Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karnas

Przegrzany Pendrive ADATA S102 PRO 32GB, zrobił się wolny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pendrive ADATA S102 PRO 32GB został prawdopodobnie uszkodzony z powodu luźnego portu w notebooku Lenovo (w nowym laptopie można ruszać wtyczką na lewo i prawo) ;(. Kopiowałem na niego pliki, ale po czasie kopiowanie zostało przerwane. Pendrive był gorący. Potem podłączyłem go w swoim notebooku i nie został wykryty, okazało się, że nie ma utworzonej partycji. Utworzyłem ją, wszystko wydawało się, że jest w porządku dopóki nie zacząłem kopiować plików, które szły z zawrotną prędkością 20KB/s. Czy pendrive nadaje się tylko do śmietnika? Próbowałem głębokiego formatowania, ale niestety brak postępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja:) Akurat te pendrivy nie są zbyt hm...trwałe:) Większego brata (64GB) oddawałem parę razy do serwisu i w końcu zażądałem zwrotu kasy:) Możesz jeszcze pobawić się z tworzeniem partycji raz jeszcze, a nóż się coś "odblokuje" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety śmietnik, paragonu już nie znajdę.

 

Edycja: Pendrive naprawiony za pomocą USB Flash Drive Online Recovery ze strony ADATA :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program robi jeszcze coś innego, nawet nie mogłem utworzyć nowej tablicy partycji. Dopiero ten program to zmienił, teraz pendrive też inaczej się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...