Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPYCHCIO

PLAYSTATION EXPERIENCE 2014

Rekomendowane odpowiedzi

SPYCHCIO, wrzuć na luz, od 2 lat co miesiąc-dwa się podniecasz, a zawsze są same indyki. Nie będzie The Last Guardian, nie będzie nowego IP, nawet U4 nie jest pewne. Jedyne co pewne, to że będzie masa indyków, w końcu niedawno było święto dziękczynienia ;)

 

iUBdA0DymhTgl.jpg

 

BELIEVE ;):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie swoje posty przed każdą większą imprezą i po. Przed zawsze Sony ma pokazać mega w kosmos gry i pozamiatać wszystko, a po jest zawsze stwierdzenie że było nudno, i że na pewno to wszystko będzie na następnej imprezie. I tak od 2 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie swoje posty przed każdą większą imprezą i po. Przed zawsze Sony ma pokazać mega w kosmos gry i pozamiatać wszystko, a po jest zawsze stwierdzenie że było nudno, i że na pewno to wszystko będzie na następnej imprezie. I tak od 2 lat ;)

 

Więc lepiej zapnij pasy !!! :D

 

v3c00lp.png

 

Będzie jednak BOMBA ATOMOWA :thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłem, że U4 jest możliwe. Ale nie reszta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U4 możliwe? Po tym info od samego Druckmanna jestem pewien! Panowie, przed nami Demo ! :o:D

 

Zobaczycie co się będzie działo na sali

 

:disco:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was ale mnie najbardziej jara No Man's Sky. To mi jedynie wygląda na grę, która zasługuje na miano nextgen.

Nieskończony wszechświat. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to przeczytałem na Gafie. Na samym początku dadzą już Uncharted 4?! To co będzie na końcu :D ?

 

Czekam na pokaz U4, Naughty Dogs zawsze wyznaczają granice możliwości :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to przeczytałem na Gafie. Na samym początku dadzą już Uncharted 4?! To co będzie na końcu :D ?

 

Czekam na pokaz U4, Naughty Dogs zawsze wyznaczają granice możliwości :cool:

 

Tak żeby jeszcze podkręcić napięcie :)

http://www.psmania.net/2014/11/martin-saw-uncharted-4-never-seen-anything-like-it-almost-scary-real-photo-realistic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wiec o ktorej się można spodziewać Uncharted 4 ?? O 19 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zawsze Sony ma pokazać mega w kosmos gry i pozamiatać wszystko, a po jest zawsze stwierdzenie że było nudno, i że na pewno to wszystko będzie na następnej imprezie. I tak od 2 lat ;)

Ludzie, przecież to już tradycja. ;) Dawno przestałem zwracać uwagę na hurraoptymizm Spychcia, to w sumie taka przeciwwaga dla wiecznych malkontentów, których też nie brakuje.

 

U4 gwiazdą wieczoru? No cóż, no nerd chills here. Seria jest bardzo w porządku i tyle. Znacznie bardziej interesuje mnie nowy GoW, o ile się pojawi. Wczoraj były tylko filmiki z The Order, dziś więc wypadałoby pokazać gameplay. Nadal liczę też na jakąś niespodziankę.

 

Z indyków cały czas No Man's Sky mnie intryguje, choć muszą jeszcze popracować nad pewnymi rzeczami. Nie podobało mi się dopisywanie terenu, ale to przecież można spokojnie do premiery ogarnąć. Adr1ft? Chyba komuś się spodobała Grawitacja. ;) Raczej nic dla mnie. Tacoma wygląda znacznie lepiej, o ile można powiedzieć coś takiego na podstawie tak krótkiej zajawki. Before odpada, nie podeszło mi ani trochę.

 

King's Quest w takiej postaci jest w porządku. Różnice względem oryginału mnie nie bolą, a tym bardziej nie dziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja ma podobno potrwać 90min. Dość sporo, więc trzymam kciuki za dłuższe gameplaye ;)

 

Vulc to 20lecie, więc musi być grubo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ma być grubo, a wychodzi jak zwykle. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gameplay Uncharted zmiecie wszystko, nie mówiąc już o reszcie np. trailer nowego Boga Wojny ;) 1h26min :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiadomo ze nie bedzie : " tv , tv, tv , sports , sports , tv , tv , tv , sports ... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Before odpada, nie podeszło mi ani trochę.

Ej... Nie przekonał Cię ten piękny męski wokal? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w najgorszym wypadku wystarczy obejrzeć sam początek. :E

 

A tak bardziej serio.. jeśli faktycznie będzie God of War nowy... na PS4... Zostaniemy wgnieceni w ziemię.

 

Naughty Dogs uchodzą za magików PS3, ale żadna gra nigdy nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak God of War III w 2009 roku.

 

Hype!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, że God of War 3 niszczył graficznie jak gry od Naughty Dog. Arcy gra bez dwóch zdań.

 

NeoGaf znów padnie, jest tam dziś większy Hype niż podczas E3 :D

 

56min !!! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56min !!! :o

Właśnie chciałem się zapytać kiedy start :E

Dzięki :thumbup:

 

BTW. Macie jakieś alternatywne streamy (np. serwisów growych) w razie gdyby te od sony umarły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, wczoraj Roman miał swoje 5 min z zeldą, dziś my dostaniemy 2h :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja juz nie jaram z tą imprezą bo z mojego doświadczenia wyjdzie jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie po prezentacji dema Uncharted 4 :D

 

tumblr_nf5ab2lNY21u26otko1_500.gif

 

43min!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... Nie przekonał Cię ten piękny męski wokal? :(

Mówisz o tym wyciu do księżyca? :E Jest kilka ciekawych indyków, ale ten akurat nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Nie o takie indyki nic nie robiłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...