Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dawid90dd

Grafik do projektu gry RTS, kosmicznej, nacechowanej pixelartami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Dawid Jakubowski, kończę we wrześniu 18 lat, i wraz z moimi przyjaciółmi pracuję nad projektem gry kosmicznej. Ja, jako programista C++ i grafik jednocześnie, moi koledzy głównie jako pomoc przy forum, grafice. Nasz projekt gry to przede wszystkim RTS odbywający się w kosmosie, nacechowany grafiką z pixelartami. Chcemy, by cechą charakterystyczną naszej gry była przede wszystkim fizyka - każdy obiekt na planszy 2D ma nadany wektor prędkości, i może uderzyć - inny obiekt, i tym obiektem może być wszystko - asteroida, budynek, statek, szczątki innych obiektów. To na razie skrócony koncept tego, co chcemy stworzyć.

 

Chciałbym naznaczyć, że potrzebujemy osobe która nie musi być tylko i wyłącznie grafikiem - chodzi głównie o koncept gry, koncept art całości.

Wysyłam kilka screenów z gry:

 

30ww583.png

2ppiqae.jpg

2lw9gky.png

 

 

Aby było jasne - traktujemy nasz projekt dość poważnie. Chcemy go ukończyć, i sam często poświęcam całe dnie i noce by dokończyć jakiś moduł w c++. Silnik nie jest jeszcze rozbudowany, jest dopiero tworzony.

Ze względu na to, że nie chcę naruszyć regulaminu - nie mogę publicznie wysłać linka do forum - jest postawione tymczasowo na darmowym hostingu, na którym są reklamy.

 

Osoba, która zdecyduje się z nami współpracować, musi do tego podejść asertywnie. Nie poszukujemy osób, które po miesiącu zrezygnują, ani tych, którzy mają niewiele wolnego czasu. Jest to projekt gry niezależnej, chcemy ją później wypuścić na zasadzie alpha-funding , nie przewidujemy wynagrodzenia finasowego dla osoby, która wstępnie podejmie się współpracy.

Dla osoby, która się z nami skontaktuje pokażę znacznie więcej rzeczy - takich jak trailer, filmy z testów, czy forum - by pokazać jak to aktualnie wygląda.

Jeżeli ktoś zdecyduje się nam pomóc, lub chce się dowiedzieć jak owa współpraca by wyglądała, niech skontaktuje się ze mną:

 

jakubowski.dawid@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...