Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

infernal112

Kruger&Matz opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Macie może jakieś doświadczenia odnośnie firmy? Mam zamiar kupić tablet km1081 edge i nie wiem czego sie spodziewac po firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony robią wybitnie słabe, kolega miał Move, potem Live, oba rozpadły się po czterech, pięciu miesiącach, a były szanowane. Serwis porażka, anulowanie gwarancji z powodu ingerencji w oprogramowanie(instalacja launchera, klawiatury itp) to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten tablet od około dwóch tygodni. Obudowa względnej jakości, sporo osób narzeka na wagę urządzenia jak dla mnie jest znośna ( byłem wcześniej posiadaczem Galaxy Tab 10.1 w wersji pierwszej, wagowo chyba porównywalne) , ekran bardzo jasny, dobrej jakości. Głośniki to jakieś totalnie badziewie, nie jestem jakimś audiofilem ale ciężko nawet cokolwiek przez te głośniki posłuchać, nie nadają się kompletnie do niczego , dźwięk przez wyjście słuchawkowe jest OK. Przednia kamera do rozmów to też tragedia, gorszego syfu nie widziałem do rozmów to się na pewno nie nadaje, tym bardziej że ta z tyłu jest całkiem OK, czemu nie można było zrobić takiej samej z przodu ? Nie wiem...

 

Jeśli chodzi o działanie tabletu wszystko działa płynnie, raczej nie miałem z nim żadnych większych problemów do tej pory. Nie wiem czemu, tablet ma tylko czasem problemy, z wyjściem ze stanu uśpienia. Klawiatura dołączona do zestawu, nic specjalnego ale od święta da się coś na niej napisać, raczej nie chciałbym pisać na niej żadnych dłuższych tekstów. Gładzik do bani ( ale działa ). Sam tablet ma czasem problemy z łącznością klawiatury po zadokowaniu, ale wystarczy docisnąć palcem od dołu miejsce w którym tablet łączy się z klawiaturą i po problemie. Sam materiał pokrowca to taka jakaś imitacja zamszu, szybko się brudzi. Przy moim użytkowaniu czas działania tabletu to około 10 - 12 godzin. Tablet kupiłem za 700 zł, jakość wykonania bym wycenił na 550 - 600 zł. Więcej niż 750 zł to za ten tablet na pewno bym nie dał. Z samego Windowsa na tablecie korzysta się całkiem przyjemnie, wreszcie odkryłem na nowo aplikacje ModernUI, a korzystanie z nich obecnie ma jakiś sens, szkoda tylko że obecnie jest mało porządnych aplikacji pod ten interfejs. Ogólnie to jeśli ktoś oczekuje jakości markowego tabletu to może się przejechać, na moje potrzeby jest OK i raczej osoby które chcą mieć fajny sprzęt za małe pieniądze mogą być zadowolone. Na pewno tablet świetnie sprawdzi się przy przeglądaniu Internetu oraz oglądaniu filmów ( chociaż tu można polemizować bo wbudowane głośniki nie grają, one po prostu trzeszczą!), a przy podłączeniu myszki i klawiatury można pograć nawet w niektóre starsze i nowe tytuły ( Hearthstone: Heroes of Warcraft , Half_Life 2, Sims 2 to jedne z tytułów które testowałem ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...