Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m@rcinpl

[Zamknięty]SSD A-Data Premier Pro SP900M.2 2280 128GB

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nie używany dysk ssd adata 128 GB M.2 Sata

 

Kupiony 23.01.2015 w sklepie stacjonarnym Nets w Gdyni , więc nie mam możliwości oddania.

 

Oczywiście posiadam dowód zakupu.

 

Nie trafiony prezent:(

 

Link do strony producenta: http://www.adata.com/index.php?action=product_specification&cid=3&piid=293&lan=en

 

Cena 260 pln wysyłka free

 

5023205122.jpg

 

5023205122-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował kolega oddać? Czasem jak sklep jest ok to przyjmie towar w stanie "jak nieużywany" i odda kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak najbardziej OK, jednak przeraża mnie wysyłka Pocztą Polską, chyba że ubezpieczoną (chociaż w tym przypadku długi czas rozpatrzenia "reklamacji"). Jedna paczka z PP idzie do mnie juz 10 lat z Poznania ;-) Kupiłem procek za 200+ (P4) - z poczty ledwo 100 zł udało mi się odzyskać, setki telefonów, wizyt w domu "czy napewno"... Dlatego zapytam: czy byłby możliwy kurier? Mogę dopłacić te 20 zł bez stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak najbardziej OK, jednak przeraża mnie wysyłka Pocztą Polską, chyba że ubezpieczoną (chociaż w tym przypadku długi czas rozpatrzenia "reklamacji"). Jedna paczka z PP idzie do mnie juz 10 lat z Poznania ;-) Kupiłem procek za 200+ (P4) - z poczty ledwo 100 zł udało mi się odzyskać, setki telefonów, wizyt w domu "czy napewno"... Dlatego zapytam: czy byłby możliwy kurier? Mogę dopłacić te 20 zł bez stresu.

 

 

Akurat na pocztę polską złego słowa nie powiem. Poprawiła się w moim regionie idealnie. Znajomy co dzień kilka paczek wysyła pocztą polską od roku. Nigdy z nimi nie miał problemu. Co innego z badziewnym DPD gdzie niedbaluchy nie raz dowożą uszkodzoną przesyłkę. NIDGY WIĘCEJ DPD. najgorsza firma kurierska z jaką Ja i mój znajomy się spotkaliśmy. Bardzo problematyczni w reklamacjach. Wmuszają ludzią że to my uszkodziliśmy a prawda jest taka że kurierzy nie dbają i rzucają przesyłkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu narzekałem też na kuriera siódemki (w mim regionie tj. Świebodzin, jeszcze parę lat temu, rozwozili paczki nie firmowymi autami, tylko zwykłymi "wynajętymi" busami z kierowcą prywatnym). Płyta główna połamana, paczka cała pognieciona w każdym rogu. Osobiście nie odebrałem przesyłki, byłem w delegacji . Dopiero po kilku dniach zobaczyłem ten twór artystyczny siódemki - prawie 200 zł w plecy (bo jak udowodnisz?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...