Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Die

Jaki środek utrwalający do włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od dłuższego czasu poszukuję dobrego preparatu do utrwalania włosów. Przez ostatnie parę miesięcy sosowałem pastę got2b matową jednak nie jestem w stanie tą pastą utrwalić włosów "na sztywno" błyszcząca daje taki sam efekt. Poszukuję czegoś na wzór tego:

. Nie interesują mnie jakieś pasty w ogólno dostępnych sklepach bo tam na próżno szukać czegoś dla mnie. Włosy układam do tyłu moja obecna pasta jest za słaba przez co włosy rozlatują się na boki i wygląda to tak jakbym miał ananas na głowie. Gumy do włosów również nie spełniają swojej roli.

 

Wyszukałem coś takiego jednak nie wiem czy spełni to swoją rolę Mój link ?

 

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldwell Roughman, 25 zł na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - zgadzam się z @Zarun - genialna pasta, w tym przedziale cenowym nie znajdziesz nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pasta got2b była w niebieskiej puszcze, żółtej tubce czy w jeszcze innym opakowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że żywica epoksydowa bardzo dobrze utrwala włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HadiTeam

Moja matka przywiozła coś od fryzjerki ostatnio. 100ml ciemno-zielona tubka. Minimalna ilość robi szał na głowie. Jest mega mocna, fajnie pachnie i nie niszczy włosów. Wywiem się i napiszę, co to dokładnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moge polecić wspomnianą już pastę Goldwella, raz, dla odmiany użyłem pianki Syoss i byłem w szoku, jaka to przepaść na plus dla Goldwella :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę tego Goldwella w takim razie spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pierwszym użyciem wysusz włosy i wytrzyj dłonie do sucha - pasta jest hydrofobowa i na kontakt z wodą zbija się w gęste kulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra rada, chociaż tyczy się to głównie rąk. Jeśli się go rozprowadzi dobrze na suchych dłoniach to można go aplikować na wilgotne włosy i daje trochę innych efekt.

 

A no i tego jakby co się używa gdzieś 1/3-1/4 tego, ile się używa jakiejś pasty got2be albo innej Joanny. Użycie tego w takiej ilości jak polskich kosmetyków drogeryjnych = zaklejony łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś używać talku do włosów? Miałem z tym styczność i powiem szczerze, że bardzo fajny efekt bo włosy nie wyglądają tłusto i bardzo dobrze się układają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim produktem można ładnie zalizać włosy do tyłu i zachować świecący i mokry efekt jak załóżmy po ich umyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Woda z cukrem.

 

Tzw. fryzura na banego cukermana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakiś lakier do włosów. Te najmocniejsze naprawdę długo utrwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie, bo po raz pierwszy w życiu planuję mieć krótkie włosy i nie bardzo wiem, jak to będzie wyglądało z ich pielęgnacją, ale podpowiedzcie mi czy przy tego rodzaju fryzurze wystarczy lakier do włosów czy to wymaga innych kosmetyków i czy Waszym zdaniem to będzie czasochłonna do układania fryzura?

3135-fryzury-aszymetrycze-4-article_media_block-1.jpg

 

(zdjęcie ukradzione z http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury-asymetryczne_a10185/1 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...