Skocz do zawartości
lycone

LTE - Orange, Play, Plus, Cyfrowy Polsat, T-Mobile - opinie, zapytania, problemy

Rekomendowane odpowiedzi

A ile zużywasz transferu ?

 

Wiesz co do końca grudnia mam 200mn internet

 

Dla mnie taki internet to bajka był , trochę dużo zużywam gry PS4 gry pc itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu korzystam z LTE, ponieważ światłowody są od niedawna i nie skończyła się jeszcze umowa. O graniu Online ciężko myśleć ze względu na pingi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na T-mobile oraz Orange mam ping jak na kablówce od Vectry. Z tym, że tylko jeśli połączy mnie z pasmem LTE2600. Grałem bez problemu gdy korzystałem przez rok czasu tylko z LTE.

 

Fabiax nie wiem czy masz w okolicy stację bazową T-mobile/Networks sprawdź sobie na stronie http://beta.btsearch.pl/ jeśli tak to weź na testy internet domowy bez limitu z T-mobile. Najlepiej gdyby na stacji bazowej było więcej niż tylko LTE800 bo może być zapchane.

Edytowane przez mattpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś T-Mobile jest ale wszystkie umowy na LTE są przeważnie na 24 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zapomniałem, że szukasz tylko na rok. Tak z głowy to Redbull mobile 100 GB za 40 zł, coś na Plusie to lajt mobile 35 zł za 100 GB, jest też Nju ale tam tylko 40 GB + rośnie za staż. Jest też oferta Play jeśli kupisz taki starter https://allegro.pl/oferta/starter-play-internet-na-karte-pink-1-7646181738 możesz korzystać jak w opisie aukcji 45 zł za miesiąc.

 

Tylko pierwsze co to zrób testy Play, Plus, Nju.

Edytowane przez mattpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zastanawiam się nad nju 40gb , czy na lejku potem 1/mb da się chociaż grać??? Online ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moj problem polgea na tym ze jak mam wyłączony komputer na modemie mam zasięg na maksa. Ale jak juz odpale kompa i włacze strone zasieg spada do jendej kreski nie ma nawet lte . Na laptopie sprawdzałem modem podpiłem sie pod wifi i to samo sie dzieje.

Czy to awraia modemu czy karty sim ktora jest włożona do netboxa z playa na zewnątrz.

Prosze o pomoc :) Karta sim została juz wymieniona dalej to samo.

Edytowane przez andrecs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moj problem polgea na tym ze jak mam wyłączony komputer na modemie mam zasięg na maksa. Ale jak juz odpale kompa i włacze strone zasieg spada do jendej kreski nie ma nawet lte . Na laptopie sprawdzałem modem podpiłem sie pod wifi i to samo sie dzieje.

Czy to awraia modemu czy karty sim ktora jest włożona do netboxa z playa na zewnątrz.

Prosze o pomoc :) Karta sim została juz wymieniona dalej to samo.

Jaki router masz i podaj lokalizację swoją.

 

Słuchajcie zastanawiam się nad nju 40gb , czy na lejku potem 1/mb da się chociaż grać??? Online ??????

Do grania nie ważna jest prędkość łącza tylko ping, a na pewno nie aż tak ważne czy masz 1Mb/s czy 20Mb/s :) Aż tak to się opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki LTE polecacie w dobrej cenie? Warunek: musi być nielimitowany. Ewentulanie lejek musi byc min. 20mbit ale pewnie takiego nie ma.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielimitowany tylko domowy z T-mobile 20 albo 60 Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko T-Mobile? Jakie pingi ma taki internet 20mbit? Generalnie jakie sa roznice w stosunku do polaczen kablowych o tej samej predkosci?

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam T-mobile dużo osób już narzeka na ten net,poczytaj na bezka...........lub forumtele.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tylko T-mobile oferuje taką usługę, spytaj się o to reszty operatorów. Pingi mam podobne jak na kablówce od Vectry no może +8-10ms ale tylko po ręcznym wymuszeniu pasma LTE2600, na LTE800,1800 mam ping +16-20 ms. Sprawdziłeś w ogóle czy masz w zasięgu jakiś BTS i z jakimi pasmami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mattpl, jak to sprawdzic? jaki router pozwala zmieniac pasmo?

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu sprawdzisz, a pasmo wymusisz aplikacją Hmanager na Huawei B525. Możesz go wziąć w tej ofercie T-mobile. Edytowane przez mattpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilometr do btsa t-mobile z LTE2600 i LTE800. Chyba nie powinno byc zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tmobile ma prawdziwe nolimit.

Danych. Zaznaczajcie to bo jeszcze ktoś pomyśli i będzie się pytał czemu ma maks 60Mb/s :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na tmobile ma się zewnetrzene ip? czy nie blokuja portow albo throttluja torrenty?

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na tmobile ma się zewnetrzene ip? czy nie blokuja portow albo throttluja torrenty?

Torrentów nie używam od przeszło 10 lat to nie wiem, ale bardzo prawdopodobne bo torrenty potrafią kablowe łącze zakatować. Co do IP to w t-nobile, orange i plus jest IP wewnętrzne za NAT-em operatora, a IP stałe publiczne tylko dla firm i biznesu za dodatkowe 15 zł netto lub 10 zł netto. Orange się wybija i daje prywatnym za darmo IP zmienne publiczne, trzeba tylko ustawić APN inny niz domyslny w routerze, ale w Orange największy pakiet dla osoby prywatnej to 250GB, a potem zwalnia do 1Mb/s, albo 2Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam T-mobile dużo osób już narzeka na ten net,poczytaj na bezka...........lub forumtele.........

Efekt skali, poczytaj. LTE nie jest gumą, nie rozciągnie się. Większość osób narzeka nawet nie sprawdzając jakiego BTS'a ma koło siebie, więc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na tmobile ma się zewnetrzene ip? czy nie blokuja portow albo throttluja torrenty?

Pobierać pobiera ale jesteś niedostępny i z tego co zauważyłem wysyła innym tylko jak pobierasz. Jak pobierzesz cały plik to już nikt się z tobą nie łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt skali, poczytaj. LTE nie jest gumą, nie rozciągnie się. Większość osób narzeka nawet nie sprawdzając jakiego BTS'a ma koło siebie, więc.

LTE nie jest zalezne tylko od BTS'a, ale tez od modemu końcowego. Ja widze u siebie na iPhonievs Asus 4G-Ac68U z modemem Broadcoma. iPhone w domu pokazuje 25Mb/s, a Asus 85Mb/s i iphona trzymam z 5 cm od Asusa robiac test. Co do sprawdzania nadajnikó∑ to już uwazam, że sami sprzedawcy powinni łaskawie wejść na btsearch wpisac adres i zobaczyć czy to zadziała, ale to tak jak z receptami wazniejsza ilość nie to czy komuś to będzie przyzwoicie działac. Ja bym wolał mieć powiedzmy 20-30Mb/s LTE niż neostrade do 10Mb/s bo to tez robi różnice na korzyśc LTE T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...