Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fenomeno

Scroll padł WMO 1.1a / NEW MOUSE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj zostałem niemiło zaskoczony. Scroll w moim WMO 1.1a odmówił posłuszeństwa. Rozkręciłem wyczyściłem, ale niestety nie dało to żadnego rezultatu. Scroll nadal nie chodzi. Przestał działać podczas przeglądania internetu. Rolka się kręci ale zero reakcji przewijania się stron. Jest jakiś sposób aby to naprawić ? Co mogło zawinić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam nowego tematu. Podepnę to tutaj. Czy odczuje różnice na sensorze jeśli zmieniłbym myszkę na FK1 lub Rivala ? Czy lepszy sensor da mi lepszy feeling ? Chwyt to PALM, WMO jest idealne, mogłoby być troszeczkę dłuższe. Oby dwie myszy są dłuższe a Rival największy, więc oby dwie raczej na pewno będą pasować pod mój chwyt. Teraz tylko pytanie czy odczuje jakieś różnice w grach ? Gram głównie w CS GO. Czy z nowym sensorem mogę być dokładniejszy, skuteczniejszy, czy też to gra nie warta świeczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakiej czułości w csie grasz. jeśli mniejszej od 3.0 to po wymianie na nową, przy szybkich ruchach powinieneś mieć większą kontrolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens 2.1 w csie , w windowsie 6/11 oczywiście z odznaczonym "Zwiększ precyzję wskaźnika". Jutro idę do x-komu, ponieważ mają na stanie Rivala, przymierzę się, jeśli będzie odpowiedni na długość do mojego palm-gripa to go biorę, jeśli nie, to wybór padnie pewnie na mniejsze Zowie FK1. X7-500mp wystarczy do tych myszek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy. podkładki od a4techa w tym wymieniona przez Ciebie X7-500mp mają porównywalną jakość z QCK od steelseries.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony Rival. Leży dobrze, przymierzałem osobiście, na początku trochę duży, ale jak na mojego palm-gripa idealny. Wkurza tylko kabel, który niestety spowalnia mysz, ponieważ trze o podkładkę, myślałem o mouse bungee, ale owinąłem go lekko taśma izolacyjną i się ślizga już jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...