Skocz do zawartości
azgan

Hellblade: Senua's Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Klikam bo coś nowego, albo jakiś OT w gorące, ale nie, tu znów nowa gra i temat ruskich kluczy :E

edyta

Co nową grę to jest temat kluczy z srati :E thx strona obok i oglądam :)

Ja ostatnio natrafiłem na wypowiedź dishara na GOLu - możesz zgadnąć czego dotyczyła :D

A sama gra interesująca, ale poczekam na recenzje. Takie Rime kupiłem i nie mogę w to grać, bo ta gra nie ma żadnej optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio natrafiłem na wypowiedź dishara na GOLu - możesz zgadnąć czego dotyczyła :D

 

To może najwyższa pora coś z tym zrobić :hmm: , bo od tych "Januszowych" promocji, "smród cebulowy" zaczyna roznosić się po całym dziale gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zgłaszajcie takie rzeczy, bo nikogo nie śledzę więc nie wiem co i gdzie pisze. Już mu pisałem, że od promocji jest odpowiedni wątek i nie dociera. Masz historię jego ostrzeżeń - procenty nie wzięły się z powietrza. Ja po cichu liczę, że przystopuje, inaczej po prostu poleci z forum i tyle. To tyle offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mu pisałem, że od promocji jest odpowiedni wątek i nie dociera.

Dosłownie przy każdym nowym tytule jest wypowiedz "kupiłem za 1/3 ceny na srati", czemu to służy (jak nie samo-promocji i "wkur....", kupujących gry bez krętactw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, do tego cena gry naprawdę kusząca. Mi wszystkie gry od Ninjów się mega podobały, a do Enslaved mam szczególny sentyment (chociaż gra ma swoje bolączki, jak np. model walki).

Jednego możemy być pewni - dostaniemy poruszającą i nietuzinkową historię, z poziomem trudności wykraczającym poza obecne standardy.

 

Chyba będzie to u mnie zakup day 1:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja, do tego cena gry naprawdę kusząca. Mi wszystkie gry od Ninjów się mega podobały, a do Enslaved mam szczególny sentyment (chociaż gra ma swoje bolączki, jak np. model walki).

Jednego możemy być pewni - dostaniemy poruszającą i nietuzinkową historię, z poziomem trudności wykraczającym poza obecne standardy.

 

Chyba będzie to u mnie zakup day 1:)

 

Enslaved to była mocno niedoceniona gra miała genialny pomysł na ukazanie niezwykłych relacji między dwojgiem bohaterów i była inspiracją dla twórców The Last of Us.

 

Hellblade jest równie intrygującym projektem z racji podjętej próby przedstawienia głównej bohaterki która cierpi na schizofrenię. Mroczny klimat i brutalny świat otaczając główna bohaterkę będzie potęgował wrażenie niepokoju tutaj należy pamiętać że nie wszystkie przerażające sceny będą objawem jej choroby.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enslaved to moim zdaniem jedna z top 5 niedocenionych gier ever, a przy tym Trip jedna z fajniejszych kobiet, jakie mogliśmy spotkać na ekranie. Szkoda, że gra się raczej nie doczeka kontynuacji:) I to prawda, rozwój relacji między Małpą a Trip to był motor napędowy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o Heavenly Sword ;). To był prawdziwy miazgun na PS3 robiący niewyobrażalne wrażenie w 2007 roku gra była na tyle dobra że doczekała się nawet własnego filmu :D.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominam, też to przeszedłem. Bardzo przyjemny tytuł, chociaż ja ogrywałem go z dużym opóźnieniem (w chyba 2014 roku), więc na mnie nie wywarł już tak ogromnego wrażenia:)

 

I równie niedoceniany co Enslaved!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMC: Devil May Cry od studia Ninja Theory też był udaną grą z ciekawie zaprojektowanymi poziomami, ładną grafika i dynamiczną walką.

 

Ja tam jestem spokojny o Hellblade. Robią go tyle czasu bo ekipa jest mała ale za to utalentowana o czym najlepiej świadczy ich dotychczasowy dorobek ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na to bym nie liczył gra będzie pewnie na max 6h. Ale lepsze 6 godzin konkretnej i klimatycznej opowieści niż rozwleczone 200 godzin w stylu Mass Effect: Andromeda :E.

 

Life is Strange też nie było długie ale za to jak klimatyczne :D.

 

Nad powstaniem Hellblade pracuje tylko 20 osób. Prace trwają od 2014 roku (w 2015 została zapowiedziana). To nie jest gra od dużego wydawcy z ogromnym budżetem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life is Strange kończyło się w kilkanaście godzin, a nie 6. Sam mam na liczniku 16h, więc jest to jednak spora różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i tak zapowiada się lepiej od wszystkich erpegów, które wyszły od czasów W3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadaja to sie wszystkie gry dobrze :P

 

Masz rację ale z drugiej strony to robi Ninja Theory więc nic dziwnego że ma taki kredyt zaufania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niska cena, Ninja Theory... to nie Ubisoft, można w ciemno preordera brać :)

 

Nie spodziewam się najlepszej gry w moim życiu, ale raczej się nie obawiam o poziom tytułu.

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niska cena, Ninja Theory... to nie Ubisoft, można w ciemno preordera brać :)

 

No 120 zł za tytuł rywalizujący z grami AAA to naprawdę bardzo przyjemne zaskoczenie w dzisiejszych czasach :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life is Strange kończyło się w kilkanaście godzin, a nie 6. Sam mam na liczniku 16h, więc jest to jednak spora różnica.

 

Ale gra była wydawana w epizodach i jak grałeś na bieżąco w odcinki to były dosyć krótkie. W Hellblade dostaniemy całość opowiedzianej historii ;). Poza tym nie wiemy ile będzie trwać Hellblade to są tylko dane szacunkowe które mogą być mylne. Założenia są takie że gra będzie raczej niezbyt długa ze względu na to że powstaje w bardzo małym gronie ludzi którzy zajmują się tym projektem.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulpicik na Twoje szczęście Hellblade nie będzie drogi na STEAM wychodzi 120-130 zł a w naszych elektro-marketach pewnie cena będzie oscylować w okolicach 99 zł ;).

 

Więc gra nie nadwyręży mocno budżetu :E.

 

No i początek sierpnia to już będziesz pewnie po wypłacie :P.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulpicik na Twoje szczęście Hellblade nie będzie drogi na STEAM wychodzi 120-130 zł a w naszych elektro-marketach pewnie cena będzie oscylować w okolicach 99 zł ;).

 

Więc gra nie nadwyręży mocno budżetu :E.

 

No i początek sierpnia to już będziesz pewnie po wypłacie :P.

Idź precz demonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Afterburner po starcie windowsa jak pc uruchamiasz wczytuje ostatnio używany profil, który ustawiłeś. Jak masz kilka profili w afterburner to wczytuje ten ostatnio używany.
    • Jednak Wrzosek to wzór cnót niewieścich - ziobro zaskoczenia  https://wiadomosci.wp.pl/wplynelo-pismo-o-wycofanie-wniosku-o-uchylenie-wrzosek-immunitetu-7018310758210464a
    • Elektor śmieci zalegają w portach? Co to za clickabaitowy tytuł... ☺️ https://moto.pl/MotoPL/7,88389,30898436,chinskie-elektryki-gnija-w-portach.html#s=BoxOpImg5
    • Tak, gra chodzi dużo lepiej na nowych sterach, nawet fps wzrósł o 4/5 w 4k z 55 okolice 60  (min fps). Co do cpu i tak i nie zależy jaka lokalizacja jest. Ale tak po za tym mam 150h ledwo 50% gry 55 lvl wciąga, że nie mam słow dawno juz tak nie mialem. Wczoraj bilem 45 minut rzezikolca alfa xD on jest na 64 lvl jeden zły ruch i dead. Zabawa przednia dużo przygotowań miksowania zwojów, łuków itp. Arenę dopiero zacząłem ale jest ciężej dużo mniej miejsca ma akrobacje na super trudnym.
    • Niemcy mają szparagowy problem. Są apele, by lepiej traktować Polaków. Już za chwilę rusza sezon na szparagi w Niemczech. Uczestniczycie?  W tym roku jeszcze nie będzie dużego obłożenia, miejsce można zająć. W przyszłym  gdy na rozleje się już po Polsce 100% dobrobyt Tuska  o miejsca będzie już trudno.  Już widać odnowienie sie plag Tuska - Złotówka traci względem innych walut,   kolejne zakłady zapowiadają zwolnienia i wygaszanie produkcji. Czyż jego misją jako premiera Polski, aby nie jest by naszym kosztem łagodzić przejawy kryzysu, odczuwane przez innych, a w szczególności w Niemczech?   Teraz będziemy latać z lotnisk w Niemczech. Bronić ich również. Szef Bundeswehry gen. Carsten Bauer, napisał podczas , że jednym z priorytetów niemieckiej armii będzie "przejęcie odpowiedzialności za wschodnią flankę NATO". Niemcy sukcesywnie umniejszają rolę Polski w Sojuszu Północnoatlantyckim oraz, przejmują odpowiedzialność za strategiczne sprawy Polski. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...