Skocz do zawartości
lycone

LTE - Orange, Play, Plus, Cyfrowy Polsat, T-Mobile - opinie, zapytania, problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki Internet NIELIMITOWANY (a nie tam jakieś pierdzielenie że nielimitowany a dadzą 45gb jak u plusa) który pociągnie na wsi? Najlepiej żeby była prędkość wysyłania 300mb/s a cena to nie wiem, do 50zł/mc (jeśli taki się znajdzie oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Jaki Internet NIELIMITOWANY (a nie tam jakieś pierdzielenie że nielimitowany a dadzą 45gb jak u plusa) który pociągnie na wsi? Najlepiej żeby była prędkość wysyłania 300mb/s a cena to nie wiem, do 50zł/mc (jeśli taki się znajdzie oczywiście)

Spójrz na nazwę tematu w którym napisałeś posta

LTE - Orange, Play, Plus, Cyfrowy Polsat, T-Mobile

Ale przyłączam się do pytania :E

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjaśni mi ktoś dlaczego mam problem z LTE gdy telefon robi za hosta? Na telefonie osiągam prędkości do 70 mb/s a na innych urządzeniach ( tel robi za host ) prędkość często nie przekracza 1 mb/s. Oczywiście testów nie robię w tej samej sekundzie tylko najpierw tel później inne urządzenie i znowu tel. I ciągle jest to samo. Na telefonie mogę oglądać materiały 4k a na laptopie/konsoli/pc czasem nawet gogle się nie otworzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjaśni mi ktoś dlaczego mam problem z LTE gdy telefon robi za hosta? Na telefonie osiągam prędkości do 70 mb/s a na innych urządzeniach ( tel robi za host ) prędkość często nie przekracza 1 mb/s. Oczywiście testów nie robię w tej samej sekundzie tylko najpierw tel później inne urządzenie i znowu tel. I ciągle jest to samo. Na telefonie mogę oglądać materiały 4k a na laptopie/konsoli/pc czasem nawet gogle się nie otworzy.

Korzystasz z jakiegoś modemu/routera? Czy jedynie posiłkujesz się hostem z telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jakie znacie najtańsze sprzęty do podłączeniu modemu Huawei 3272 i wypuszczenia RJ45? Zależy mi na tym, aby dodawało od siebie jak najmniej opóźnienia. Planuję podłączyć tylko 1 urządzenie.

Obecnie najlepszy średni ping jaki uzyskałem na telefonie to ~35ms, a używając hotspota 50-55ms, ale planuję później dodać antenę na 1800MHz.

Kupiłbym Edimax-a, ale to pewnie nie najlepszy pomysł?

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Czy ktoś z użytkowników nju abonament ma problemy z internetem w telefonie (Mi 9 T)? Mieszkam w łodzi i wczoraj prędkość w centrum na zewnątrz budynku nie przekraczała 1 mbit w downloadzie i uploadzie?

Dzisiaj na obrzeżach łodzi ok 35 w downloadzie i 18 w uploadzie.

Czy jest to spowodowane większym użyciem internetu przez użytkowników czy może nadajniki dostawcy nie wyrabiają?

Czy jest może sieć w której internet w telefonie działa lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi