Skocz do zawartości
Rafik7

Podkładka pod Logitech G700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jak w temacie. Używam myszki Logitech G700 i potrzebuję nowej podkładki w cenie około 40 zł. Do tej pory miałem Tracer X02, jednak po pewnym czasie podkładka zaczęła zawijać się na rogach. Na dodatek ostatnio coś stało się z powierzchnią i teraz środkowa część podkładki jest wolna i taka chropowata.

Co do zastosowań to dużo gram w BF3 (główne przeznaczenie podkładki). Do tego standardowe zastosowania jak internet, jakieś oprogramowanie CAD/MES.

Zastanawiam się jaką podkładkę wybrać. Tracer był twardy i bardzo się do tej powierzchni przyzwyczaiłem. Pasowało mi to, że podkładka nie stawiała oporu przy ruchu. Czy może lepiej skłonić się ku miękkiej podkładce ? Czytałem, że dają większą kontrolę nad myszką. Znajomi polecają SteelSeries QcK. Czy to dobry wybór ?

Proszę o inne propozycje zarówno miękkich jak i twardych podkładek. Budżet nie jest ostateczny, mogę dołożyć jeszcze te 10 zł. Należę do ludzi, którzy są w stanie zapłacić więcej jeśli naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jaką stację ładującą? Czy pad od X także działa z PS5?
    • Korea Północna zdaje się, że nie ma takich zasobów jak Rosja. Ale tak, to dobre studium jak totalitaryzm blokuje dojście do samowystarczalności, jeżeli rządzący przedkładają własne dobro nad rozwojem kraju.
    • Wow, co za news. Fantasy nigdy nie za wiele.  Zapraszam w 2030 roku.
    • O przejściu na pos to już słyszy się od lat..  ostatni raz mówiono o maju/czerwcu a teraz ze jesień  
    • Nie wygrzebałbyś czegoś jeszcze z 2020 roku?  Plan jest taki, że jak dają to biorę. Bo 99,9% innych przypadków to ja się składam na innych.  A kredyt na dom mam zamiast kredytu na mieszkanie. Kwota kredytu ta sama. Więc mnie mnie to nie szczypie tak, jakbym dalej siedział w o połowę mniejszym mieszkaniu z takimi samymi odsetkami.   Ale zdradzę Ci w tajemnicy, że w mieszkaniu za samo ogrzewanie płaciłem więcej, niż za ogrzewanie mieszkania z wodą i ściekami w domu. A drzwi i tak musiałem kupić. Tak samo jak podłogi, meble, wannę, wylewki, oświetlenie i całą resztę. A wiesz czym się różniło mieszkanie od domu? Tym, że w domu nie było żadnych wyborów. Nie było nawet opcji aby zamontować panele, pompę ciepła vs kondensat, kominek czy inne okna. Jedyne co było miłe, niska stawka na fundusz remontowy do mieszkania, z którego i tak się wyprowadziłem zanim skończyła się rękojmia dewelopera. No i w mieszkaniu niestety musiałem siedzieć w kącie pod schodami ze swoim komputerem, bo nie było na nic miejsca. Nawet na biurko sensownych gabarytów.  Tak, tam to dopiero mnie cisło.. A jeszcze bardziej cisło mnie w kawalerkach. Pamiętam przeprowadzkę z kawalerki do mieszkania. Kawalerka każdy kąt miała zastawiony kartonami i workami czekając na firmę z tragarzami. Nie było jak się ruszyć. Jak wnieśli mi wszystko do mieszkania i ustawili pod jedną ścianą w salonie, to tylko wspólnie z żoną pytaliśmy czy to już na pewno wszystko?! 😂 Bo jakoś tak pusto pod tą ścianą.. Przecież w kawalerce było tego dużo więcej.  Jeśli to jest Twoja wizja z rodziną cisnąć się w kawalerce najlepiej takiej 15m2 bo tyle se kupisz za te ćwierć bańki w wawie to wsadź sobie gdzies te mądrości. Moja wynajmowana kawalerka miała 35m2. Ale płaciliśmy za 43m2 bo tak było w ogłoszeniu. Tylko jak się pakowaliśmy do wyprowadzki to spod jednej szuflady wypadła kartka z jakąś starą umową i był tam metraż tej kawalerki 8m mniejszy, niż teoretyczny z ogłoszenia. Więc może tak lepiej żyć? Na ścisk, dając się dymać byle bez kredytu?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...