Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komkom

Problem z routerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładam z ten temat z myślą że pomożecie mi z moim problemem, mianowicie:

 

Chodzi o to że router na wifi zrywa połączenie czasem zrywa co 5 min czasem co godzinę, ostatnimi czasy zrywa bardziej, nie widziałbym nic dziwnego i powiedział że to wino dostawcy albo routera, ale otóz na kablu działa i śmiga pięknie nic nie zrywa, nie pisałbym i siedział na kablu ale mój kabel jest za krótki bo router jest pietro niżej a ja mam pokój wyżej i poprostu nie sięga kabel, ale mniejsza z tym chciałbym abście doradzili mi o co może chodzić mam router TP-Link, wcześniej miałem netgear który tak samo zrywał, na pewno tu nie jest wina odległości lapka od routera bo zrywa na kazdym urządzeniu (smartfonach, laptopie taty, oraz na stacjonarnym ) które są na poziomie routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokladny model TP-Linka oraz karte wifi, z ktora ma sie lączyc TP-Link lub model laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model routera, TP Link TD W8951 ND, LAPTOP TO Lenovo G700 z kartą sieciową tutaj podam screena żeby podać dokładnie: http://www.fotosik.p...1d0ca59968.html

 

dodam, że w drugim mieszkaniu też jest router TP-linka i tam śmiga internet na wifi jak i na kablu

 

To co ma wykrzyknik to nie karta wifi. Masz karte wifi na Broadcomie.

 

Czy w tym drugim mieszkaniu ten sam TP-Link??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, z ktorym routerem mas zproblem?? :E

 

Podstawowa sprawa firmware w obu zaktualizowany do najnowszej wersji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Spróbuj wyłączyć w W8951ND tryb N (802.11b+g+n) zostawiając tylko 802.11b+g. Potem save i reboot routera. Sprawdź czy coś zmieni się w stabilności pracy. Oczywiście aktualizacja do najnowszego oprogramowania, to o czym pisał Grzegorz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć w W8951ND tryb N (802.11b+g+n) zostawiając tylko 802.11b+g. Potem save i reboot routera. Sprawdź czy coś zmieni się w stabilności pracy. Oczywiście aktualizacja do najnowszego oprogramowania, to o czym pisał Grzegorz.

 

Ma tracic an predkosci?? Bez sensu. Ja bym na jednym TP-Linku ustawil kanal dla WiFi 3, a na drugim powiedzmy 6 na sztywno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
Ma tracic an predkosci??

Spokojnie w trybie 802.11g osiągnie prędkość 20-25Mb/s, poza tym mówiłem o tej konfiguracji w celach testowych aby wyeliminować lub potwierdzić problem z wydajnością zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...