Skocz do zawartości
m_audio

NOKIA ASHA 311

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mimo połączenia z internetem przez WiFi nie można przeglądać stron, ponieważ pojawia się powyższy komunikat, który trwa w nieskończoność. Nie działa również radio internetowe (trwa pobieranie stacji), facebook (pobieranie informacji), e-mail, czat. Natomiast nie ma problemu ze "Sklepem", Mapami, Pogodą, tak samo bez problemu pobrałem i zainstalowałem najnowsze oprogramowanie. Dwukrotny reset (wszystkich) ustawień oraz wyjęcie baterii nic nie dało. Drugi taki sam telefon działa bez zarzutu, więc nie jest to wina internetu. Co jeszcze można zrobić? Aktualizację przeglądarki, itp. przez USB za pomocą Nokia PC Suite?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tak się składa, że umiem i doskonale wiem, co napisałem oraz w jakim kontekście. Niestety monitor nie zawsze wyświetli Tobie taką liczbę FPS, szczególności dla gier typu AAA czy jakiegoś RPG, przy takiej rozdzielczości. Także co wtedy? Zmieniasz tryb Overdrive, a niestety w tej cenie są lepsze monitory, które zapewnią mniejszy overshoot aniżeli ten Asus. Jak ktoś jest pro player'em to i tak weźmie 240Hz. Mi osobiście wystarcza te 144Hz i bardziej cenię sobie, jak matryca nie wykazuje overshoot'u przy niższych wartościach odświeżania / FPS. 1. Zależy od sztuki jak trafisz, u mnie na początku była widoczna różnica w lewym dolnym rogu, teraz się to zniwelowało. Z tym, że w ciągu dnia nic takiego nie zauważyłem, jedynie wieczorem przy wyłączonym świetle. Ustawienie Black Stabilizer na 3 zniwelowało ten efekt. 2. U mnie nie migał, a sprawdzałem SGS9+ wczoraj wieczorem. Dla pewności sprawdzę jeszcze raz dzisiaj, może nagram krótki filmik i wrzucę. Interesuje Ciebie jakaś szczególna jasność, czy dla wartości 0 wystarczy Tobie? 3. Nie mam tego jak sprawdzić nietstey. 4. Nie zauważyłem smużenia, a mam ustawione Overdrive w trybie "Fast" 5. Zależy od sztuki. U mnie było za dużo czerwieni, co powodowało zbyt ciepły kolor. Jakieś 10 minut zabawy i ustawiłem obraz bliżej tego, co mi odpowiada. Napisałem swoje ustawienia w jednym z poprzednich postów. Nie uświadczyłem zmęczenia oczu, lecz to bardzo indywidualna sprawa. Kwestia "cukierkowatości", przecież to monitor o poszerzonym gamucie, to na tym polega, że kolowy są oversaturated. Czyli tylko potwierdziło moje odczucia, także teraz trafić lepszą sztukę. Ja u siebie pykam cały czas w "Fast" i gra mi się bardzo przyjemnie. Overshoot w mojej sztuce jest widoczny przy natywnej rozdzielczości i 60Hz, nawet na "Super Fast", ale Hardware Unboxed dopisał ciekawą rzecz:  "Small update to this one, as it turns out if you use the Extreme overdrive mode with adaptive sync (FreeSync, G-Sync) disabled, you will get WAY WORSE results. We always test with adaptive sync enabled and it looks like when you enable this feature, it will switch to using a more modest set of overdrive settings. That might be important for you if you plan on using this monitor without adaptive sync (use the Super Fast or Fast mode)" 
    • https://www.amazon.de/-/en/gp/help/customer/display.html?nodeId=201819200&ref_=dp_ret_policy
    • Takie info pojawiło się już nie raz w temacie, więc ja czekam spokojnie na to co przyniesie listopad. Szkoda czasu marnować na szukanie pojedynczych kart, jak można nadrabiać growe czy filmowe zaległości.
    • A co to za gówno lewackie strony?, gówno nie dowód. Widziałem na jutubie jak lekarz mówił że pandemia to ściema. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...