Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji tego ze kompletnie nie znam sie na laptopach co byscie proponowali do 1700zl.? Max 1800zl ale to juz naprawde max.

co do wymagan :.

* 15 cali.

* Bezproblemowe z dobrym zasiegiem Wi-fi.

* Laptop do filmow i internetu. Gier praktycznie nie bedzie. Tylko dla dzieci w przegladarce.

* Fajnie gdyby mial wlasny uklad graficzny.

* Dysk SSD 120/128gb.

* Hdmi.

* Dobre kąty widzenia.

* Bez systemu operacjnego.

* Bateria zeby wytrzymale te 4-5 godzin.

Tak zeby mozna bylo bez problemu obejrzec film w HD bez obaw ze bedzie przycinal :D

Z gory dzieki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję HP 250 G2 z i3:

http://www.morele.net/laptop-hewlett-packard-250-g2-f0z43ea-701248/

Tutaj sporym plusem matowa matryca. Dorzucasz do tego 128GB SSD Plextora:

http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-128gb-sata-iii-transfer-do-520mb-s-px-128m6s-637120/

SSD zapewni sporo szybszą pracę systemu (ładowanie systemu do 10 sekund), szybszy odczyt/zapis. Dyskie te są mniejsze, pobierają mniej prądu i osiągają sporo mniejsze temperatury niż zwykłe talerzowe HDD. Warto!

W morele zamontują Ci to za 1zł + dostaniesz wysyłkę gratis po podaniu kodu rabatowego - więcej info w mojej sygnaturce na dole. SSD masz wtedy w środku, a HDD dostajesz oddzielnie i możesz go użyć jako dysk zewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tej cenie dostaneisz Lenovo g510 z i3haswell + ssd 256gb

Sdd fabrycznie zamontowane,. Nic nie trzeba kombinować Procesor haswell z grafiką zintegrowana hd4600

Bateria te 4 h na wifi da rade podziałać. Jakość wykonania przeciętna jak to tani laptop z serii konsumenckiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję HP 250 G2 z i3:

http://www.morele.net/laptop-hewlett-packard-250-g2-f0z43ea-701248/

Tutaj sporym plusem matowa matryca. Dorzucasz do tego 128GB SSD Plextora:

http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-128gb-sata-iii-transfer-do-520mb-s-px-128m6s-637120/

SSD zapewni sporo szybszą pracę systemu (ładowanie systemu do 10 sekund), szybszy odczyt/zapis. Dyskie te są mniejsze, pobierają mniej prądu i osiągają sporo mniejsze temperatury niż zwykłe talerzowe HDD. Warto!

W morele zamontują Ci to za 1zł + dostaniesz wysyłkę gratis po podaniu kodu rabatowego - więcej info w mojej sygnaturce na dole. SSD masz wtedy w środku, a HDD dostajesz oddzielnie i możesz go użyć jako dysk zewnętrzny.

W komputerach juz siedze kilkanascie lat wiec nie ma problemu. z jakimis wymianami czy tym podobne :D Gorzej z lapkami bo nigdy nie byl mi potrzebny. Ten HP jakos mnie nie przekonuje ale i tak dzieki za propozycje ;)

w tej cenie dostaneisz Lenovo g510 z i3haswell + ssd 256gb

Sdd fabrycznie zamontowane,. Nic nie trzeba kombinować Procesor haswell z grafiką zintegrowana hd4600

Bateria te 4 h na wifi da rade podziałać. Jakość wykonania przeciętna jak to tani laptop z serii konsumenckiej.

Hmm no cos w tym stylu. Jeszcze gdyby mozna bylo zamiast 256gb dac 128gb a w zamian tego wlasna grafike :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do 2k masz Asusa R556 z i3ulv + SSD oraz kartą graficzną GT820. Posiada matowy ekran oraz pojemną baterię, która z niskonapięciowym procesorem da długie czasy pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W komputerach juz siedze kilkanascie lat wiec nie ma problemu. z jakimis wymianami czy tym podobne :D Gorzej z lapkami bo nigdy nie byl mi potrzebny. Ten HP jakos mnie nie przekonuje ale i tak dzieki za propozycje ;)

Hmm no cos w tym stylu. Jeszcze gdyby mozna bylo zamiast 256gb dac 128gb a w zamian tego wlasna grafike :D

po co ta grafika skoro laptop nie do gier. HD4600 ogarnie spokojnie całą reszte :) JEst niewiele mniej wydajny niz 820m

i3ulv jest słabsze niz i3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi