Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

almaftw

[1000] Laptop do użytku codziennego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam laptopa do 1000zł dla mojej dziewczyny. Laptop głownie do przeglądania internetu i jakichś małych prac biurowych. Znalazłem dwa modele, które mnie zainteresowały, mianowicie : Lenovo i HP. Co myślicie? System to nie problem, więc tym się nie kierowałem.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 899 zł masz Lenovo B590 (procesor 1005m) w komputroniku, dokupujesz jeszcze 2 GB RAM za jakieś 30-50 zł i będzie dobrze, nie ma żadnych plomb, więc o utratę gwarancji się nie bój. Z 2 GB będzie Ci strasznie mulił. Ten laptop to prawie to samo co HP tylko, że tańszy i ciut szybszy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopy które podałes maja procesor N używane w tabletach sa za sałeb na laptopa.

 

Zobacz sobie Lenovo B5400 z pentiumem M i 4 gb ram. Masz tutaj matowa matryce nie odbija otoczenia mniej męczy oczy. Tutaj masz mocney pełny procesor pentium M mocniejszy o oczko od pentium U. Masz tutaj równiez matowa obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke drożej masz Acer extensa 2510 z pentiumem U i 4 gb ram. Równiez matowa matryca nie odbija otoczenia. Bardzo dobre czasy pracy na akumulatorze do 7h na wifi, cichy, nie grzeje się, matowa powierzchnia ekranu, całkeim dobra jakość wykonania, całkiem dobra jakość dźwięku z wbudowanych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...