Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Samsung Galaxy SIII + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam telefon Samsung Galaxy SIII Marble White 16GB. Stan oceniam na bardzo dobry plus - wyświetlacz nie ma żadnej rysy, srebrna ramka na telefonie nie ma żadnego odprysku (ma dwie pionowe rysy widoczne na zdjęciach). Tylna obudowa, zważywszy na bardzo delikatny plastik zastosowany przez Samsunga, ma delikatne ryski, widoczne pod światło, pomimo faktu iż telefon od samego początku noszony był w case'ie (brak żadnych zmatowień, obtarć etc.). Od początku posiadał też folię na wyświetlaczu, która regularnie co 3 - 4 miesiące była wymieniania. Na potrzeby zdjęć niestety musiałem zdjąć folię, ale obecnie jest założona nowa (również widoczna na zdjęciu).

 

Telefon działa na oryginalnym oprogramowaniu Samsunga - Androidzie 4.3 Jelly Bean (najnowszy możliwy dostępny poprzez oficjalną aktualizację). Wszystko działa bardzo dobrze i płynnie. Urządzenie nie posiada sim-locka, pochodzi z polskiej dystrybucji, nie ma żadnych wad ukrytych.

 

W zestawie znajduje się:

- telefon Samsung Galaxy SIII 16GB

- oryginalna ładowarka z oryginalnym kablem USB

- oryginalne słuchawki Samsung

- instrukcja obsługi po polsku, oryginalne folie

- dwie nowe folie na wyświetlacz

- bardzo dobry case Momax otulający cały telefon (nie tylko boczki).

 

Preferuję odbiór osobisty na terenie Krakowa, ale mogę również wysłać urządzenie (paczka ubezpieczona) - wszystko jest do dogadania.

 

Cena: 530 zł do negocjacji.

Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta...99-ID8AZll.html

 

Oczywiście w razie potrzeby wyślę zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ponieważ te skompresowane nie oddają w pełni bardzo dobrego stanu telefonu.

Zachęcam do kontaktu oraz kupna, ponieważ telefon jest naprawdę zaszanowany - jestem użytkownikiem, który bardzo dba o swój sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srebrna ramka na telefonie nie ma żadnego odprysku oraz uszczerbku

 

Telefon na zdjęciach ma pękniętą ramkę w dwóch miejscach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon na zdjęciach ma pękniętą ramkę w dwóch miejscach ...

 

Rzeczywiście teraz na to zwróciłem większą uwagę. Dzięki. Już wyedytowałem. Cena do większej negocjacji w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...