Skocz do zawartości
Pulpit

Deus Ex: Mankind Divided

Rekomendowane odpowiedzi

Częśc materiału gameinformera: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/04/07/may-cover-revealed-deus-ex-mankind-divided-568435.aspx

Informacje ciągle napływają, Michael McCann znowu robi soundtrack, będzie obsługa DX 12 i TressFX 3.0, screeny i rosyjski artykuł. Kiedy premiera: nie wiadomo, jedyne co jest pewne to że Adam Jensen powraca!

Krótki gameplay:

Techdemo silnika:

 

Jaram się!

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tez czekam bo human revolution byl świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna zapowiedź niby jutro. ;)

 

Wreszcie!

 

Z google translate'a:

The plot of Deus Ex: Mankind Divided remains a mystery. Developers do not plan to migrate from a previous save of the series - solutions Human Revolution players will not have consequences, and none of the four endings Human Revolution will not canonical.

 

Docelowe platformy: PC, PS4 i XO. Premiera nieznana, ale pewnie najwcześniej druga połowa 2016 roku.

 

PS Pulpit, nie "podejrzewane", tylko potwierdzone przez producenta. Eidos Montreal już w październiku 2013 roku ujawniło, że trwają prace nad kontynuacją Human Revolution.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a już przestałem wierzyć, że coś się dzieje w kwestii kontynuacji. Oby za dużo nie zmieniali z mechaniką i klimat żeby się nie zmienił. Szkoda tylko że główny bohater jest ten sam, bo nienawidziłem jego głosu. Chociaż może dadzą mu jakiś wszczep zmieniający głos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetne info :)

 

Czekam, bo HR to dla mnie jeden z lepszych tytułów ostatnich lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie mniej backtrackingu i hakowania niż w HR a może się zainteresuję :foch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Deux Ex będzie głównym tematem majowego numeru Game Informer: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2015/04/07/may-cover-revealed-deus-ex-mankind-divided-568435.aspx

Jest też materiał wideo, w którym są urywki z filmowego zwiastuna gry.

 

Square-Enix's sequel will be set in 2029 where Adam Jensen is working for Interpol to hunt down augmented terrorists in a world that hates and fears cybernetically enhanced humans. Just as the world today hates and fears Google Glass (:E)

 

Jensen will have some new moves this time around, like the ability to remote hack electronics and erect a nanoshield around him.

 

- Eurogamer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli śmiało można stwierdzić, że ten o to stream dotyczy nowego Deusa.

Jeśli tak to fajnie im to ruskie popsuły. Kilkudniowy stream z zagadkami, a tu wszystko jak na tacy. :E

 

Jak wyżej, kontynuacja była poniekąd zapowiedziana ale dobrze wiedzieć, że aktywnie się coś dzieje czyli "zaraz" pewnie jakieś konkretniejsze informacje czy też trailer'y zaczną wypływać.

 

Za to nie podoba mi się ta informacja o zakończeniach HR.

Już nawet nie chodzi mi o zignorowanie wyboru ale, że żadne z zakończeń nie jest kanoniczne? :brow:

Czyli w sumie właśnie stwierdzili, że od pewnego momentu w fabule HR można było spokojnie przestać grać. :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HR był fajny, DE 1 też był fajny, ciekawe czy do końca 2016 lub na początku 2017 nie wyjdzie Cyberpunk 2077, wtedy była by kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie jaram, po HR oczekiwałem wiele a przejechałem się na uzależnieniu od skill pointów i skryptach, niby wiele dróg do celu a tak naprawdę jak się nie ma odblokowanej odpowiedniej umiejętności to 4litery, i tak cała grę przechodziło się tymi samymi, wcześnie odblokowanymi metodami, bo szkoda wydawać praxisy na jakieś bzdurne umiejętności które "może" się wykorzysta co najwyżej kilka razy przez cała grę. W ten sposób grę przechodziłem 2 razy, za 3cim poleciałem na hama z wątkiem głównym i grę skończyłem w 3h... i aby było śmieszniej miałem z tego przejścia najwięcej satysfakcji z samej gry niż wcześniejszych kilkunastogodzinnych podejść na full%.

 

Jak MD będzie miało podobną mechanikę to "może" kupie jak cena spadnie do 20zł.

Edytowane przez NoLife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś konkretniejsze informacje. :thumbup: Czekam z niecierpliwością na pierwszy trailer/kolejne materiały. Jedynka nie była idealna, ale to i tak czołówka ostatnich lat, w mojej opinii. Kontynuacja powinna więc być wolna od wad HR, równocześnie nie ma potrzeby, aby konstrukcją i założeniami od poprzednika znacząco odbiegała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie jak arab na kurs pilotazu :E

 

Oby tylko trzymal poziom HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś filmowy zwiastun. Info z wczoraj: Come see the future of Deus Ex, tomorrow at 09:00 PDT / 12:00 EDT / 17:00 BST / 18:00 CEST

:D

 

Też mnie trochę zmartwiła niekanoniczność wszystkich zakończen HR... niby kontynuacja, a nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, chociaż można się było spodziewać kontynuacji. Zwiastun pewnie będzie bardzo efektowny sądząc po tym

duży gif

duży gif 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to wygląda jak cutscenki więc gra nigdy tak nie będzie wyglądać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to są bullshoty. Ale są pojedyncze prosto z gry: http://pclab.pl/news63020.html

 

Ale pewnie trzeba czekać do E3, żeby zobaczyć jakiś gameplay. ;)

Chociaż kto wie, czy najpierw nie za zamkniętymi drzwiami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INB4 znowu zamiast klimatycznych miejscówek dostaniemy sterylne badziewie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterylność raczej pasuje do tych klimatów, przynajmniej częściowo. Ważne, żeby powrócił złoty filtr. ;) Na części screenów go widać.

 

Jeszcze z typowo Gafowych problemów, czy pojawi się słynnne "i never asked of this" w trailerze:

 

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/592/482/f0d.jpg

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1025335

 

:E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje do zamkniętych pomieszczeń w biurze, nie do zaułka w brudnej ulicy. Pamiętam, że bardzo mi to psuło przyjemność z gry. To, i sam fakt że grafika była raczej słabiaszcza :(

Tak czy siak, liczę że wyjdzie z tego fajna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Michael McCann zajmie się soundtrackiem, bo inaczej nie biorę pre-ordera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że Michael McCann zajmie się soundtrackiem, bo inaczej nie biorę pre-ordera

O to, o to. Human Revolution ma jeden z najlepszych soundtracków do gier w historii. :thumbup:

Co do oprawy - artystycznie poprzednia część stała na dobrym poziomie, technicznie przeciętna, ale ten złoty filtr niwelował trochę niedoskonałości.

Widać, że zostanie w kontynuacji zachowany - technologicznie szykuje się przepaść, mają teraz swój silnik (Dawn Engine), myślę, że tym razem na tle współczesnych gier nie będzie juz tak źle. No ale trzeba czekać na pierwszy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...