Skocz do zawartości
GoLYone

Lost Ark

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszego dnia wyszedł trailer nowego koreańskiego klona diablo! Przyznam że u mnie spowodował opad szczęki i mam tylko nadzieje że wyjdzie z angielskimi napisami i będzie można grać w europie...

 

TRAILER:

http://www.youtube.com/watch?v=lV0wWzDAwJU

 

Screeny:

 

M2BjPKy.jpg

W8XZCqP.jpg

O2JveQR.jpg

RhV2gUw.jpg

KPAP4MU.jpg

40UikKN.jpg

ySIEqgE.jpg

WmqEpc7.jpg

 

 

Strona domowa projektu:

lostark.co.kr

Edytowane przez GoLYone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal capsa z tytułu, bo ci modzi wywalą temat ;)

 

Gra wygląda ciekawie ale chyba tak jak w przypadku klona Hearthstone'a, będzie pozew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co tu pozywać? Jest mnóstwo tego typu gier, nie popadałbym w skrajności. Może blizzard zoabczy jak powinno nowe diablo wyglądać ;)

 

p.s zmieniona nazwa topica

Edytowane przez GoLYone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ilosc mobow, ciekawe czy tez beda dropy fps-ow :E jak nie, to nie mozna mowic o klonie diablo ;)

Wygląda interesująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co tu pozywać? Jest mnóstwo tego typu gier, nie popadałbym w skrajności. Może blizzard zoabczy jak powinno nowe diablo wyglądać ;)

 

p.s zmieniona nazwa topica

Podałbym źródła, ale nie można, na portalu z biąłym G na czerwonym tle był news o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałbym źródła, ale nie można, na portalu z biąłym G na czerwonym tle był news o tym

Ok, nie trzeba, po prostu uważam że za dużo było już gier diablo podobnych, aby nagle akurat temu tytułowi się dostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie diablo podobnym to jedno ale tutaj np. 6 screen wyglada dla mnie jak wzięty z Diablo 3 aktu 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie diablo podobnym to jedno ale tutaj np. 6 screen wyglada dla mnie jak wzięty z Diablo 3 aktu 3.

Idąc tym tokiem myślenia, to twórcy LoTR powinni pozwać Blizzarda, że zrobili taki trzeci akt :)

 

Tak czy siak, gra skończy jak Lineage Eternal i nigdy nie wyjdzie poza granice Korei, pomimo, że wszyscy dalej w to wierzą :E

Edytowane przez Tares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Lost Ark nie jest klonem Diablo, poza widokiem izometrycznym i typem gry h&s gra nie przypomina Diablo.

 

Po premierze diablo 3 pojawil sie chinski klon, ktory kopiowal lokacje i bossow prawie 1:1, widac bylo ubogosc animacji czy grafiki w pewnych miejscach jednak na screenach to wygladalo jakby ktos przepisal diablo 3 od nowa i wydal jako inna gre - pozew sie nalezal, ale w tym wypadku to jest po prostu gra MMO H&S.

 

@Tares - dementuje te pogloski, 2 dni temu odbyly sie targi G-Star na ktorych pierwszy raz od 2011 zaprezentowano LE w akcji i ujawniono kilka szczegolow. Gra bedzie miala premiere jednoczesnie na calym swiecie w 2016, a closed beta rusza w polowie 2015.

 

Kilka informacji na temat LE:

 

 

-Open World MMORPG

-Unique Skill Activation System (Mouse Cursor Movement)

-Field Event Quests

-World/Raid Bosses with 20+ Members

-Randomized Dungeons

-Dynamic Dungeons -

-PK/PvP Available

-PvP Arena

-Simplified Controls for MMORPG

-Event Contribution Upper Right

-Items and Exp. obtainable solo (Event Quest)

-Showed Town with various players hanging out

-Mobile Game Support Using Cloud Connect Features

-Generic Questing System Removed

-Supports 500 Players in one area

Gameplay Trailer G-Star 2015 -

 

 

Edytowane przez Kameleonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 ekhm... kumpel kupił kolekcjonerkę pograł trochę, ale zawiódł się, wielki fan Diablo 2 LOD też ma kolekcjonerskie wydania, a co do tej gry to jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć zanim ją przetestuję, narazię bawię się Torchlight 2, do szczęścia nie potrzebuję Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tares - dementuje te pogloski, 2 dni temu odbyly sie targi G-Star na ktorych pierwszy raz od 2011 zaprezentowano LE w akcji i ujawniono kilka szczegolow. Gra bedzie miala premiere jednoczesnie na calym swiecie w 2016, a closed beta rusza w polowie 2015.

Powiem tak, słyszałem o tej grze już bardzo dawno temu, a jak się pojawiało nowe info, to zawsze rok wydania był przesuwany mocno do przodu :)

 

Diablo 3 ekhm... kumpel kupił kolekcjonerkę pograł trochę, ale zawiódł się, wielki fan Diablo 2 LOD też ma kolekcjonerskie wydania, a co do tej gry to jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć zanim ją przetestuję, narazię bawię się Torchlight 2, do szczęścia nie potrzebuję Diablo 3.

Temat o D3 już istnieje, tam można podyskutować na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAMN ! Jak to ślicznie wygląda :) Diablo 3.. pograłem chwilę i jakoś.. Drętwo.. W Diablo 2 to 3 lata giercowałem ! Szykuje się smakowita uczta audio-wizualna, już chce w to zagrać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo mojej wielkiej miłości do serii Diablo, to muszę stwierdzić, że ostatnia odsłona słabo wypada na tle tego tytułu. Obym tylko dożył premiery poza granicami Korei ;)

 

EDIT:

Ort ;(

Edytowane przez Tares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ruchu i prezentacji wygląda jakby miało Diablo spotkać swojego kata. Na razie jeszcze długa droga do tego, ale wygląda niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa postaci, gameplay i cechy gry

 

http://www.youtube.com/watch?v=H8HXSJ0niCQ

 

 

Szczerze mowiac juz nie doczekam sie az wyjdzie ^^.

 

PS: Ci ktorzy mowia ze to klon diablo itp ktora gra w tych czasach nie jest klonem czegos? Zawsze znajdzie sie hejter ktory bedzie sie czepial wszystkiego. A sprawa jest bardzo prosta: Nie podoba Ci sie to nie komentuj a jak wyjdzie to nie graj. I tyle w temacie.

 

Nagle wszyscy stali sie specem od gry kto kogo klonowal :E

Edytowane przez r00ter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lost Ark nie zagramy w tym roku; premiera tytułu przesunięta https://www.gry-online.pl/newsroom/lost-ark-premiera-tytulu-przesunieta/z4205f7

Szkoda bo wygląda fajnie

 

Warto też wspomnieć że 

Lost Ark - przebojowe MMORPG trafi do Europy dzięki Amazonowi https://www.gry-online.pl/newsroom/lost-ark-przebojowe-mmorpg-trafi-do-europy-dzieki-amazonowi/z71fe9b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czekam ale pewnie tylko po to żeby przekonać się jak bardzo P2W to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ech a liczyłem na to w tym roku.

Wszystko przekładają na następny rok :(

Zostaje diablo 2 res. Ale to tylko zwykłe stare diablo z nową grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem, dzisiaj program bo czekam na ten tytuł już bardzo długo ;)

Tym bardziej że d4 opóźnione to będzie w co grać do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dominix1910 napisał:

Ja wczoraj dostałem, dzisiaj program bo czekam na ten tytuł już bardzo długo ;)

Tym bardziej że d4 opóźnione to będzie w co grać do tego czasu.

Daj znać jak wrażenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4TN8C-ZLP6E-B3ZCX

Widzę że nikt nie chce więc wrzucam tak dla jaj ;) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Lost Ark od wielu lat. Całkiem niedawno grałem na rosyjskim serwerze przez VPN i... zawiodłem się. Co prawda nie doszedłem wtedy do endgame, ale cały proces levelowania polega na lataniu od questa do questa jak po sznurku. Moby rozsiane po świecie prawie w ogóle nie dają expa, czego rezultatem jest to że po prostu wolimy je omijać.

Jak będzie właściwa premiera to pewnie zagram, ale po tym co już widziałem to nie liczę na to że się wciągnę. Szkoda, bo gra miała duży potencjał. Koreańczycy kiedyś potrafili zrobić dobre MMO, teraz większość z tego co wychodzi to crapy (ogólnie większość MMO to crapy). Lost Ark może crapem nie jest, ale moim zdaniem czegoś w nim brakuje. Warto zwrócić też uwagę, że jeśli ktoś szuka czegoś na zastępstwo Diablo, to Lost Ark wcale nie jest hack&slashem! To jest MMORPG jak każdy inny, tylko mylący jest widok z góry jak w grach H&S.

Ogólnie MMORPG to nie gatunek na dzisiejsze czasy. Przytoczę moje powiedzenie "Na słabe MMO szkoda mi czasu, na dobre MMO nie mam czasu". W grach MMORPG kiedyś chodziło o zaangażowanie, o wsiąknięcie w społeczność i dążenie do jakiegoś konkretnego celu. Dziś, kiedy gry weszły na rynek masowy, większość graczy nie ma czasu, bo mają też inne zajęcia i obowiązki w życiu. Twórcy gier z tego gatunku to zauważyli i wymyślili sobie inny sposób na przyciągnięcie uwagi graczy.

Następstwem tego jest fakt że z wielu gier tego gatunku, czy to starych, czy nowych, wycina się funkcje społecznościowe i przez większość czasu można grać solo. Funkcje społecznościowe są podstawą tego gatunku, więc jak łatwo się domyślić przy takim podejściu wychodzą po prostu crapy, których serwery zamykają po dwóch latach. Kiedyś serwery w grach MMO były zamknięte, bez żadnych shardingów, automatycznego dobierania graczy i innych pierdół, które zniechęcają do komunikacji z innymi. Kiedyś kojarzyliśmy po nickach wielu ludzi z serwera i z każdym, kogo mijaliśmy w świecie gry można było przeżyć coś ciekawego. W starych MMO nawet przy zwykłym expieniu nierzadko zdarzało się że potrzebowaliśmy czyjejś pomocy. Dziś ludzie których mijamy w grach MMO są nam zupełnie obojętni, bo mamy świadomość tego że widzimy ich pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz. Serwery MMO były jak małe wioski, gdzie każdy każdego kojarzył. Dziś MMO to wielkie metropolie, gdzie każdy jest anonimowy i ludzie łączą się w gildie, a całą resztę mają w dupie. :E Teraz jedyne funkcje społecznościowe jakie zostały w dzisiejszych grach MMO to właśnie gildie i robienie endgame'owych instancji. Czy to wystarczy? Moim zdaniem nie, bo czym wtedy różni się MMORPG od takiego LoLa czy CS, gdzie sami sobie dobieramy znajomych do drużyny, albo szukamy losowych, obojętnych nam ludzi do gry? To nie o to chodziło w tym gatunku. Ludzie zrobili się zbyt wygodniccy, a twórcy gier chcą tylko desperacko pozyskać jak najwięcej odbiorców, którzy będą wydawać hajs.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...