Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

polar482

Pierwsze LC 8320/r9 270x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnimi czasy ciągle chodzi mi po głowie lc nie wiem czy to wina działu worklogi czy może coś innego ale na temat...

 

Posiadam obecnie sprzęt:

AMD FX 8320

Asus M5A99X Evo E2.0

Crucial Ballistix 4x4GB CL9

Asus Radeon R9 270X DirectCU II

Corsair CS650M

Phanteks Enthoo Pro

 

No i tutaj pojawia się kwestia chłodzenia chciałbym zwodować zarówno cpu jak i gpu (sekcję zasilania jak i mostek pomijam z braku bloków jak i chwilowego braku funduszy -

działają pasywnie więc jest spoko). Wstępnie dobrałem zestaw chłodzenia ale teraz pytanie czy wszystko dobrałem dobrze i czy czegoś nie brakuje żeby potem nie mieć kwiatków

że składaniem bo jednak coś namieszałem:)

Cały zestaw prezentował by się tak:

Alphacool NexXxoS XT45 Full Copper 360mm

Alphacool Eheim Station pump mount universal for 120-140mm fans/radiators

Aquacomputer aquastream XT USB 12V - Ultra Version

Alphacool HF 38 Cape Cyclone 250 V.2

EK Water Blocks EK-Supreme LTX AMD CSQ

Bitspower VG-AR9270ADII

Alphacool adapter obrotowy 90° G1/4" na IG1/4" - Deep Black

Złączka prosta SK 10/16 G1/4" niklowana na czarno

EK Water Blocks EK-Ekoolant EVO Premix, kolor jeszcze nie wybrany - 1000ml

 

Całość bez bloku GPU wychodzi w granicach 1500zł więc jeśli da się gdzieś uciąć bez strat lub zmienić z pozytywnym skutkiem to chętnie.

 

Oprócz sprawdzenia zestawu powyżej mam jeszcze jedno a właściwie dwa pytania:

Jaki wąż polecacie w rozmiarze 10/16? Czy zwykły z angeli po 10zł/m się nadaje do czegoś czy jednak tylko na szlauf?

Jakie wentylatory polecacie? Moje mistrale 140 na pewno się nie nadadzą więc jestem otwarty na propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...