Skocz do zawartości
GoLYone

Lost Ark

Rekomendowane odpowiedzi

SyecfEp.png

1 z 2 najważniejszych wysp wygrana przez naszą gildię na 5 walk 4 winy i 1 walkower bilans 5:0

W weekend uruchomimy event pvp na wyspie medeia za który gildia zarobi ok 600k golda ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem trochę kotów właśnie i nabyłem dwa pierwsze elementy nowego setu akcesoriów. Kolczyk z 300 swiftness (max) 3+ grudge, 3+ cursed doll - za 3k i elegancki pierścionek crit 193, raid capitan +5, grudge +3 za 12k. Zawsze jakiś początek. W kolejnych 3 itemkach będę musiał mieć bonusy w postaci +3 cursed, +3 mayhem, +3 master, +5master i 2x +5 raid capitan. Jak zwykle naszyjnik będzie najdroższy i nie spodziewam się, że uda mi się go kupić przed wakacjami. Ale może jakiś nieogar wystawi po taniości:szczerbaty:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozsądniej zaczynać od amu niż na nim kończyć ale ok

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję już z góry amulet z +5 raid capitanem, bo w takiej opcji będzie prawdopodobnie najtańszy. Do tego +3 mayhem lub master. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny itemek tanio wpadł, za niecałe 5k kolczyk - 285 crit, 3x cursed doll, 5x raid capitan. Teraz tylko został do kupienia 1x ring w konfiguracji 3x mayhem i 5x master tenacity (czyli tanio nie będzie) i naszyjnik swiftness, crit z 3x master i 5x raid. Albo ofc na odwrót, ale to byłby cud tanio dostać naszyjnik 3x mayhem i 5x master - bo to są podstawowe i najbardziej wyszukiwane dla berka grawerunki na rynku. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na tego premium passa pierwszego i powiem szczerze, że trzeba było od razu kupić. Różnica spora w materiałach...

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nom.

e:

Sytuacja na rynku dzika. Z jednej strony całkiem tanio kupiłem te 3 itemki, ale na te mayhem+master ssanie jest niesamowite. Jak podejrzewałem. Gość wystawił niedawno pierścionek słaby jakościowo - zielony pasek - crit, mayhem x3, master x5 (taki właśnie szukam) i poszedł z bomby, momentalnie za 85k:szczerbaty:. Sam osobiście liczę dostać taki poniżej 20k. Ale ja nie biorę nic poniżej 70/100. Także długo mogę na ten pełen set akcesoriów czekać.

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ring można brać z niskim grade strata staty jest mała w porównaniu z amuletem czy kolczykami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No zobaczę co i jak. Budżet mam ograniczony - po wyprzedaży kotów uzbierałem 54k. Może być mało na oba te akcesoria, dlatego liczę na farcik i jakiegoś frajera, co nie sprawdzi dokładnie co sprzedaje:szczerbaty:. Więcej już nic nie wysupłam, bo to krytyczne inwestycje co mi zostało. Już na tych kotach jestem 18k w plecy, bo kupowałem drożej, ale mus jakiś kapitał teraz mieć - w razie gdyby ktoś coś wrzucił na ah. Cały ten cyrk przez ten genialny kamyk. Nie miałem w planach takich akcji teraz przeprowadzać, Z honowaniem póki co koniec. Zresztą wbity już mam 1455, więc niedaleko do kolejnego bossa na hardzie:szczerbaty:.

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jakie mi się wspaniałe party trafiło. Masakra - gate 1 za pierwszym razem i gate 2 valtan hard za drugim razem. Wszyscy mieli w detalach obcykane. Jeszcze lepszego party w tej grze nie miałem. Same koksy :szczerbaty:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra - robię dwie części setu nowego. Niestety paczki nie udało się znów kupić, więc na broń nie mam. Nie wiem czy to jest warte z punktu dps'a - stracić bonus za full zestaw argosa vs 1 bonus nightmare, ale przynajmniej nie będzie trzeba nikogo przekonywać w kolejnym tygodniu, że udało się valtana na hardzie ubić 2x - bo takie wymagania już stawiają niektóre party (chcą dowodu na ubicie dziada - czyli albo gear, albo ilość fragmentów, ale te można dopiero na czacie już w raidzie wkleić, bo nie da się w pf chyba). Ale absurdy są coraz większe - wymagają niektórzy broni na 20 lvl, a widziałem nawet dziś party, co żądali minimum 1465 ilvl czyli ponad vykass hard xD.

e:

Lol. Książki mayhem już po 4k sztuka. Dobrze jednak zrobiłem, że kupiłem w przód komplet. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Set na mane 2 set argosa i 2 set czegoś tam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demonie w jaki set najlepiej iść? Póki co mam 3x z Abyssala i 2x z Argosa (Crit damage). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sensowny poradnik dla początkujących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://lost-ark.maxroll.gg

Masz tu wszystko o Lost Ark. Po polsku coś tam na yt też jest o podstawach.

6 godzin temu, galakty napisał:

Na demonie w jaki set najlepiej iść? Póki co mam 3x z Abyssala i 2x z Argosa (Crit damage). 

Nie znam się na tej klasie, ale jw.

https://lost-ark.maxroll.gg/build-guides/demonic-impulse-shadowhunter-raid-guide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kelam napisał:

Nie znam się na tej klasie, ale jw.

Według tej strony psozedłem w zły set z Argosa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Zawsze możesz transferować. Będzie to jednak strata czasu i cytryn. Nie pomogę w tej kwestii, bo nie wiem czy ten drugi set w teorii dla supa może też być dla twojej klasy. Np. dla zerka może być i jakiejś tragedii nie będzie. Ale jako, że crita docelowo jest dość mało wedle maxrolla, to jednak warto chyba iść w set z crit rate właśnie, nie crit dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, galakty napisał:

Według tej strony psozedłem w zły set z Argosa :E

na adrenalinie i secie pod rate na demonie mam ok 90 rate

Dasz radę bez setu jeśli masz adre na 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RozQ napisał:

na adrenalinie i secie pod rate na demonie mam ok 90 rate

Dasz radę bez setu jeśli masz adre na 3

Póki co mam tylko Demonic na 3 i Grudge na 3, ledwo wbiłem 1370 wczoraj ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale posucha na rynku. Bardzo mało ktoś wrzuca na ah itemki z tych kombinacji mi potrzebnych. No, co prawda jest dobry ring, ale typ woła 140k:szczerbaty:

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BqiK6N9.jpg

normale to zabawa na altach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ile golda XD

Ja do 1k schodzę i nie ruszam, czekam na weekly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 1,6kk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jaki ta gra ma potencjał grindu i marnowania życia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robienie czegoś co daje Ci fun to marnowanie życia??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...