Skocz do zawartości
Dominix1910

Overwatch 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka pierwszych meczy była irytacja, bo mi w ogóle nie szło i dostawałem ładne manto. Gra się trochę inaczej niż w inne FPSy. Szybko się jednak można przyzwyczaić, poznać postacie, mapy i gra się bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka pierwszych meczy była irytacja, bo mi w ogóle nie szło i dostawałem ładne manto. Gra się trochę inaczej niż w inne FPSy. Szybko się jednak można przyzwyczaić, poznać postacie, mapy i gra się bardzo fajnie.

 

Jakby Ci się znudziło to pożycz konto :P Kurdę że tylko na jakimś niemieckim ebayu są konta z grą do kupienia...

 

Orientuje się ktoś gdzie są informacje o tym kiedy będą najbliższe zaproszenia rozsyłane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak stress testy pójdą sprawnie to będzie więcej zaproszeń rozsyłanych. Wczoraj poszło konto na ebayu z samym overwatchem za 1200 zł ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kroka1104

dostal ktos juz zaproszenie na weekendowe beta testy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostal ktos juz zaproszenie na weekendowe beta testy ?

yep

2ekhvtz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej czesto dostawalem zaproszenia do bety to tym razem zamiec o mnie zapomniala :( Chyba trzeba wykupic abonament do wow'a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej czesto dostawalem zaproszenia do bety to tym razem zamiec o mnie zapomniala :( Chyba trzeba wykupic abonament do wow'a :E

500h w diablo jak krew w piach :<

 

yep

Po pierwsze - spłoń :(

Po drugie - masz pre-order overwatch?

 

ok teraz się już lekko podku***m :mad2: Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500h w diablo jak krew w piach :<

 

 

Po pierwsze - spłoń :(

Po drugie - masz pre-order overwatch?

 

ok teraz się już lekko podku***m :mad2:

500h? :D Ja w wowie jakbym dodal ze wszystkich postaci /played to by mi z 600 dni wyszlo online :E

 

Z reddita "•People from ALL regions were invited. (NA, EU, AUS/NS, etc.)"

 

Az sie zaloguje na Bnet

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500h? :D Ja w wowie jakbym dodal ze wszystkich postaci /played to by mi z 600 dni wyszlo online :E

 

Z reddita "•People from ALL regions were invited. (NA, EU, AUS/NS, etc.)"

 

Az sie zaloguje na Bnet

WoWa nawet nie liczę, bo to w latach idzie

 

Ja sie zalogowałem i nie mam dostępu, najwidoczniej All jest z *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem, doczytalem teraz. Zrobili zamieszanie, chodzilo im o to, ze wszystkie konta ktore maja teraz dostep do bety beda uczestniczyc w tym weekendzie. Takie tam nieporozumienie, bo ktos zle napisal :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szanse na dostęp zwiększa też aktywność na forach blizza, ale pewnie to i tak czyste szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szanse na dostęp zwiększa też aktywność na forach blizza, ale pewnie to i tak czyste szczęście.

Plotki wyjęte z kapelusza (i nie, nie ma w nich ziarnka prawdy)

 

http://www.youtube.com/watch?v=VZjgR75jVAE

:E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500h w diablo jak krew w piach :<

 

 

Po pierwsze - spłoń :(

Po drugie - masz pre-order overwatch?

 

ok teraz się już lekko podku***m :mad2:

Nie mam pre-ordera, ostatnio grałem tylko w Hots'a i HSa (ale to i tak mało). Fakt wydałem tam trochę gotówki (jakieś 80zł :E).

 

Down

Moje jedyne posty na forach blizza, to takie które jadą bezpośrednio politykę firmy :E

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szanse na dostęp zwiększa też aktywność na forach blizza, ale pewnie to i tak czyste szczęście.

 

2000 postów za mało w takim razie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super , wciąga jak holera szkoda ze nie bedzie f2p ale i tak sie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam tylko starcrafta wings of liberty i pograłem w hotsa sporo na becie

 

A tu niespodzianka - tydzień temu patrze a tu dostęp do overwatcha na koncie :E

 

Gra się bardzo przyjemnie, każda z postaci kompletnie inny charakter i gameplay (Smuge uwielbiam <3 jak tylko na trailerze zobaczyłem to już wiedziałem czym bede młócił). Szybkie, dynamiczne mecze, rewelacyjna optymalizacja, na ultra 1440p 100-120fps, żadnych spadków fps, przycinek, lagów - chociaż czasem hit registry trochę kuleje, a szczególnie hak Wieprza. Nawet zbalansowana, na każdą postać jest kontra - może poza Genjim który zawsze mnie doprowadza do szewskiej pasji :E oczywiście gra wymaga odrobiny gry drużynowej ale nie jest to typowy fps - skill z CS troszkę się przydaje ale niewiele ;P

 

Aha i Polonizacja jest naprawdę świetna :) - postacie brzmią naprawdę autentycznie

 

Może się skusze na preorder

 

PTewAV9.gif

:E

 

Jakże mi przykro :D

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam tylko starcrafta wings of liberty i pograłem w hotsa sporo na becie

 

A tu niespodzianka - tydzień temu patrze a tu dostęp do overwatcha na koncie :E

PTewAV9.gif

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą według mnie przydałby się jakiś tryb który by pozwalał na trochę dłuższą rozgrywkę - coś a'la Checkpoint obudstronny z Teamfortressa. Albo Payload podzielony na trzy mapy (goldrush kojarzycie? :P)

 

I jakby dodali randomowe efekty pogodowe na każdą rozgrywkę (słonecznie, zachmurzenie, deszcz, burza, chmury przed burzą z wiatrem) to w ogóle byłoby super :D

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20h dalej gra się świetnie. Gra coś w sobie ma, pewien powiew świeżości, mimo że i tak dużo osób powie, że to klon TF2 :P. W stress weekend wszystko chodzi tak samo jak w tygodniu, tylko graczy znajduje nieco szybciej, żadnych lagów nie stwierdziłem. Co do postaci, to obecnie najlepiej gra mi się Złomiarzem. Świetny wygląd, design i styl gry. Na ten moment nie ma żadnego progresu konta i statystyki są biedne, ale pewnie w przyszłości się to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20h dalej gra się świetnie. Gra coś w sobie ma, pewien powiew świeżości, mimo że i tak dużo osób powie, że to klon TF2 :P. W stress weekend wszystko chodzi tak samo jak w tygodniu, tylko graczy znajduje nieco szybciej, żadnych lagów nie stwierdziłem. Co do postaci, to obecnie najlepiej gra mi się Złomiarzem. Świetny wygląd, design i styl gry. Na ten moment nie ma żadnego progresu konta i statystyki są biedne, ale pewnie w przyszłości się to zmieni.

No właśnie z tymi statystykami - może ich nie być http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/19974497432?page=1 zgodnie z zasadą "wszyscy są zwycięzcami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 20h dalej gra się świetnie. Gra coś w sobie ma, pewien powiew świeżości, mimo że i tak dużo osób powie, że to klon TF2 :P. W stress weekend wszystko chodzi tak samo jak w tygodniu, tylko graczy znajduje nieco szybciej, żadnych lagów nie stwierdziłem. Co do postaci, to obecnie najlepiej gra mi się Złomiarzem. Świetny wygląd, design i styl gry. Na ten moment nie ma żadnego progresu konta i statystyki są biedne, ale pewnie w przyszłości się to zmieni.

 

złomiarz to jest chyba najprostsza postać do obrony razem z bastionem :D

spamujesz tylko tymi granatami i jazda.

 

Swoją drogą bardzo dobra postać vs Tracer. Rozkładasz sobie sidełka w jakimś wąskim przejściu, ta ich nie zauważy no i bum!

 

Co do statystyk - też mi tego brakuje. Nie tyle żeby się tym chwalić i nabijać KDA, ale po prostu zobaczyć jak sobie radzą tą postacią, ile już nią przegrałem itd

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi statystykami - może ich nie być http://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/19974497432?page=1 zgodnie z zasadą "wszyscy są zwycięzcami :E

 

W zupełności zgadzam się z tym gościem. To może być największa wada tej gry. Nie chodzi mi o to by gra była esportowa, ale jednak współzawodnictwo bawi w grach sieciowych. Statystyki dodają też kilka innych ważnych aspektów, zaznaczonych w tym temacie. Jednak myślę, że Blizz nieco zmieni swoje podejście do tego tametu. Już w swojej mobie statsy nieco rozbudowali, a tam mają sporą konkurencję na rynku i od początku celowali w "nieinwazyjną" grę, żeby przyciągnąć zmęczonych hejtem graczy. W przypadku Overwatch, gry płatnej może to wyglądać inaczej. Mi się marzą jeszcze powtórki całego meczu, ciekawe czy ten silnik na to pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...