron producentów, jak wiadomo steelseries maja przewage w tej dziedzinie i pewnie z ich firmy chciałbym coś zakupić, ale pytanie jest jaka byłaby najlepsza? Obecnie mam A4techa x-760hwhite, myszka spoko do wszystkich gier, ale jednak do dokładności w CS nie wystarcza. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecna mysz: A4 tech x-760h WHITE

powod zmiany: obecna myszka nie wyrabia

DPI:od zawsze 800, kiedys probowalem na tej myszce 400 ale srednio mi sie podobalo

czulosc w windows: 6/11

gram w: CS:GO

podkładka: SS QCK

ilość przyciskow: dowolona

budzet:100-220

Wole raczej płaskie myszki o prostej budowie bez zadnych fikusnych konstrukcji, gdy gram w csa raczej poruszam nadgarstkiem przy 800 dpi, reka mi nie wychodzi, choć powinno sie ruszac cala reka. :) WYBACZCIE ZE TAK NIE PISALEM ALE MIALEM WIELE SPRAW INNYCH NA GLOWIE. Ogolnie trudno bedzie mi sie przyzwyczaic przy zmianie z laserowej na optyczna gdybym bral SS Rival?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze podaj ile sensivity w csie i jaki masz chwyt myszki (na forum pisze jak to sprawdzić). jak to podasz to od razu dostaniesz najlepszą pod twoje preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries Rival (to się średnio do fingera nadaje, na tym całą grabę kładziesz, ale nie jest taki kloc jak Logitechy Mx518)

Microsoft Intellimouse 3

Zowie EC2 Evo

Jak gdzieś dostaniesz nówkę, albo leżak magazynowy to Logitech G9x jest całkiem fajny

Roccat Savu

MadCatz R.A.T 3 (posiada ten sam sensor co Zowie i Roccat)

Corsair Raptor M45

Thermaltake Sapphira (tutaj nie mogę z czystym sercem polecić - we wcześniejszych modelach był problem z kablem, który jest świetnie wykonany, ale przy połączeniu z myszą bardzo szybko się po prostu łamie w ekspresowym tempie...)

Logitech G300 też wygląda całkiem sensownie

 

Wszystko w zestawieniu poza G9x to optyk. Są jeszcze Geniusy całkiem tanie (poniżej 100zł), ale nie pamiętam który otrzymał firmware update poprawiający pracę sensora, więc nie chcę wprowadzać w błąd.

 

(edit: trochę za bardzo uprościłem :E)

 

bonus:

Tutaj o Corsair M45:

 

 

jeszcze podaj ile sensivity w csie i jaki masz chwyt myszki (na forum pisze jak to sprawdzić). jak to podasz to od razu dostaniesz najlepszą pod twoje preferencje.

Skoro nie rusza nadgarstkiem z miejsca to finger grip i przy 800 dpi daje to jakieś ~3 sensa w CSGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cs go mam okolo 2.25-2.50 sensa, dawniej mialem 3.55, mam mniej z uwagi na znacznie wiekszą obecenie podkladke. Wiec co byloby najlepsze? Zalezy mi na dobrym sprzecie, wiec brac optyki czy pozostawac w laserowych? Co tak naprawde jest lepsze optyczna czy laserowa? I jaka myszka najbardziej pasowala by mi przy takim secie jakim gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak naprawde jest lepsze optyczna czy laserowa?

Kwestia preferencji na tym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Panem wyżej.

Najważniejsza jest wygoda: myśl o niej wybierając mysz (chwyt, wielkość; waga raczej mniej robi, bo statystycznie aż tylu mięczaków nie ma, których boli ręka od machania :E ) i rodzaj podkładki (część ludzi nie lubi szklanych albo metalowych).

 

Jak nie byłeś jeszcze w MM/Saturn i nie przymierzałeś myszek to zalecam się przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie gralem u znajomego na optyku plynne dzialanie zauwazylem ale kwestia jest tego ze nawet jak lekko odalalem myche od podkladki to i tak wyczuwalo powierzchnie przez co dochodzilo do smiesznych przesuniec, ale to za pewne kwestia przyzwyczajenia. W moim MM w okolicy jest wybor myszek na zasadzie: tylko biurowe, a saturn 100 km ode mnie. :) Powiedzcie co sadzicie o RIVAL albo o Kana V2? mad catz raczej odpada, srednio mi sie podobaja te mychy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie gralem u znajomego na optyku plynne dzialanie zauwazylem ale kwestia jest tego ze nawet jak lekko odalalem myche od podkladki to i tak wyczuwalo powierzchnie przez co dochodzilo do smiesznych przesuniec

To może jakiś stary optyk :E Ostatni raz takie coś miałem na RAT7, ale to była kwestia gównianego lasera Philipsa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie co sadzicie o RIVAL albo o Kana V2? mad catz raczej odpada, srednio mi sie podobaja te mychy

Rival ma minimalnie lepszy sensor optyczny, Kana ma taki jak większość optyków wymienionych w moim poprzednim poście.

 

w sumie to byla kana V2 :)

Rival zbiera po podniesieniu 2-4mm zależnie od podkładki - na szmaciankach najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec w sumie przy takim secie jak ja gram, glownie nadgarstek i takie DPI wybierac w sprzetach steelseries ktore sa glownie plaskie? ja lubie plaskie, ale ogolnie spotkalem sie z opiniami ze na takich sie gra na dosc malych DPI i do tego wielkich podkladkach, czy mzoe kierowac sie w strone myszek jak np. zowie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...