Skocz do zawartości
BigBadMoon

[Nieaktualne] Nexus 7 (2012) 16GB

Rekomendowane odpowiedzi

[Nieaktualne]

Sprzedam tablet Asus Nexus 7 (2012) 16GB. Urządzenie jest w stanie bardzo dobrym, posiada jedynie kilkanaście bardzo małych mikrorysek na wyświetlaczu widocznych tylko pod sztuczne światło (co jest naturalne), oprócz tego nie ma innych śladów użytkowania - szary lakier na około tabletu jest w idealnym stanie, nic nie jest zmatowione czy uszczerbione.

Tylna obudowa również jest w stanie idealnym. W razie potrzeby mogę wysłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

Obecnie tablet pracuje pod kontrolą systemu Google Android 5.0.2 Lollipop (czyli jest to najnowszy możliwy Android), wszystko działa na nim bez zarzutu.

W zestawie jest to co było na początku, czyli:

- tablet Nexus 7 (2012),

- ładowarka UK + przejściówka z oryginalnym kablem USB,

- skrócona instrukcja obsługi,

- oryginalne pudełko.

Preferowałbym odbiór na terenie Krakowa, niemniej jednak mogę wysłać InPostem czy Pocztą Polską (paczka ubezpieczona).

Oczywiście jest opcja aukcji na allegro - wszystko jest do dogadania.

Cena: 380 zł do negocjacji.

Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta...99-ID8tB43.html

Jestem osobą, która bardzo dba o swój sprzęt, więc tym bardziej myślę że warto, ponieważ urządzenie jest naprawdę w bardzo dobrym stanie.

Pozdrawiam oraz zapraszam do kontaktu i kupna.

Edytowane przez BigBadMoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Do GTA Vice City wracają usunięte piosenki | GRYOnline.pl (gry-online.pl) Do tego dochodzą nowe: George Michael - Careless Whisper : Emotion Billy Ocean - Caribbean Queen: Emotion Wham! - Everything She Wants: Emotion Earth, Wind & Fire - Let's Groove: Fever103 Kenny Loggins - Danger Zone: Flash FM Michael Sembello - Maniac: Flash FM The Romantics - Talking in Your Sleep: Flash FM Devo - Whip It: Flash FM Eddie Murphy - Party All the Time: Flash FM Hall & Oats - Say it isn't So: Flash FM Cyndi Lauper - Time After Time: Flash FM Michael Jackson - Beat it: Flash FM Tears for Fears - Head over Heels: Flash FM Billy Idol - Rebel Yell: Vrock Def Leppard - Rock of Ages: Vrock Van Halen - Mean Street: Vrock Metallica - Creeping death: Vrock Pet Shop Boys - West End Girls: Wave103 Naked Eyes - Promises Promises: Wave 103 a-ha - Take On Me: Wave 103 The Human League - Don't you Want Me: Wave 103 Real Life - Send Me An Angel: Wave 103 Simple Minds - Don't You(Forget About Me): Wave 103 Duran Duran - Girls On Film: Wave 103
    • Błędy odczytu danych, realokowane i nienaprawialne uszkodzone sektory... Możesz się bawić w obserwowanie czy wartości tych błędów nie rosną w czasie (teoretycznie jest jakaś tam szansa że nie będą) i używanie takiego dysku, ale generalnie nie trzymałbym na nim ważnych danych ani systemu. Napotkanie takiego błędu odczytu może skutkować niestabilną pracą systemu operacyjnego.
    • Jak poradziliście sobie z Bassus'em? Zginąłem chyba z 10x. 
    • Te screeny wyglądają aż za dobrze
    • Gdyby zamiast broni miał coś mniej zabójczego (np. paralizator), to nadal problemu by nie było i też mógłby się obronić? Cały czas mówimy do ciebie o jednym: ludzie by nie ginęli tak często na ulicach, gdyby wszyscy nie latali z bronią palną. Nikomu to ani nie jest potrzebne, ani nie wnosi niczego pozytywnego. Przeczytanie tamtej strony zajęło mi mniej niż tydzień - aż tak obszerna nie jest. Już pisałem, że wyrywkowo traktują tam dane, żeby udowodnić z góry założoną tezę, że problemem są czarni - piszą tam wyłącznie o etniczności pomijając różnice ekonomiczne i inne czynniki. W szczególności na końcu przywoływane są dane z przełomy lat 50-tych i 60-tych, gdzie poziom skrajnej biedy wśród czarnej ludności USA był wielokrotnie większy niż obecnie a rasizm był systemowo usankcjonowany. Ani słowa o tym tam nie napisali a to ma znaczenie. Dodatkowo z danych o aresztowaniach wnioskują o liczbie przestępstw, co dodatkowo przekłamuje dane bo skoro w tamtym okresie czarni byli podludźmi, to z automatu ich podejrzewano o wszystko. Masz jakieś inne źródła na poparcie swoich tez, które tak dla odmiany nie kłócą się z szeregiem rzetelnych publikacji naukowych? Jak się odniesiesz do tego, że w innych krajach z zupełnie innym przekrojem etnicznym występuje ta sama korelacja między biedą a przestępczością co w USA? Skoro wyniki są te same przy innym pochodzeniu etnicznym, to kolor skóry nie jest tutaj istotny.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...