Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yab

Dieta kopenhaska

Rekomendowane odpowiedzi

to moj trzeci dzien kopenhaskiej .... schudlam 3 kg . czuje sie dobrze ....myśle ze kazdy moze spróbowac sil ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Porada - nie stosować!

3 kilo w 3 dni :rotfl: nie, słoneczko, tylko pozbyłaś się wody w organizmie. I ta woda szybciutko wróci.

chinka - odstaw to jak najszybciej!

Przeszłam tę dietę. Całą. Bo byłam strasznie głupia i miałam nadzieję, że szybciutko schudnę. Ponieważ dieta jest strasznie ograniczona w środki odżywcze, a przy tym - o dziwo - jadłam więcej niż zwykle, za to mniej treściwie - fatalnie się czułam. Efekt końcowy? 5 kg więcej. Moja koleżanka owszem na początku schudła, ale organizm tak się jej zbuntował, że w ciągu pierwszego miesiąca po diecie przytyła kolejne 8kg.

Lepiej jeść racjonalnie i się ruszać. Ot, cała filozofia.

Zdecydowanie popieram. Jeśli ktoś nie chce wyrzeczeń, po prostu jeść połowę porcji. I tak wystarczy.

Ostatnio schudłam 3 kilo w niecałe 2 tygodnie, ale rzeczywiście niewiele jadłam. Teraz muszę zacząć po prostu jeść bardziej racjonalnie - w zasadzie z jadłospisu mogę wywalić, jako ostatni bastion, wszelkie wędliny. Ale przestrzegam przed całkowitą eliminacją tłuszczu, skóra się po tym robi jak papier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...