Skocz do zawartości
GoLYone

Lost Ark

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie wyobrażam sobie że mógłbym tyle grać i tyle zdobyć w takim czasie. Musiałbym właśnie życia nie mieć ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No mmo ogólnie sporo życia zabierają. Między innymi z tego powodu olałem wow'a. W lost naprawdę sporo grałem do wbicia t3, potem ciśnienie mi zeszło. Teraz poza czwartkowym resetem, gdzie jest dużo do ogarnięcia, staram się nie siedzieć więcej jak te 1-2h na dzień. Poza progresowaniem Valtana, bo tam jechałem w opór zeby dziada polożyć w 1 tygodniu. Ogólnie robię daily na szybkensa i trochę pvp. Do tego gate, potem bossa po 1h zwykle.  Ale grę mam odpaloną i tak w tle jak na kompie siedzę, bo co jakiś czas wbijam na minutę max i sprawdzam market co i jak ;p. Przydałaby się jakaś apka do tego na phona. W KR mają taką niby.

Edytowane przez Kelam
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, galakty napisał:

Masakra jaki ta gra ma potencjał grindu i marnowania życia :E

Fakt jest tu taka furtka gdzie tylko mając dużo , bardzo dużo czasu na granie możesz mieć level wywalowy w kosmos.

Ale równocześnie możesz tez grać swoim tempem więc marnowanie życia możemy  spokojnie ograniczyć  do 1-2h dziennie :-)

U mnie bron wbita na 1415 , nie wiem jakim cudem na 15% szansy dwa razy wpadło ulepszenie, może za jakieś 3 tyg uda się dobić na 1415 cały gear.  Altem z braku czasu nie gram w ogóle , ciągle siedzi w T2 

Zbieram teraz te potki na skill pointsy ,  masakra ile trzeba się na to nabiegać.

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie poza czwartkiem schodzi się 1h, porobić daily, dungeony i wyjść.

Co do honingu... Daj pan spokój, raz udało się wbić dwie części przy 10% i 15%, a potem 10 porażek z rzędu. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest coraz mniej stabilna. Właśnie straciłem czerwony portal na chaosie przez to -.-. Jest imo coraz gorzej z patcha na patch. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem dołączyć do party 4 razy z rzędu. Niby koleś odpalał abyssala i nie przenosiło nas... 

Z plusów ogarnąłem sobie tanio statsy i engravingi na Sorc i Demonie. Mam 3/3/1 w to co celowałem, przyjemniej się gra. 90% czasu w formie demona :) 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawdzam co chwilę stan na markecie i zaczynam wątpić w kupno tych brakujących akcesoriów po dobrej cenie nawet przed kolejnym legion bossem. Chyba faktycznie będzie trzeba zapolować na inny naszyjnik najpierw i sprzedać coś z tych itemków co mam. Bardzo mało ludzie wrzucają, a jak już, to za absurdalne goldy. Np teraz jest jeden i tylko jeden naszynik z itemków mnie interesujących. I w teorii ten tańszy powinien być, bo to nie mayhem i master, a 3+ master, +5 raid. Nędzna jakość 32/100, 3 negatywne punkty. Typ woła równo 200k za buyout[:|].

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, jeszcze nie tak dawno itemów na moim poziomie było mnóstwo i skupowałem po 1-2 golda żeby jako tako staty i engraving dobić. Dziś już tak nie jest, brakuje itemów.

A jak sprzedaję przedmioty i szukam ich wartości, to często nie ma ŻADNEGO na aukcji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik zaraz dobije 800k na Steam, ciekawe ile w rzeczywistości to boty.

Widzę niezły przeskok w honingu z 15 na 16 w statach  broni,  jak dużego  mogę oczekiwać  wzrostu dps na tym jednym levelu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wbiłem młociarza destro na 1340. Powiem tak - gdyby ta klasa była dostępna od startu, miałbym spory dylemat czy main by był nadal mayhem zerk czy on. Pewnie jednak zerk, bo jednak przyjemniej się nim ustawia pod bossa dzięki dobrej szybkości, ale podoba mi się ten destro. To jest jednak bardziej mój styl. W przeciwieństwie do pistolero - którego nie ruszę z poziomu 1340, to destro będę rozwijał - powoli, ale dalej. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. Nowy pomysł - nie ma sensu czekać na naszyjnik Bóg wie ile. Dokupię jeszcze tylko pierścionek i będę jechał 3/3/3/3/2. Na 2 lvl będzie master tenacity, bo bez minusów jest ta opcja. Do dokupienia mi zostanie właśnie naszynik z master i mayhem. Czyli w teorii najdroższy jaki powinien być, ale inne też tanie nie są, więc kij tam. Może na farcie ktoś coś wrzuci i kupię w dobrej cenie, ale póki co będę miał te 3/3/3/3/2 i zacznę już ogarniać ostrożniejsze granie z grudge na pokładzie. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamień amulet i reszta

Tak to jest jak się zaczyna od dupy strony

Kamień 9/7 i 3/3/3/3/2 shame ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać PvP, nie sądziłem że to będzie skopane gorzej od całej gry razem wziętej. Mam poziom 20 i wrzuca mnie na topy... Fajnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, RozQ napisał:

Kamień amulet i reszta

Tak to jest jak się zaczyna od dupy strony

Kamień 9/7 i 3/3/3/3/2 shame ?

Trudno. Za biedny jestem, żeby kupić jakikolwiek naszynik z dobrą jakością - o ile nie trafi się jakiś w "promocji". Bez względu na kombinację interesujących grawerunków, ceny są absurdalnie wysokie jak już ktoś coś wrzuci na ah. Dlatego uznałem, że lepiej 3/3/3/3/2 niż gnić na 3/3/3/3 kij wie ile tygodni. A dps 12% do góry pójdzie. Potem w końcu naszyjnik jakiś wpadnie, a będę kumulował teraz golda, więc będzie coraz łatwiej nabyć jakiś sensowny.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie przerwę zrobię do weekly resetu, jakoś już motywacji do gry nie mam. Nie chce mi się nawet dungeonów robić, jedynie guardiany żeby posprzedawać cytryny. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak reset masz ogarnięty, to możesz olać. Tutaj ma dobry system lost ark i mam zamiar go wykorzystywać - bonusy się kumulują jak nie grasz. Tzw. rest bonus. Spokojnie można nie robić nic kilka dni. Wiadomo - profity będą mniejsze jak robienie codziennie (jakieś 1/3mniej chyba wychodzi gdzieś widziałem), ale nie przepada. Czyli nie trzeba być przyspawanym codziennie do kompa. Mus tylko po resecie zrobić bossy tygodniowe i abyssale, no i zebrać, co jest do zebrania - czy to z eventu, czy ze statków matsy itd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekly to ja mam w czwartek zazwyczaj porobione :D 3 dni schodzi z Una tasks na luzie i potem grać mi się nie chce. 

Wolę zrobić przerwę niż sobie wypalić nastawienie. W czwartek znowu Oreha i Argos, porobię nowy set na crit rate i będzie coś nowego. 

Na mainie 1390. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie nie musisz. Chaosy, guardiany i una możesz sobie kumulować bonus. Np. dwa-trzy dni tego nie robisz, a potem wypalasz bonus i tak od nowa. Np mi ostatnio doszedł drugi alt. Nie wyobrażam sobie na nich robić daily jak na mainie berku. Zbieram na nich bonus kilka dni i wtedy robię ze dwa dni, a potem znów przerwa. Sporo czasu zaoszczędzone.

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RozQJak tam ilvl na mainie? Wbiłem wczoraj na 1462.5, ale sporo wtopiłem na broni. Podejrzewam, że ostatecznie zaliczę pity na drodze z 19 do 20. Czyli sporo w plecy, ale chcę te 20 wbić. Pewnie nie zdążę przed Vykas, ale to mała strata - nie spodziewam się zaliczenia Vykass na hardzie w pierwszym tygodniu. Próbować - spróbuję, ale sporo tam jest do ogarnięcia i widać, że to jest jeszcze trudniejsze jak Valtan. Będzie cyrk z randomami na wielu polach tam, ale te faile QTE, to będą masowe:szczerbaty:

Edytowane przez Kelam
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napad na hurtownię cytryn chyba zrobiłeś. Mi jak się uda uzbierać 400 na tydzień, to jest dobrze:szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pity nie będzie - broń wbita na 20lvl na poziomie 25% bodaj energii. Do klauna więcej tej broni nie ruszam nawet. Każda próba nasycona max. Golda teraz zbierać czas najwyższy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ,  a mnie szczęście opuściło i poznałem co za ból gdy musiałem dwa itemy z rzędu dobijać na 100% energi.

Ale jeszcze "tylko" dwa ulepszenia i będzie 1415 . Warto rozwalać bonus set z Argosa i robić gear z Valtana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czym robicie najwięcej golda przy najmniejszym nakładzie czasu i psychicznej irytacji?

jestem na poziomie 1360 i małymi kroczkami idę w górę (głównie temu ze 90% to gra pvp),

myślalem o wbiciu ktoregoś engravings na legendarnego no i zaczynają się schody jak się ma 25k golda od początku gry na rozwalenie :)

u mnie główne źródło czystego golda to abyss dungi plus una task i gold merchant (kupuje te najdroższe packi), mam kupę książek które mogę opchnąć ale jeszcze niewiem przy której klasie postaci zostanę więc chomikuję :)

ogólnie ciekaw jestem kiedy wydadzą klasę SCOUTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, greenhorn81 napisał:

na czym robicie najwięcej golda przy najmniejszym nakładzie czasu i psychicznej irytacji?

jestem na poziomie 1360 i małymi kroczkami idę w górę (głównie temu ze 90% to gra pvp),

myślalem o wbiciu ktoregoś engravings na legendarnego no i zaczynają się schody jak się ma 25k golda od początku gry na rozwalenie :)

u mnie główne źródło czystego golda to abyss dungi plus una task i gold merchant (kupuje te najdroższe packi), mam kupę książek które mogę opchnąć ale jeszcze niewiem przy której klasie postaci zostanę więc chomikuję :)

ogólnie ciekaw jestem kiedy wydadzą klasę SCOUTA

Nie marnuj kasy na złote książki , jak dobijesz 1375 to spokojnie zrobisz z przyzwoitym kamyczkiem i nową biżuterią 4 engravy.

Jak masz jeszcze power passa to do zbierania golda możesz szybko zrobić alta do T2 i tam robić chaosy i guardiany a matsy sprzedawac na AH. Możesz też tym altem wejść do byle jakiej gildii i robić donate silverem  codziennie po krysztatlki. Za to też kupisz itemki do honingu które możesz wystawić na AH. NIe dużo roboty a trochę golda zawsze wpadnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...