Skocz do zawartości
marekaureliusz

Zestaw PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do sprzedania zestaw:

CPU: Xeon E1240 /jak i7 tyle, że 8MB cache zamiast 6/ 4R/8W@3,7GHz socket 1155

RAM: 8GB DDR3 1333MHz

MB: Asus P8Z77-V-LK

GPU: AMD Radeon HD7970 3GB by Gigabyte WindForce OC

HDD: Dysk 1TB 7200rpm 32mb cache Samsung

PSU: 450W Chieftec

DVD/RW: Asus

CASE: CoolerMaster Scout2

Całość w 100% sprawna. Cena: 2000zł gratis monitor "17 cali LCD

gwara na rozruch, grafa ma swoją do maja 2015,

sprzedaję tylko w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak wyżej napisał @SirHawk , musi minąć przy procesorach "K" niemal minuta katowania i dopiero po tym czasie powinien załączyć się PL1=125W
    • Mówiąc o teorii mam na myśli to, że anteny dobrał producent który może sprawdzić efektywność takiego układu "karta WiFi + anteny" (na który ma homologację). Jakie parametry karty chcesz sprawdzać? Siłę odbieranego sygnału? Przecież to zależy od samego AP jak i odległości. TP-Link produkuje dobre urządzenia, ale jeśli chodzi o karty WiFi to problem pojawia się ze sterownikami. Windows wymusza swoje i pojawiają się problemy. Czy karta może się zużywać? Tak, np. jak ktoś podpina inne anteny niż te dostarczone razem kartą
    • Cześć Jestem w trakcie modernizacji komputera, padło na płytę główną ASUS B660-F która wspiera RAM w technologii DDR5, niestety jestem totalnie zielony w tej kwestii.   Pod uwagę biorę dwa scenariusze: 1. 16GB - 1*16 w kwocie ~350zł 2. 32GB - 2*16 w kwocie ~700zł   Jako że mam dosyć mocno napięty budżet, skłaniam się ku opcji nr 1 z zastrzeżeniem że chciałbym w przyszłości dokupić drugą taką samą kość. Zanim jednak dokonam wyboru chciałbym usłyszeć opinie na temat częstotliwości pracy i opóźnień na przykładzie niżej wymienionych pamięci: Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 16 GB, 5600MHz, CL40 - 339 zł / 740 - 2*16GB Pamięć Kingston Fury Beast RGB, DDR5, 16 GB, 5600MHz, CL36 - 379 zł / 717 - 2*16GB Czy mniejsze opóźnienia dadzą w tym przypadku zauważalny przyrost wydajności, lub przełożą się na lepszy potencjał OC, specyfikacja producenta nie mówi zbyt wiele po za różnicami w profilach XMP - defaultowy jest identyczny.
    • Ładna cena, (po odjęciu kodu GoW) prawie jak 2 lata temu na premierę. A tak wieszczyli, że będzie już tylko drożej..    
    • Tu powinien być poważny przeskok, dawaj znać jak wrażenia PC VR praktycznie martwy i ten PSVR2 wygląda najsensowniej Quest 2 to już staroć, niedawno wyszedł np Pico 4 z dużo lepszymi soczewkami, nie ma sensu już brać niczego bez pancake lens  Quest 3 będzie odpowiedzią ale jeszcze chwilkę trzeba poczekać
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...