Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

palel47

LG 25UM65-P

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym monitorze? Mam okazję zamienić się za mojego Benq GW2450HM tyle, że ten LG jest bez paragonu ale zakupiony pare miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś go na żywo? Jeżeli nie przeszkadza Ci naprawdę mała wysokość, to jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem, ale gość twierdzi, że jest bez ryski i 100% sprawny. Ogłoszenie jest na tablicy i zamiana byłaby na miejscu, więc bym widział co i jak.

 

Bardziej martwi mnie to jak będzie się sprawować w grach na tej wyższej rozdzielczości, bo mój komp też już jest leciwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego w jakie grasz gry. LOL, DOTA, D3, CIV5 etc będą okej. Nowsze dynamiczne tytuły... raczej cienko to widzę :) Ultrawide ma sporo wiecej pixeli niz fullhd.

 

recenzja większego brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieciówki raczej nie, bardziej Wiesiek 3, GTA 5 itp. :E A jak to będzie wyglądało przy ustawieniu 1920x1080? Kompa może wymienię, ale dopiero jak cześci potanieją, nie wiem może za pół roku - rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miał czarną pustkę po bokach a więc zmiana monitora wydaj sie być bez sensu. Twój benQ jest zupełnie okej. Za rok lub trochę wiecej wyminisz go sobie przy okazji zmiany całego sprzetu. Ja bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, tak chyba zrobię i odpuszczę tego LG :) Tym bardziej, że nie lubię mieć sprzętu bez jakiejkolwiek gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...