Skocz do zawartości
MS-Graphic

[Wykonam] GRAFIKA: Layout, strona WWW, logotypy, banery, reklamy, napisy, plakaty...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Może nie osiedla, ale te w centrach miast można by zamienić na parki. Aczkolwiek osiedla czy jakaś galeria handlowa czy garaże(to miałem u siebie naście lat temu) też wchodzą w grę.  
    • Na pewno trzeba się do wojny przygotowywać.   Współcześni europejscy generałowie mają często mizerne doświadczenie bojowe. Jeśli nawet dowodzili w Iraku to nie przygotowało ich to na wojnę rosyjsko - ukraińską. Wojna na Bałkanach też była inna. Dla mnie są wyszkolonymi teoretykami. 
    • 1. Nie bez powodu 2. Nie ma konkretnego celu, jest po prostu wyrażeniem opinii, bo krytyka poparta argumentami to też rodzaj opinii.  3. A czemu krytykuje się mniejszość? Bo jak na mniejszość, to strasznie dużo się zlatuje zwolenników Konfederacji, albo takich co niby mówią, że za nimi nie są, ale...! i to jest główna rzecz, która prowokuje takie dyskusje. Jak po kimś wiadomo że jest za Konfederacją, to można próbować dyskusji. Jak ktoś kręci bez sensu, to nie ma się co dziwić niektórym odpowiedziom.  Projekty projektami i to jeszcze cudze, ale popatrz na ich plan ogólny. Plan ogólny zakłada że każdy za wszystko będzie musiał sobie zapłacić sam. Co z tego że chcą zlikwidować większość podatków, jak trzeba będzie sobie samemu sfinansować opiekę zdrowotną, emeryturę i masę innych świadczeń i usług, które teraz ogarnia państwo. Do tego proponują system, który wspiera bogatych ładnie nazywając ich "przedsiębiorczymi".  Ogólnie bardzo blisko im do systemu amerykańskiego, który wiemy że się nie sprawdza, zarówno w służbie zdrowia jak i w polityce (mowa o wpływie korporacji na politykę poprzez np. jej finansowanie). W czym? Tylko nie pisz po raz n-ty że budują przecież elektrownie węglowe. Tak, budują, czy tam uruchamiają, ale procentowo w ujęciu krajowym i liczbie ludności dalej emitują mniej na jednego mieszkańca w sektorze energetycznym niż Polska i mają cały czas tendencję spadkową mimo uruchamiania węglówek. Zatem konkretnie. W czym oszukiwali? Może być w punktach. Pisałem już, że prowadzona jest obecnie rekrutacja. Zatem twierdzisz, że Intel który obecnie restrukturyzuje choćby dział marketingu i sprzedaży zwalniając pracowników w różnych miejscach, zatrudniałby ludzi do fabryki, która nie powstanie?  I widzisz, robisz to co prędzej czy później robi tutaj każdy Konfiarz. Tak posunąłem się do takiego stwierdzenia, bo po ostatnich wypowiedziach po prostu schemat spełniony na 100%, czyli najpierw posty o tym, że Konfederacja powinna dostać szansę, rządzić, że dobrze myśli, robi itd. (dla niepoznaki, że nie wszystko, ale...!), a potem z grubej rury, że jak ktoś się z czymś nie zgadza to platformers... Nie zgadzam się z CPK choćby dlatego, że w takim układzie trzeba było nie wydawać kasy choćby w kwocie 800 milionów zł (nie liczę kosztów dwóch poprzednich budów tego lotniska) na lotnisko w Radomiu, czy kombinować z innymi lotniskami. Tak, jestem za modernizacją kolei, ale  nie wiem czy widziałeś plany tych kolei? W wielu miejscach trasy są poprowadzone tak jakby nikt nie zwracał uwagi na to czy to ma sens, jak np. linia kolejowa pod Łodzią. Są też miejsca w których linie kolejowe mają przechodzić przez dopiero co oddane budynki. Jak podzielasz zdanie @voltq w sprawie wywłaszczenia to tym bardziej z Twojej perspektywy plan powinien być nierealny. No ale ludzie dostali pozwolenie na budowę domu, gdzie wychodzi na to, że już ktoś planował linie kolejowe, bo przecież taki pomysł nie powstał w miesiąc czy dwa, prawda? Niech to będzie robione, ale z głową, a nie "na hura".  Już Bareja takie planowanie pokazywał lata temu      
    • U mnie w post-game kaplice nie działały. Jeśli chodzi o tego żebraka to trzeba go śledzić (poczekać do wieczora i pójść za nim). Kolejny quest gdzie liczy się dyskrecja a mechanik na to nie ma
    • Praktycznie odkad wprowadzili + tak gram w ich AAA. To nie sa gry na 2x jak dla mnie wiec tak jak piszesz, jestem szczesliwy. Po wyjsciu z kina tez jakos mi nie szkoda ze nie mam plytki z filmem. A gry ktore chce miec kupuje normalnie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...