Skocz do zawartości
BigBadMoon

Samsung Galaxy SIII + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam telefon Samsung Galaxy SIII Marble White 16GB. Stan oceniam na bardzo dobry plus - wyświetlacz nie ma żadnej rysy, srebrna ramka na telefonie nie ma żadnego odprysku (ma dwie pionowe rysy widoczne na zdjęciach). Tylna obudowa, zważywszy na bardzo delikatny plastik zastosowany przez Samsunga, ma delikatne ryski, widoczne pod światło, pomimo faktu iż telefon od samego początku noszony był w case'ie (brak żadnych zmatowień, obtarć etc.). Od początku posiadał też folię na wyświetlaczu, która regularnie co 3 - 4 miesiące była wymieniania. Na potrzeby zdjęć niestety musiałem zdjąć folię, ale obecnie jest założona nowa (również widoczna na zdjęciu).

Telefon działa na oryginalnym oprogramowaniu Samsunga - Androidzie 4.3 Jelly Bean (najnowszy możliwy dostępny poprzez oficjalną aktualizację). Wszystko działa bardzo dobrze i płynnie. Urządzenie nie posiada sim-locka, pochodzi z polskiej dystrybucji, nie ma żadnych wad ukrytych.

W zestawie znajduje się:

- telefon Samsung Galaxy SIII 16GB

- oryginalna ładowarka z oryginalnym kablem USB

- oryginalne słuchawki Samsung

- instrukcja obsługi po polsku, oryginalne folie

- dwie nowe folie na wyświetlacz

- bardzo dobry case Momax otulający cały telefon (nie tylko boczki).

Preferuję odbiór osobisty na terenie Krakowa, ale mogę również wysłać urządzenie (paczka ubezpieczona) - wszystko jest do dogadania.

Cena: 530 zł do negocjacji.

Link do ogłoszenia: http://olx.pl/oferta...99-ID8AZll.html

Oczywiście w razie potrzeby wyślę zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, ponieważ te skompresowane nie oddają w pełni bardzo dobrego stanu telefonu.

Zachęcam do kontaktu oraz kupna, ponieważ telefon jest naprawdę zaszanowany - jestem użytkownikiem, który bardzo dba o swój sprzęt.

Edytowane przez BigBadMoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

srebrna ramka na telefonie nie ma żadnego odprysku oraz uszczerbku

Telefon na zdjęciach ma pękniętą ramkę w dwóch miejscach ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon na zdjęciach ma pękniętą ramkę w dwóch miejscach ...

Rzeczywiście teraz na to zwróciłem większą uwagę. Dzięki. Już wyedytowałem. Cena do większej negocjacji w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam.. w mojej konsoli po włączeniu wentylator wchodzi na wysokie obroty i wyje jak opętany.. wymieniłem pastę jednak problem nie zniknął.. nadal po włączeniu wentylator wchodzi na najwyższe obroty a jak włożę płytę to wyskakuje komunikat że konsola jest tak skonstruowana żeby chronić przed przegrzaniem.. i że sie konsola wyłączy . I rzeczywiście konsola sie wyłącza i miga czerwona dioda.. czy problemem może być wentylator czy pada któryś układ? Proszę o pomoc.. bardzo pilna sprawa. 
    • Im więcej takich pewnych siebie inwestorów, jak Ty, tym szybciej zobaczymy powtórkę z początku 2018 roku.
    • Jak nie jest pilne to może weź 5600G? Oba są wolniejsze w grach od 5600X ze względu na mniejszą ilość cache. Propozycje RAMu: https://www.ceneo.pl/90024351 https://www.ceneo.pl/88302830  
    • Ja ograłem całą trylogię Metro Redux i Metro: Exodus oraz Outlast, Dead Space, Styx: Master of Shadows/ Shards of Darkness, Control, Dying Light, nową serię Tomb Raider na Eizo 2460. Wymieniłem gry, w których akcja dzieję się często albo ciemną nocą, albo w ciemnych lokacjach. Na skalibrowanym biurowym Eizo mam kontrast rzędu 1200:1 z hakiem (piękny wynik i z tego jestem zadowolony). Jasność, tak jak wspomniałem 120 cd - właśnie przez to, że gram na niskiej jasności, widzę więcej w ciemnych scenach na IPSie. I teraz rozkmina - ciągnie mnie do VA, ale wiem, że tam również clouding, itp. Nano-IPS wg testów ma na tak niskim poziomie jasności kontrast tragiczny, rzędu 600:1 (czyli dwa razy mniej niż mam teraz). Ghosting widzę na biurowym monitorze - bardzo łatwo dostrzec np na schodach, kostce, gdzie działa cieniowanie, Ambient Oclusion - piksele nie wyrabiają z czarnego do białego i całość "żarzy się". Widziałem to chociażby w Division 2, albo teraz w Death Stranding (z początku myślałem, że to wina nowej karty), ale potem uświadomiłem sobie, że wcześniej miałem niskie detale i efekt był mniej widoczny, bo cieniowanie było słabe. Pozostaje mi loteria, idę raczej w IPS, bo nie chcę zakrzywionego ekranu i słabszych kątów. I nie mam za bardzo ochoty na kilkukrotne odsyłanie monitora do sklepu.
    • Dlatego Crysis lepszy, gry ubi nie nadają się do niczego. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...