Forum PCLab.pl: Raty na dowód - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Raty na dowód w sklepie euro.com.pl Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   ketyow 

• Gecko Hunter
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Luty 2015 - 15:30

Nie, babka powie Ci, że bank odrzucił Twój wniosek i pójdziesz do domu z niczym. W ten sposób na ogół się robi. Może dla świętego spokoju Ci przyznali te 0% (czasami przyznają bez problemu - zależy od norm ciążących na pracownikach sklepu), ale miej na uwadze, że nie robisz tego kosztem banku czy sklepu - robisz to kosztem wypłaty tej babki, z którą gadałeś. No i wiesz, nagrywanie bez czyjejś zgody jest tak jakby - nie ten teges.

#22 Użytkownik jest niedostępny   Camis 

• Android Fan
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Luty 2015 - 16:12

Brałem tak już 3 razy i zawsze przeszło bez ubezpieczenia, raz chciała mi wcisnąć na chama ale jej nie wyszło po rozmowie z przełożonym.

Teraz olewam już kopanie się z koniem i kupuje jak coś to przez neta. Jak chce kupić coś na raty, kupuje, składam wniosek online i w ciągu 10 min mam decyzje. I bez problemu biorę bez ubezpieczenia, ale czasami taniej jest z ubezpieczeniem to biorę.

Co do nagrywania to mogę nagrywać rozmowę w której jestem stroną. I nie potrzebuje na to niczyjej zgody, tak więc nic nikomu nie muszę mówić. Olewanie zasad sprzedaży ratalnej sklepu, gdzie jest opcja rat 0% bez ubezpieczenia też jest "nie ten teges" jak to napisałeś.

Ten post był edytowany przez Camis dnia: 03 Luty 2015 - 16:17

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2