Skocz do zawartości
kanon7

Heroes III HD Edition

Rekomendowane odpowiedzi

10647138_10152911719344588_1622270892665626904_n.jpg?oh=cb37ab9e80fd6371b2592adb3dd63be1&oe=554685F3

 

DW ponad 15 lat od wydania pierwowzoru, firma Ubisoft ogłosiła dziś zamiar wydania odświeżonej wersji klasycznej strategii turowej Heroes of Might & Magic III. Jej premiera planowana jest na 29 stycznia 2015 roku.

 

Nieco ponad 15 lat minęło od wydania stworzonej przez studio New World Computing strategii turowej, która przez wielu graczy nadal jest uważana za niedościgniony wzór nie tylko dla innych przedstawicieli gatunku, ale i całej branży. Mowa oczywiście o Heroes of Might & Magic III, a wspominamy o tej produkcji dlatego, że już za niecałe dwa miesiące ukaże się ona na rynku w wersji HD.

 

Fani tego dzieła mogą zaznaczać w kalendarzu datę 29 stycznia przyszłego roku – to wtedy odświeżone HoMM III zadebiutuje na PC (poprzez platformę Steam), a także na tabletach z systemem Android oraz iOS. Gra zostanie przystosowana do szerokich ekranów, znacznie zwiększy się także obsługiwana rozdzielczość. Wszystko to nie wpłynie znacząco na klimat produkcji – baśniowy styl zostanie utrzymany, natomiast modele postaci, potworów oraz zamków zostaną wzbogacone w szczegóły. Trzecia część serii Heroes of Might & Magic pozwoli nam ponownie rozegrać siedem różnorodnych kampanii i rzucić wyzwanie innym graczom w trybie wieloosobowym – lokalnym na tabletach, sieciowym oraz lokalnym na PC.

 

Niestety, odświeżone wydanie będzie obejmować wyłącznie podstawową wersję gry, The Restoration of Erathia. Nie ujrzymy więc – przynajmniej na razie – dwóch dodatków, The Shadow of Death oraz Armageddon's Blade (zapewne otrzymamy je w postaci DLC). Nie wiadomo także, w jakiej cenie zakupimy ten tytuł. Heroes of Might & Magic III – HD Edition zostanie wydane przez firmę Ubisoft, natomiast produkcją odświeżonej wersji zajmuje się studio DotEmu.

 

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde na tym filmiku to różnica normalnie dupę z kręgosłupem wyrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co, po co... Jeszcze będzie tak, że większość nowości to będą stare gry w "nowym", pożal się Boże wydaniu.

Chociaż FF VII na PS4 nie pobili. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dla zabicia czasu czekajac na wieska ;]

oby na telefonie sie dalo odpalic i bedzie gitara :) ale na kompie tez sie odpali :) w koncu to HOMM3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Ta gra jest na mojej osobistej liście "top 5" i wiążę się w masą wspomnień. Do dzisiaj do niej wracam. Sama grafika praktycznie wcale się nie zestarzała (w przeciwieństwie do hitów 3D z tamtych czasów), ale jednak na nowych monitorach wygląda dość słabo: poniżej rozdzielczości natywnej jakość psuje skalowanie, a w rozdzielczości natywnej (po zmodowaniu) wszystko jest zbyt małe.

 

W każdym razie ja "bierę" jak tylko wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Creator

Nie zainteresowany jestem tym. Ciekawe co jeszcze oprócz odświeżenia grafiki ubisoft z tym zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zainteresowany jestem tym. Ciekawe co jeszcze oprócz odświeżenia grafiki ubisoft z tym zrobi.

Zajedzie najnowsze karty graficzne i da ograniczenie do 30 fps :lol2:

 

off@

niech ktoś tak poprawi Gorky17 albo wyda nową część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba.

Myslalem ze bedzie to typowy skok na kase, bo fani zrobili juz "HD", podbijajac rozdzieczosc, a tu sie okazuje ze oni nawet animacje remasteruja. Nie moge sie doczekac jak cala gra bedzie wygladac po liftingu.

 

Nie obrazilbym sie tez na HoMM 1 i 2 edycje "HD". ;)

Edytowane przez Kameleonn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam jeszcze na jedną informację - mikro transakcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W krytycznym momencie będzie sobie można zamówić 50 archaniołów albo czarnych smoków :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czas premiery na pewno nie kupię, poczekam aż stanieje, szkoda że od oryginalnej wersji pudełko mi zginęło :( ale zostały 3 CD. Ta gra też jest w moim TOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

off@

niech ktoś tak poprawi Gorky17 albo wyda nową część

 

niestety gorky zero było straszną klapą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Ta gra jest na mojej osobistej liście "top 5" i wiążę się w masą wspomnień. Do dzisiaj do niej wracam. Sama grafika praktycznie wcale się nie zestarzała (w przeciwieństwie do hitów 3D z tamtych czasów), ale jednak na nowych monitorach wygląda dość słabo: poniżej rozdzielczości natywnej jakość psuje skalowanie, a w rozdzielczości natywnej (po zmodowaniu) wszystko jest zbyt małe.

 

W każdym razie ja "bierę" jak tylko wyjdzie.

 

Polecam spróbować open sourceowej implementacji całego silnika herosów + WoG. Natywna obsługa wyższych rozdzielczości + wsparcie dla modów + WoG + możliwy port na androida z racji otwartych źródeł. Ostatnia wersja jest już w pełni grywalna.

http://forum.vcmi.eu/portal.php

 

@Topic

 

Niestety, odświeżone wydanie będzie obejmować wyłącznie podstawową wersję gry, The Restoration of Erathia. Nie ujrzymy więc – przynajmniej na razie – dwóch dodatków, The Shadow of Death oraz Armageddon's Blade (zapewne otrzymamy je w postaci DLC).

 

Czyli jak wydoić frajerów jak to tylko możliwe bezczeszcząc jedną z najlepszych gier ever + Ubishit który po wydaniu podstawki za te ~15euro (no chyba że są naprawdę aż takimi chciwymi sk******** że wywalą cenę jak za dzisiejszą 'produkcję' 'AAA') doda obydwa dodatki za dodatkowe 10 euro sztuka. Hehe, szkoda że nie ma jeszcze czegoś w stylu: Zamów preorder by otrzymać dodatkowe DLC dodające 3 nowe mapy i unikalne ulepszenie dla Anioła! :kwasny:

Edytowane przez Wiadro Cementu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam spróbować open sourceowej implementacji całego silnika herosów + WoG. Natywna obsługa wyższych rozdzielczości + wsparcie dla modów + WoG + możliwy port na androida z racji otwartych źródeł. Ostatnia wersja jest już w pełni grywalna.

http://forum.vcmi.eu/portal.php

OK, sprawdzę to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy jest moda na stare nowe wersję z dopiskiem HD. Więc i ubisoft czuje tam mamonę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ciekawe jak bardzo ubi spierniczy "teoretycznie" tak prostą sprawę jak podrasowanie grafiki :E W sumie się doczekać nie mogę już premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że na Steama wrzucają a nie na Uplaya . Jak każde tego typu remaki kupię na jakiejś promocji bo pewno wystartują z 20 euro co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HIII to gra wszech czasów, więc dla mnie to must have. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie przykład tego jak Ubisoft potrafi zniszczyć niezniszczalne. Bez 4 rdzeni, 8 GB RAM i GTXa 770 się nie obejdzie, dodadzą masę błędów i udostępnią kilka(naście) DLC wyciętych z podstawki i dodatków. Szkoda, że oni się za to wzięli - bardzo możliwe, że bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie przykład tego jak Ubisoft potrafi zniszczyć niezniszczalne. Bez 4 rdzeni, 8 GB RAM i GTXa 770 się nie obejdzie, dodadzą masę błędów i udostępnią kilka(naście) DLC wyciętych z podstawki i dodatków. Szkoda, że oni się za to wzięli - bardzo możliwe, że bym kupił.

Nie ma to jak bazowanie swoich przemyśleń co do poprawionej wersji 15letniej gry (jeszcze nie wypuszczonej nota bene) na podstawie najnowszego Assasyna (a może Watch Dogs?). Gdzie tu logika? Zdajesz sobie sprawę, że nie wszystkie gry Ubisoftu są takie? O Child of Light czy Valiant Hearts słyszał?

 

Co do samej gry: mam wersję complete na GoGu ale chętnie zobaczę jak im to wyjdzie (i dopiero wtedy ocenię ;) ).

Edytowane przez Nigihayami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę tego hatestormu. Wiem, że to ubi, ale to nie przekreśla gry. Na razie wydali tylko lakoniczny trailerek i nic poza tym. Poczekajmy na więcej konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nigihayami

Ubisoft potrafi spierdzielić tak prostą rzecz jak remaster starocia. A przy okazji: naprawdę myślisz, że przewiduję takie wymagania...? Brak słów. Właśnie na takich łatwowiernych ludziach jak Ty bazują wielkie koncerny jak Ubi, EA i Acti.

 

Nie wszystkie gry Ubi są źle zoptymalizowane, zabugowane lub ograniczone w content lecz większość, więc nie bazuję tylko na ACU, W_D. Ogólne podejście do klienta moim zdaniem jest po prostu tragiczne.

Edytowane przez Adziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma co się dziwić masz mega budżetowe kości na tych modułach, to o czym piszesz typu 14-14-14xxx czy 14-15-15 / 14-16-16 / 15-15-15 itd z niskim trfc przy wysokim taktowaniu to się robiło na dobrych modułach b-die a nie na budżetówkach jak good ramy  ale przynajmniej masz dual rank i to jest plus bo nie każde 2x16 był/są DR zawsze to nadrabiasz tym te luzniejsze timingi.  Przy x3d i tak nie wiele to daje a takie "fikuśne" nastawy typu 16-8-22 to też niczego nie zmienia, równie dobrze możesz tam dać 16-16-22, w skrócie aby ta ósemka coś zmieniała to musiałbyś tcl mieć też na 8 co jest niemożliwe u nikogo na takich wartościach  
    • Dokładnie tak jak Krzysiak napisał to wyglądało i nikogo nie wyśmiewam  napisałem jaki był problem i to był jedyny jaki miałem z amd a lecę na takich platformach od lat, intela miałem raz w życiu u siebie w PC  
    • Na wstępie, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeśli nie to proszę o przeniesienie tematu w właściwe miejsce Dziękuję. Witam szanownych użytkowników Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w takiej sprawie Niedawno złożyłem sobie starszego PC-ta do zabawy w retro, komputer był na Windowsie XP i posiada dysk 80GB Miałem na nim zapisane mnóstwo różnego rodzaju starych programów pod DOS i starych gier, które zbierałem przez dłuugi czas, większość pochodziła jeszcze z starych dyskietek które zostały już zagubione bądź sformatowane Tyle historii w dużym skrócie, a teraz co się stało, bawiąc się dzisiaj uruchomiłem komputer z dyskietki startowej z DOSem 6.22 i uruchomiłem program Fdisk i przez własną głupotę omyłkowo usunąłem partycję startową dysku C 😭na której było wszystko, od systemu Win XP poprzez wszystkie programy i gry, o ile postawić na nowo Windowsa to nie problem o tyle najbardziej zależy mi na całej reszcie, czy da się jakoś przywrócić tą partycję lub chociaż programy zapisane na dysku? Formatowania na szczęście w nieszczęściu nie robiłem. Jeśli da się to jakoś uratować, przywrócić partycję lub chociaż utracone oprogramowanie zbierane latami to jakim programem darmowym można to zrobić najłatwiej i najszybciej? Bardzo proszę Was o pomoc, wiem że można na Was liczyć Dodam że posiadam drugi nowszy komputer z Windowsem 10 do którego mogę podpiąć ten dysk HDD z tego starego komputera ale co dalej?
    • UV to obniżenie napięcia poniżej standardu karty dla zadanej częstotliwości taktowania rdzenia. Oczywistym jest, że jak taktowanie spada, to karta sama z siebie obniża te napięcia (wyjściowa tabela Hz/V jest w BIOSie karty) ale chodzi o to, żeby obniżyć je jeszcze bardziej.  Pomijam fakt, że są talenty, które obniżają krzywą (że niby niżej to lepiej) robiąc tym samym OV zamiast UV.  Jeśli się z tym nie zgadzasz, to wytłumacz mi na spokojnie, w którym miejscu i jakie bzdury Twoim zdaniem potarzam. 
    • sprawdź, czy karta - jak nie będzie internetu wpisz ping adres bramki jeśli nie będzie połączenia z ruterem\bramką raczej na pewno karta jeśli karta w menedżerze urządzeń kliknij prawym kartę - właściwości, zarządzanie energią, ewentualnie odhacz zezwól na wyłączanie urządzenia...  - może to
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...