Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojas

[Klan PCLab.pl]***Soldat

Rekomendowane odpowiedzi

treningow nie bylo chyba od lutego, ja sam nie gralem w soldata do wczoraj...

mozemy pograc ;]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
treningow nie bylo chyba od lutego, ja sam nie gralem w soldata do wczoraj...

mozemy pograc ;]

pozdro

ja tam moge grac ktos jeszcze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge popaczec i sie troszq rozruszac ;)

to fajnie tylko kiedy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie nie zebralismy na trening :E Chyba nic z tego nie bedzie, ja moge grac w kazdej chwili tylko mi napiszcie ze tren itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedzmy w srode o 20 ??

 

to powiedzmy w srode o 20 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! to jak ? macie jakąś stałą datę kiedy gracie? dajcie znać na forum... "Pretzel" nick mam i chętnie się z kimś skonfrontuje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie! to jak ? macie jakąś stałą datę kiedy gracie? dajcie znać na forum... "Pretzel" nick mam i chętnie się z kimś skonfrontuje,

juz dobre pol roku niegramy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz dobre pol roku niegramy :E

 

 

oooo... to żem się obudził...:lol2: a może jednak zaczniecie:question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm nie mam zamiaru :P ale jak wszyscy to i ja.

 

jakby wszyscy tak podchodzili to w końcu nikt nie reaktywuje tego planu...bad attitude...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @aureumchaos Nie używam nigdy G-sync, bo nie widzę żadnej różnicy. Freesync styka. 
    • Jasność SDR powinna być około 280 nitów przy ustawieniach APL SDR (100% biały ekran).
    • A migotanie z gsync Ci nie przezkadza?
    • Tak jak Stefan napisał, ciężko znaleźć taki lekki smukły laptop z dobrą specyfikacją i wydajnym systemem chłodzenia do 5500 zł. Znalazłem takiego smukłego Acera o wadze 1.8kg i wyglądzie standardowego laptopa z podświetlaną klawiaturą, Windowsem i czytnikiem linii papilarnych, natomiast Acer'y nie słyną z dobrego chłodzenia, dodatkowo RTX 3050Ti to nie jest powalająca karta a w połączeniu z 4 rdzeniowym prockiem doświadczenia będą średnie tym bardziej jeśli twoja dziewczyna chce obrabiać zdjęcia czy wideo, w FHD na medium powinna wyciągnąć 54 fps w Valhalli, 51 fps w CP 2077 czy w Cywilizacji 6 około 59 fps. Ostatnia kwestia to cena, w promocji z kodem gsm-laptopy kosztuje 3 333 zł zamiast 3 449. Druga mocniejsza opcja wychodząca poza budżet to 16 calowy Lenovo Slim z 8 rdzeniowym R7, na DDR5 (16GB) oraz RTX 4060, taka konfiguracja spokojnie wystarczy pod wydajne granie. Dodatkowo do obróbki zdjęć/wideo przyda się jasność 500 nitów oraz rozdzielczość 2560 x 1600. (zerknij również w temat rabatów, zawsze coś urwiemy  )    
    • Hej, wracam z tematem swojej obudowy Regnum RG2 i wentylatorów. Ostatecznie będę montował jakieś 120mm. Mam 2x Fluctus ARGB 2xArctic P12 PWM 2x Stratus 120 PWM. Chce je zamontować 1x tył, 1 na Fera 5, 2x przód. Jeżeli chodzi o wentyle z przodu to zauważyłem, że od wewnętrznej strony obudowy przy kratce praktycznie każdy jest b głośny ;/ Odsunę go trochę od kratki i jest już ok ale na samej kratce to bardzo głośno słychać. Jeżeli zamontuje je z drugiej strony tak jak pokazane na fotce front to jest dużo ciszej ale też jakby słabiej wieje przez te kratki. Zastanawiam się jakie będzie najoptymalniejsze ustawienie tych wszystkich wentyli i co robić z przodem? Podobno pull ma być ciszej niż push a u mnie jest ewidentnie dużo głośniej. Dać 2x wewnątrz z mniejszymi obrotami w środku czy na zewnątrz z większymi? wg producentka powinny być na zewnątrz. tutaj 1 testowo był od wewnątrz https://imgur.com/QiXuKbq
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...