Skocz do zawartości
GoLYone

Lost Ark

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Macius66 napisał:

Pięknie ,  a mnie szczęście opuściło i poznałem co za ból gdy musiałem dwa itemy z rzędu dobijać na 100% energi.

Ale jeszcze "tylko" dwa ulepszenia i będzie 1415 . Warto rozwalać bonus set z Argosa i robić gear z Valtana?

Dla legendarnego raczej nie warto. Dla relic tak, ale musisz mieć 1445+.

46 minut temu, greenhorn81 napisał:

na czym robicie najwięcej golda przy najmniejszym nakładzie czasu i psychicznej irytacji?

jestem na poziomie 1360 i małymi kroczkami idę w górę (głównie temu ze 90% to gra pvp),

myślalem o wbiciu ktoregoś engravings na legendarnego no i zaczynają się schody jak się ma 25k golda od początku gry na rozwalenie :)

u mnie główne źródło czystego golda to abyss dungi plus una task i gold merchant (kupuje te najdroższe packi), mam kupę książek które mogę opchnąć ale jeszcze niewiem przy której klasie postaci zostanę więc chomikuję :)

ogólnie ciekaw jestem kiedy wydadzą klasę SCOUTA

Możesz jeszcze golda z wysp trochę uciułać. Zwykle są 2-3 na tydzień (te co raz dziennie można zrobić). Jakieś 2k się uzbiera. Ogólnie jak nie masz inwestycji z marketu, to zostaje ci tylko to co wyżej no i sprzedawanie matsów i dropu. I tyle. Alternatywa, to bardzo drogie kupowanie royal kryształów i wymiana na golda, lub po prostu drogie kupowanie golda od bociarzy - co wielu stosuje, bo amazon widać ma problem z permami dla kupujących takie rarytasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mam dwie postacie w okolicach 1360lv i jeszcze tego powerpassa co byl przy glavierze co wbija postac az do puniki, nie moge sie zdecydowac na kogo go przeznaczyc (artylerzysta, destro, a moze berserker), a jest do wykorzystania do konca czerwca wiec trzeba sie decydować :) raczej gram glownie pvp a moj styl taki to taki lubiący wskakiwac w najwiekszy dym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. Udało mi się wyrwać i wylicytować za 72.5k naszyjnik +5 master, +3 cursed, Dobra jakość 79/100. Nie taki jak chciałem, więc nadal brak 5x3, ale teraz już tylko kolczyk został do kupienia z mayhem i raid capitanem. Powinno być łatwiej, ale z golda jestem spłukany, więc trzeba się odkuć z tydzień, dwa. Zero honowania i sprzedaż gratów :szczerbaty:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, a jak mam jakies matsy untradable, ze nawet do skrzynki roostera nie moge wrzucic a sa nizszych tierow to co? kosz?

doradzcie mi tez ulepszanie broni 12->13lv to robic na samych ksiazkach gdzie szansa jest ok 25%  czy lepiej dobierac cos jeszcze dla wyzszej szansy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazynowałbym ten matsy. Kto wie - może kiedyś zrobią je na roster bound. Moim zdaniem same książki starczą teraz. Matsy do nasycania (o ile nie masz ich naprawdę dużo) zostawiłbym i zbierał na potem. W okolicach gdzieś tak 1430+ bardzo się przydają do broni od powiedzmy poziomu 15-16 w górę. A moment schodzą. Ja ich bardzo dużo używałem na t3, ale miałem od groma ich wykupionych ze sklepiku mari. Bez tego zalecam oszczędzać.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem się nakombinować i wymienić 3 itemki, koszty spore - kolczyki za 65k najdrożej, plus kolejne kolczyki i pierścionek, ale:

70f24pA.jpg

8NxLk81.jpg

Wszystkie itemki z jakością minimum 70+ także mam z bani na długooo ten temat.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O graty ale masz koksa, ja właśnie wbiłem te 1415 i jak patrzę na te ceny dobrej biżuterii to mi się słabo robi? Nie wiem gdzie ja tyle golda znajdę...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomie ilvl jeszcze nie musisz się tym martwić. Jak wbijesz 1445, to i ceny powinny być już niższe. 

Mnie natomiast ostatnio wykańcza rerollowanie jakości na nowej broni relic. Mam mniejszy bonus do dmg jak na poprzedniej, bo nie mogę się przebić ponad 42/100. Masakra ile kasy pochłania ta opcja rerollowania. Można 10 tych kamyków za 7k kupić co tydzień taniej, ale potem już 1k sztuka, a potrzebne są 3 sztuki + 800g za sam reroll. Nie liczę już nawet na żaden wysoki poziom typu 90+, ale te 70/100 chociaż -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rng jak cholera

ja mam 95 i na 99.99% z tym zostanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi jak wpadnie 70+ będę zadowolony. Ale już ograniczam próby, bo to nie na moją kieszeń - będę tylko skupował te w niższej cenie kamyki z resetem co tydzień. Do tego te z valtana, thundera i tyle. Powinno być jakieś 5 prób na tydzień. Nie kupuję więcej tych kamyków po 1k. No chyba, że mi jakiś cudowny drop wleci i się nagle wzbogacę, ale szanse nikłe na to.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbite 1477.5. Armor na 19 all. Broń 5 prób full juice, ale no nic nie wyszło. Ale jakość nieco udało mi się podbić - niby tylko do 57/100, ale przynajmniej jest lepiej jak na poprzedniej leg broni - 16.5% do dmg. Kolejne próby za tydzień. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zatrzymałem się na 1394 i 1385... Dalej idzie ciężko strasznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sobie na steamdb wchodzę i się wczoraj dziwię jak to się stało że we wtorek prawie 900k w szczycie a wczoraj ledwo 300k, podobno jakieś boty pobanowali, ale żeby ich z 500k było O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było info na początku tygodnia że będzie wielkie banowanie botów i faktycznie dotrzymali słowa :-)

Poczekajmy kilka dni i zobaczymy czy nie wrócą. U mnie na serwerze matsy do honingu już znacznie podrożały ciekawe jak sie to rozwinie.

GS u mnie ledwo wbity na 1425 i idzie bardzo wolno. I jeszcze pojawił się problem z Pheonami , za każdy item jaki chce kupić na Ah trzeba już dać 25szt .  Generalnie chyba przez to też ciężko cokolwiek sprzedać na Ah, przyzwoite ringi sprzedawałem 5 dni i dużo niżej niż stoją podobne .

Mimo wszystko ciągle mam ochotę na granie i cały czas mam masę rzeczy do zrobienia jeszcze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, galakty napisał:

A co w tym dziwnego? ;) 

Nie sądziłem że więcej jest botów niż graczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj alt oddał i broń z 17 na 19 na 3 , kliki.

3 postacie gotowe na bobe, 2x normal raz hard.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DominixTV@YT napisał:

Nie sądziłem że więcej jest botów niż graczy :E

Ta gra żyje dzięki botom i niszczeniu ekonomii + sprzedaży golda poza grą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie taką jedną rzecz, czy itemy w tej grze zmieniają wygląd postaci? Mam nabite 13 godzin na liczniku, trochę już tych "ciuchów" pozmieniałem i czegokolwiek bym nie założył moja postać wygląda tak samo. Chciałbym żeby moja gunslingerka pobiegała w jakiejś fajnej kiecce z epoki czy coś a nie łaziła ciągle w szortach i wyglądała jak podróżnik z przyszłości w świecie fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają, ale na szał nie licz. Z czasem do gry będzie dodawane coraz więcej skórek, więc wybór będzie spory. Możesz póki co coś na szybko ze sklepiku kupić lub za golda na markecie. Po wykupieniu i zaliczeniu najwyższego pakietu passa też dostaje się zestaw bankietowych skórek + mounta. Sam tego zestawu skórek z passa używam na mainie po osobistym dopasowaniu kolorków.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie market Ci niepotrzebny. 

Wbij do T3 to możesz się bawić w skiny i inne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, raziel88 napisał:

A gdzie jest ten market za golda?

O panie. Pewnie nie masz nawet lvl odpowiedni do tego. No i golda też nie masz, także faktycznie póki co spasuj. Do t3 aż czekać nie trzeba, bo możesz przecież przez ark passa łyknąć skina. Ale trochę to będzie kosztować. 3k royal kryształków chyba to było. Czyli pakiety 1 i 2 do kupna minimum. Ze 120 zeta z haczykiem wyjdzie. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero 28 level :D i 8 tego drugiego czegoś tam. Jestem tuż po odebraniu swojego pierwszego domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 50 lvl to jest wstępny samouczek. Potem całe t1 i t2, to nieco bardziej zaawansowany samouczek i przygotowanie do właściwej gry - czyli poziomu t3. Dużo jeszcze masz do zrobienia zanim to osiągniesz. Gra jest przeładowana wieloma systemami, ale powinna w miarę płynnie wdrażać gracza co i jak. Jak zwykle wrzucę maxrolla. Podstawy:

https://lost-ark.maxroll.gg/resources/1-50-leveling-guide

https://lost-ark.maxroll.gg/resources/post-50-guide

https://lost-ark.maxroll.gg/resources/post-tier-3-guide

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...