Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobekh

Karta muzyczna + słuchawki do 450zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wiem że było pierdylion takich tematów.

Obecnie korzystam z Kossów UR40 + integra, ale lekko się już posypały więc przyszła pora na coś lepszego.

Jak na razie jestem niemal przekonany do CAL! + Xonar D1.

CALi nigdy nie miałem na głowię więc nie wiem jak to będzie, ale każdy tutaj je polecał w tym przedziale.

W sezonie letnim zrobiłbym recabling dodatkowo.

Siedzę bardzo długo przy komputerze, więc dobrze żeby nie męczyły.

Słuchawki miały by służyć do słuchania muzyki, niestety gorzej z tym że słucham niemalże wszystkiego, od rocka lat 70, poprzez nawet dubstep.

W gry gram już tylko rekreacyjnie więc uber pozycjonowania nie musi być.

Korzystałem też trochę z Focali Spirit One S, niestety nie mogłem z nimi wytrzymać długo bo mnie po chwili uszy bolały.

 

Także słuchawki do muzyki, żeby radziło sobie na każdym polu w tej materii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek, to polecam wokółuszne otwarte/półotwarte, najlepiej na welurowych padach. Chociażby pioneery a1000. Ale tu już by wypadało wyłożyć trochę kasy na konkretniejszą dźwiękówkę/dac. Przykładowo popularne ostatnio fiio e10k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siedzę bardzo długo przy komputerze, więc dobrze żeby nie męczyły.

 

 

Niestety mimo pewnego sentymentu do cal,męczą przy dłuższych posiedzeniach.

 

Co do słuchawek, to polecam wokółuszne otwarte/półotwarte, najlepiej na welurowych padach.

 

:thumbup: i tego się trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niestety tylko namieszaliscie w głowie ;-) ok to ze cal sa zamknięte to wie każdy, ale czy to sa słuchawki nauszne czy wokoluszne?

Niestety otwarte wokoluszne które mi sie podobają sa od 700zl w gore, a tyle nie moge teraz przeznaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przeze mnie pioneery można za jakieś 250-300zł kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pomimo że te Pioniery nie podobają mi się za cholere, poczytałem o nich i kurcze, muszę nad nimi pomyśleć.

Wadą jest to że potrzebują na prawdę dobrego źródła, i nie wiem czy Xonar D1 to nie jest za mało dla nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Xonarze D1/DX to basu an nich nie uświadczysz, za sucho będzie. Potrzebują ciepłego, muzykalnego źródła. Może obczaj sobie Takstar Pro80 z aliexpres za niecałe 2 stówki i do tego właśnie Xonar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Xonarze D1/DX to basu an nich nie uświadczysz, za sucho będzie. Potrzebują ciepłego, muzykalnego źródła. Może obczaj sobie Takstar Pro80 z aliexpres za niecałe 2 stówki i do tego właśnie Xonar ?

dlatego poleciłem do nich e10k.

Co do takstarów- na dłuższą metę mogą męczyć, a na welurowych padach brzmią kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wygodne i w miarę uniwersalne to Senheiser hd555, miałem w zamierzchłych czasach, najwygodniejsze jakie gościły na mojej głowie, duże muszle, welurowe pady, genialny pałąk...aż chyba sam będę na bie polował, i nie potrzebują jakiegoś bardzo mocnego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale co to tych senków pamiętama że kiedyś robiły furrorę, ale na allegro jest dokładnie jedna sztuka, i to z pękniętym pałąkiem (notorycznie pękał). Więc raczej już ciężko dostępny model.

Pionki + Fiio e10k to koszt rzędu 600-700zł, co znacząco przekracza budżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powiedz jakiego brzmienia oczekujesz, bo z muzyki nic nie wyciągniemy, każdy preferuje inne granie tego samego gatunku. Albo chociaż co względem kossów chciałbyś zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale co to tych senków pamiętama że kiedyś robiły furrorę, ale na allegro jest dokładnie jedna sztuka, i to z pękniętym pałąkiem (notorycznie pękał). Więc raczej już ciężko dostępny model.

Pionki + Fiio e10k to koszt rzędu 600-700zł, co znacząco przekracza budżet

570 za nówki, zawsze można na używane polować. Chciałeś wygodnie, to jedna z wygodniejszych opcji.

 

z tańszych opcji to chociażby superluxy evo po modach i na welurowych padach z zestawu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...