Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Senjuro

Co wybrać : HTC one M8 vs Lg nexus 5 Vs Lg g3

Trudny wybór   

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z telefonów wybrać



Rekomendowane odpowiedzi

Moje wymagania co do telefonu to :

-Stabilność

-Szybkość działania oraz szybkość przeglądania stron

-Jakość ekranu

-Trwałość

-Dobry dźwięk ( w słuchawkach głownie)

-Dobry aparat

Zarówno G3 Jak i M8 są w tej samej cenie natomiast nexus jest tańszy od nich o jakieś 200 300 zł.

Co do nexusa dodam że czysty android nie jest dla mnie przeszkoda ,uważam że pełna personalizacja jest świetna ,i ta szybkość..

Z chęcią wysłucham też opini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexusa bym nie brał. Słaba bateria i w ogóle, jak chcesz coś tańszego to już lepiej LG G2.

A G3 vs M8 to już zależy od osobistych preferencji, M8 ma przeciętny aparat z kolei G3 zwalnia pod obciążeniem.

 

A o jakiejś Xperii Z3 czy Note 3/4 nie myślałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M8. Rewelacyjna sluchawka. Nie odniose sie do aparatu, ale to i tak nie Nokia wraz z CarlZeisse , takze mozna zaakceptowac jakosc zdjec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexusa bym nie brał. Słaba bateria i w ogóle, jak chcesz coś tańszego to już lepiej LG G2.

A G3 vs M8 to już zależy od osobistych preferencji, M8 ma przeciętny aparat z kolei G3 zwalnia pod obciążeniem.

z ex

 

A o jakiejś Xperii Z3 czy Note 3/4 nie myślałeś?

z experii się przesiadam własnie tyle ze zwykłej "Z" która się rozpadła ;/ a note 3 no cóż nie jestem jakoś przekonany .Co do g3 i m8 to co powiedziałeś powoduje mój główny delemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Note 3

Bo htc troche aparat daje niesmak w lg znowu Soft czasem sie zacina niestety przez niezdatna rozdzielczość

A tak między htc a LG bardziej wybral bym lg jak mnie lagi wkurzaly to i tak bym go sprzedał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wielkich lagów na g3.

 

MAm wersje 2 gb. Na początku fakt, była więcej niż katastrofa, ramu mało co zostawało, jednak po wyłączeniu kilku niepotrzebnych dla mnie opcji (dwie aplikacj na raz, sen na jawie, smart bulletin, śledzenie wzroku its itp - zostawione tylko etui circle case i coś tam jeszcze) śmiga płynnie, pod obciązeniem nwm bo w gry mało co gram. Czasem zdażyło się że automatycznie ekran spada za 100 do 90 % ( mi podczas ładowania telefonu i robieniu czegoś cięższego na telefonie) Aparat... no nie wiem, może do ujęcia zegoś na szybko jest ok, ale to nadal tylko smartfon. Do tego dochodzi tylnia klapka - rysuje się bardzo szybko, na szczęście w case jest już dużo lepiej (w wersji gdzie jest zamiennik pokrywy, w drugiej to nwm). Za to przyciski z tyłu - dla mnie poezja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie dodam że nie korzystam z jakiś aplikacji ,głównie to aparat( ale nie jakoś maniakalnie) ,odtwarzacz muzyki ,youtube, przeglądanie stron ,odtwarzanie filmów (sporadycznie ),no i podstawowe funkcje telefonu oraz gps. Wiec nie wiem czy G3 dostawał by jakieś baty z tego tytułu,jak sądzicie?

Bo szczerze mówiąc obawiam się trochę tych lagów w G3 ,chyba ze to na poziomie mojej byłej " z" (tam zdarzały się ścinki bez żadnego powodu ale nie nadmierne i raczej nie irytujące )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagow po wylaczeni tych kilku aplikacji nie ma, tez mialem zetke wczesniej i jest lepiej i to sporo. Testy ktore mowia o lagach byly na wczesnych wersjach oprogramowania

 

A do takich podstawowych zadan to i moto g / g2 spokojnie starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie bierz LG G3, throttling przy używaniu telefonu to parodia, do tego zbędny QHD ekran który zżera baterie.

Ja bym polecił M8 za samą jakość wykonania i jakość dźwięku oraz nie przebajerowany interfejs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

throlling? jaki? w jakiej recenzji wyczytałeś? Zbędny lub nie zbędny... ne będe się kłócił, gdyby nie taki postęp to dzisiaj siedziałbyś na 320x240, bo przecież po co więcej, mi min 5h ekranu na bateri starcza spokojnie z nawiązką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

throlling? jaki? w jakiej recenzji wyczytałeś? Zbędny lub nie zbędny... ne będe się kłócił, gdyby nie taki postęp to dzisiaj siedziałbyś na 320x240, bo przecież po co więcej, mi min 5h ekranu na bateri starcza spokojnie z nawiązką.

trexhdb.pngChociaż jak ktoś nie używa do gier ani ciężkich aplikacji to problemu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lizaku w g3 wszystkie wady wieku dziecięcego znikły-bateria trzyma już ok, brak lagów........wszystko śmiga jak należy.

W porównaniu do m8 czy z2/3 to wygląda najlepiej,polecam iśc do sklepu i odpalić oba równocześnie:) Marnotrastwo ekranu na rzecz ramek w xperii i htc to jakiś dramat-trzeba to zobaczyć.Nakładka sony to bez komentarza i palcowanie.Co do htc to klawisze funkcyje + ramka z dołu=katasrofa reszta ok.G3 też ma kilka wad...

Zresztą każdy kupuje to co jemu się podoba i na co ma zajawkę;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie będą gromy spadać bo ogólnie to ja i tak mam zamiar kupić używkę , ale chyba nie zmienia to postaci rzeczy, w kążdym razie ide do sklepu obadać g3 jeszcze raz a potem jeszcze obadać m8 .coś dziś kupie.Chyba ze mi coś odwali i kupie kompletnie co innego niż miałem zamiar XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszem i wobec ogłaszam że wybrałem: Zwycięzca pojedynku to LG G3!

Byłem w sklepie i bawiłem się zarówno G3 jak I M8. I faktycznie G3 Miała aktualizacje z 17 Listopada 2014 (najnowsza jest z grudnia i to spora) i przycinała z lekka ( ale i tak lepiej niż w mojej starej "Z").Przetestowałem dźwięk -M8 wypada super ale G3 jest wystarczający, ekrany podobne ale przekątna Lg robi swoje mimo wszystko na plus ,wygląd oby dwa są ładne ale przypadł mi bardziej LG ,natomiast aparat ....No cóż G3 pozamiatało (moim zdaniem ).Więc zamówiłem sobie LG ,we wtorek do mnie zawita ,pobawię się jakiś czas ,protestuje i opowiem wrażenia.Ale już teraz twierdze że ci którzy poszukują naprawdę szybkiej maszyny i używają wielu aplikacji ,niech sobie odpuszczą Lg przynajmniej do czasu aż Programiści nie pokonają lagów ( aczkolwiek nie są one rażące -przynajmniej dla mnie ).Dziękuje za pomoc i komentarze wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...