Skocz do zawartości
JaN008

Uruchamianie dysków przed przejściem w stan wstrzymania.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez JaN008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Często tak jest - testy stabilności przechodzi wzorowo, a wywala się "gdzieś niżej" - w trakcie przełączania się np. z max zegara na sporo niższy, gdzieś po drodze akurat braknie odrobiny napięcia i błąd. Fakt, bardzo ciężko to przetestować.  
    • Musisz kupić jeszcze na lotnisku. Są poradniki gdzie w Seulu na terminalach znaleźć przed wyjściem po bagaże - jest kilka kart właśnie pod turystów, w części z nich nie masz w ogóle numeru, same dane mobilne (któryś operator ma jakieś Orange, blue i purple - którejś z nich szukałem). Skorzystaj z tych poradników - ja zrobiłem sobie listę kart, które są ok i gdzie mniej więcej ich szukać, nie wiedziałem na którym terminalu wyjdę, tylko pechowo byłem w covidzie i wszystko było pozamykane i ludzie byli od razu pchani w duże kolejki bez łażenia po terminalu. Kupiłem już po odebraniu bagażu na zewnętrznej części lotniska. Karta była chińskiego operatora na koreański rynek, kosztowała 240 zł i była na 30 dni bez opcji doładowania. Lepszy rydz niż nic. Teraz już covida tam nie ma, powinno się udać znaleźć coś lepszego. Druga opcja to zakup AIS Sim2fly, ja swoją kupiłem w Tajwanie, ale są dostępne czasem w polskim Amazonie - karta jest tajlandzka, ale w odpowiednim pakiecie działa praktycznie na wszystkie kraje Azji, tu wychodzi koło 45 zł za 6GB na 10 dni. Można doładowywać, rok ważności od doładowania, więc przyda się na przyszłe wyjazdy. Trzeba tylko odpowiedni pakiet wybrać, są różne, kod się wysyła tak samo jak w PL. Jest jeszcze ESIM - zarówno dla tych kart co mają na lotnisku w Seulu, jak i dla Sim2fly. Nie korzystałem.   Nie bierz ze sobą jedzenia na zapas - zwłaszcza nabiału i mięsa. Ja wiedząc, że spędzę tydzień kwarantanny najpierw, nabrałem kabanosów i warkoczy serowych, potem mocno się bałem czy nie będą trzepać bagażu, a kary srogie 😛 Teraz niedawno leciałem z kolegą i on nie wiedział i nabrał, też mu się udało, ale po co się stresować 😅
    • P.S. Nie wiem czy w moim przypadku VA nie będzie lepsze. Gry to może 10%, z czego nie gram w CS:GO i inne szybkie FPSy. Najszybsze gry to ścigałki a ostatnia w jaką grałem to FH4 z 3-4 lata temu? Filmy trudno mi określić - ale myślę że 20-30%(do teraz oglądane na TV 32" który stwierdził że odchodzi, więc przejdzie ten obowiązek na ten monitor). Reszta to net. Kąty widzenia nie są dla mnie istotne - siedzieć będę na wprost. Za to często gram w gry z ciemnymi lokacjami, filmy też b. często mają ciemne sceny. Czytam i chyba przy tej przekątnej lepiej będzie pójść w 2560x1440 (4K może być ciut zbyt dużo jak na 27-28") Czyli co? Znaleźć coś 2560x1440, o matrycy VA, im większa częstotliwość tym lepiej i brać co tańsze? Obawiam się plam na ekranie i innych dziwnych rzeczy. Ja swojego Samsunga S22D390 chwalę i chwalić będę (chyba mam go od 2015). Jasność musiałem skręcić praktycznie na minimum i jest cacy. Ale np. telewizor który mam w salonie UE50J6200AW (50" FullHD - jak wspominałem telewizji nie oglądam, a w gry na nim też nie gram więc służy głównie gdy są goście do odpalenia jakichś filmów z neta/youtube/muzyki - i miał 2 razy wymienianą matrycę na gwarancji! Teraz znowu jest 6 plam na całym ekranie, każda wielkości 15-20cm ale już jest po gwarancji, a że używany sporadycznie to zostawiam. Tylko brnę do tego - niby dwa produkty tego samego producenta, kupione w podobnym czasie (nie pamiętam czy nie były kupione w tym samym roku nawet), w tym samym sklepie a jednego działanie itd. oceniam na 10/10, a drugi przez te plamy, skopany interfejs to może 4/10?
    • Ta.. też bym chciał. To jest na ten moment zużycie domu na podtrzymanie. Bez światła, kuchenki, tv, komputera itp. jak wyjadę z domu to tyle wciąga. Albo jak śpię XD Dla tego mówię że daleko u mnie do eko trybu.  Że co? Tyle za szerega bulic? XD  
    • Ale ja też tak uważam, tylko że wiesz, tak czy siak to się opiera na subiektywnych ocenach, więc jeden rabin powie brzęczy a drugi powie nie brzęczy
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...