Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swiatek94

Logitech g930 - rozbieznosc cen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam sie do zakupu tych sluchawek, ale dziwi mnie rozbiznosc cen, na allegro sprzedaja powystawowe za 300zl a nowe za 700zl, powystawowe mi nie przeszkadzaja, ale mam dziwne przeczucie ze ten model jest jakis trefny i czesto sie psuje. Jesli tak to co wybralibyscie do 300-350zl poza kingstonami oczywiscie ktore wszyscy polecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o słuchawki jest spory wybór do 350 pln,w zależności od preferencji.

Jeżeli chodzi o headsety to nie za bardzo i wybór jest zawężony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G930 i tak się zepsują, plastikowy szmelc o badziewnym brzmieniu. Dalej jak wyżej Raideri prawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną ich zaletą (jeżeli już ktoś się upiera) jest bezprzewodowość,poza tym zwykły plastikowy headset jakich wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bezprzewodowość również nie wróży dobrze = strata jakości, zakłócenia sygnału... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bezprzewodowość również nie wróży dobrze = strata jakości, zakłócenia sygnału... ;)

 

 

Naturalnie,dlatego napisałem "jeżeli już ktoś się upiera" ;)

Znam ludzi którzy wybrali "wolność od kabli" kosztem jakości dzwięku,akurat takie mieli potrzeby i szanuję to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, poczytałem więcej o Kingstonach i w sumie do 300zł chyba nie ma lepszych słuchawek, ale ciekawy jestem jeszcze Razerów np. Kraken 7.1 i Steelseries. Niestety ciężko jest tego typu słuchawki sprawdzić w sklepie, bo ich tam po prostu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyskie Razery, SS, Tt itp. sobie odpuść bo kosztują krocie a dźwięk i scena są w nich fatalne. (Szczególnie w 7.1 i 5.1)

Karty USB do nich dołączane są na poziomie integry a czasami nawet gorsze.

Imo z headsetów które w miarę dobrze grają i opłaca się je kupić są tylko Kingston HyperX Cloud i Superlux HMC631.

Ewentualnie można się jeszcze rozejżeć za Byerdynamic DT234 PRO, ale jest problem z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...