Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czort104

Zamykany grill eletryczny.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Parę dni temu dowiedziałem się, że takie cudo istnieje i postanowiłem kupić. Objechałem kilka sklepów w małym 15tyś mieście ale znalazło się tylko jakieś tanie byle co i jeden otwarty. Postanowiłem trochę poszperać po necie i zapytać o opinie posiadaczy między innymi na tym forum. Szukam porządnego grilla, dobrej marki, który nie będzie miał jakichś problemów z nierównym podgrzaniem płyty czy co tam się w tego typu sprzętach zdarza. Preferuję moc 2000W. Najlepszą renomą tutaj cieszy się chyba firma Tefal, więc to ich maszynki mam na pierwszym planie. Aha i budżet tak około 200-300zł. Z góry dziękuję ;)

Kilka typów:

tefal gc 3050 - na zdjęciu wydaje się trochę mały. Trochę jak opiekacz do kanapek.

TEFAL GC 2050 - ten jakby większy ale bez miski na soki $ tłuszcze. Tylko 1600W

TEFAL GC 3060 - wykracza ponad budżet ale ciekawi mnie do jakich potraw jest ta tyczka blokująca zamknięcie na pewnej wysokości. Może ktoś odpowie. Troszkę mały, jak jedynka ale nie zdecydowałem jeszcze jaki rozmiar mnie zadowoli (bez skojarzeń :lol2: ).

TEFAL GC 6000 - ten bym wziął gdyby nie cena :D, 2400W. Chyba, że ktoś ma i powie czy warto :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zamknięcia. Kupiłem tydzień temu tefala gc 3050 i jestem bardzo zadowolony. Grill szybko grzeje, tłuszcz z mięcha spływa litrami :E . Zapiekałem burrito, jakieś tam swoje tortille, krokiety, kotlety ( mielony nieporównywalnie lepszy niż patelniowy), warzywa. Jakby ktoś był zainteresowany to po tygodniu użytkowania mogę polecić. Jak z awaryjnością to czas pokaże :P . Na minus tylko to, że jest troszkę mały ale jak nie grillujemy dla całej rodziny to starcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...