Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AvengerGT

Persona 5

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż pisać. PERUUUSSSOONAAA

Wygląda na to że przyłożyli się troszku bardziej do gameplayu w dungach tym razem- jakieś skakanie po żyrandolach, stealth (?) itp. Fajno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa chyba jakiś maraton Lupin III miała, zanim zasiadła do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że przyłożyli się troszku bardziej do gameplayu w dungach tym razem- jakieś skakanie po żyrandolach, stealth (?) itp. Fajno.

Trzeba przyznać że mamy tutaj całkiem nową jakość jeśli chodzi o eksplorowanie dungeon'ów. Fajna perspektywa z tych żyrandoli :thumbup: Widać, że rozwinęli silnik z Catherine, imo duży plus, bo bardzo mi odpowiada ten styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj trochę info dot. gierki (wiem, że już było w temacie o ps4, ale tutaj się przyda wrzucić :D)

 

Zachodnie fora mocno wrą po tym zwiastunie, więc wymienię parę szczegółów, które można było przegapić podczas zwyczajnego oglądania:

 

1. Menu zmiany ekwipunku wymienia kategorię "Handgun" - jest więc nadzieja na powrót znanych z głównej serii SMT broni palnych (+ powrót charakterystyk Slash/Blunt/Gun?)

 

2. Stylistyka gry mocno przypomina tę z Catherine.

 

3. Zamiast Cieni walczyć będziemy ze znanymi z serii demonami (na zwiastunie Sandman i Pyro Jack)

 

4. W menu gry widnieje nowa opcja "Cooperation", a brak "S.Link". Zmiana nazwy?

 

5. Potwierdzone imiona towarzyszy głównego bohatera to Sakamoto Ryuji (blondyn), Takamaki Anzu (dziewczyna) i Morgana (kot). Obecna w gabinecie pielęgniarskim koleżanka to Takemi Tae, ale czy jest to grywalna postać?

 

6. Ryuji w walce korzysta z obrzyna i gazrurki.

 

7. Persona MC przypomina znanego z Persony 2 Jokera, takie imię widnieje także na ekranie doboru broni. Czyżby nieoficjalny sequel dylogii?

 

8. Bohaterowie nie przywołują już swoich Person jak w P3/P4, ale raczej zmieniają się w nie przy pomocy masek. Kolejne mrugnięcie w stronę P2/Digital Devil Saga?

 

9. Jeszcze więcej info ma pojawić się w następnym numerze Famitsu.

 

 

Dodam jeszcze, że Velvet room to chyba teraz więzienie :D

http://i.imgur.com/0B4EWrq.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa chyba jakiś maraton Lupin III miała, zanim zasiadła do roboty.

 

Trochę info:

http://gematsu.com/2015/02/persona-5-director-discusses-characters-themes-development

 

Hashino: It’s interesting you refer to them in that way specifically because one of the things that inspired us to make this question to begin with was how, say, a classic, iconic thief in the vein of Lupin III might win the hearts and minds of people in today’s day and age if they were out running around today.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gafie w mniej niż 24h ludzie zapisali ponad 100 stroni - od roku nie było takiego tytułu, który by spowodował taką ilość postów po jednym trailerze.

 

Modle się tylko, że atlus dotrzyma słowa i premiera w NA (import :D) odbędzie się bardzo szybko po japońskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gafie w mniej niż 24h ludzie zapisali ponad 100 stroni - od roku nie było takiego tytułu, który by spowodował taką ilość postów po jednym trailerze.

 

Modle się tylko, że atlus dotrzyma słowa i premiera w NA (import :D) odbędzie się bardzo szybko po japońskiej.

 

Ja wiem tylko jedno, gra będzie bardzo, baardzo droga.

 

A gierkę planuję kupić z PSstore. Atlus odwala cyrki z wydawaniem gier w EU(SMT4 i Conception 2, który jest chyba jedyną grą wydaną przez atlusa na Playstation w EU).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gematsu.com/2015/02/persona-5-protagonist-first-persona-arsene

 

Nowe informacje. W tym imię pierwszej, widzianej w trailerze, persony głównego bohatera - Arsene. Nie mogła zwać się inaczej, prawda? Ciekawe, ile jeszcze takich smaczków nam sprezentują, bo tematy złodziejsko-detektywistyczne mają długą i wspaniałą tradycję w japońskim komiksie (Lupin III, Conan, Detektyw Jeż).

 

Poniżej polska wersja chamsko ukradziona z Polygamii:

 

Po opublikowanym niedawno zwiastunie do sieci napływa coraz więcej informacji.

Główny bohaterem nowej Persony będzie student drugiego roku, którzy przeprowadza się do dużego miasta - najprawdopobniej Tokio w dzielnicy Shibuya. Zamieszkuje w kawiarni prowadzonej przez przyjaciół rodziców i boryka się z jakimś poważnym problemem, który - jeśli nie zostanie rozwiązany - może przysporzyć wiele złego w przyszłości. Scena ze zwiastuna, w której wygląda na to, że jest więźniem, jest w rzeczywistości obrazem z jego własnego "mentalnego więzienia".

 

Loch z trailera nie jest losowo generowany, co nie oznacza, że w grze zabraknie losowo generowanych miejsc. Po prostu tak duże i istotne fabularnie lokacje są odpowiednio zaprojektowane, by rozwinąć motyw włamań i wykorzystać różne sztuczki. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że pierwsza Persona głównego bohatera nazywa się Arsene, co z kolei jest puszczeniem oka do fanów mangi Lupin III. I tak, wszyscy którzy się martwili, mogą przestać się martwić: social links będą obecne w jakiejś formie.

 

Persona 5 wyjdzie w tym roku na PS4 i PS3. Europejska premiera nie została jeszcze zapowiedziana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Europejska premiera nie została jeszcze zapowiedziana.

 

Niech no tylko spróbują ... :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no tylko spróbują ... :mad2:

Atlus i tyle w temacie :(

 

btw nowe info

Care of http://www.siliconera.com/2015/02/09...ting-dungeons/

 

+ The protagonist is a second-year high school student (the new kid in town, may or may not be a thief)

+ Social links are in (in some form)

+ Not all dungeons are randomly generated (but some probably are)

+ Starts in Shibuya, set in other Tokyo locations as well (Almost certainly a beach at some point)

+ Problems will be solved (but some probably won't be ... at least without a guide)

 

More: http://www.siliconera.com/2015/02/09...ists-problems/

+ The cat thing Morgana can transform (perhaps into another cat)

+ Turn based battles, but with some differences (and the guns are not really guns, just things that look like guns and shoot)

+ Cutscenes are by Production I.G. (Ghost in the shell)

+ Everybody has problems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniedbałem śledzenie informacji o nowej Personie i proszę, mamy niemałą obsuwę do wakacji 2016. Przyjąłem to raczej na spokojnie, niech dopracują jeśli jest taka potrzeba, a ja w tym czasie ogarnę Fallout 4 i dwa ostatnie Wiedźminy :cool:

 

Ostatni trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wvpOwQaqRXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal domysły, od takich jak premiera w Japonii w maju tego roku, aż po premiera w Europie w 2017. Nie ma oficjalnego stanowiska od Atlusa. Nie chcę sobie niepotrzebnie psuć nerwów, więc przeszedłem w tryb "będę się jarał jak już wszystko będzie jasne" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych gier co to robią i robią i zrobić nie mogą (obok Hellblade, Gran Turismo i wielu innych) :thumbdown:

 

przeszedłem w tryb "będę się jarał jak już wszystko będzie jasne" :P

 

Polecam wszystkim ten tryb ustawić na stałe i zapieczętować (wobec innych gier również).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 ma się pojawić na tegorocznym E3 czyli możliwie, że amerykanie dostaną nową Personę jeszcze w tym roku. Europa pewnie będzie musiała się obejść smakiem, ale zawsze można grę importować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsuwa już była, więc mam szczerą nadzieję, że to ostateczna data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jeszcze obsuwa.

 

Obuswę to dostaną Europejczycy. Jak na starym kontynencie ujrzymy tę grę w 2018 roku, to będzie dobrze :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...