Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MichaelAir

Czarny ekran przy starcie Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sytuacja wygląda następująco. Poprzedniego dnia po skończonej pracy normalnie, bez żadnych kłopotów wyłączyłem komputer. Dziś, uruchomił się normalnie, po czym jakieś oprogramowanie od nieznanego wydawcy usilnie prosiło mnie, żebym je zainstalował (chyba coś z flashplayerem). Po kliknięciu "tak", komputer się zresetował, wyświetlił się ekran powitalny płyty głównej, natomiast wtedy, kiedy powinien wyświetlić się ekran ładowania Windows, następuje czarny ekran i nic nie można zrobić. Moje pytanie jest następujące - w jaki sposób można to naprawić, nie instalując od nowa systemu (Windows 7 64bit)? Dodam, że nie mam utworzonego obrazu systemu. Natomiast kiedy startuje z płyty i mam opcje odzyskiwania systemu, jest komunikat : system operacyjny nieznany na dysku (nieznany) dysk lokalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w ogóle uruchomić trybu awaryjnego. Wciskam F8, jednak nic się nie dzieje. No, może poza tym, że pojawia się czarny ekran jak zwykle, a po jakimś czasie zielony pasek u góry ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale chyba będziesz musiał zrobić reinstalacje.

A na przyszłość czytaj, na co sie zgadzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F8 przy starcie i wybierz 'ostatnia dobrze znana konfiguracja',

jeśli nie pomoże - odpal ubuntu live, skopiuj ważne dane,

potem reinstal systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu jest mułowaty,znacznie lepszy i szybszy Hirens'boot CD i mini Windows xp w nim zawarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz płytkę może można naprawić z płytki- wygląda na to, że plik bcd jest popsuty- poszukaj w sieci, jak naprawić bcd, ewentualnie użyć polecenia rebuildbcd z wiersza polecenia z płytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...