Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PCA

GeForce GTX 780 3 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik na konkurencyjnym forum został zbanowany za kilkakrotne oszustwa na owym forum, temat został zamknięty, konto na allegro mu zawiesili, tłumaczył się tym, że jest to po prostu biznes.

 

 

PRZESTRZEGAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt nie kupuje na allegro od kogoś kto nie ma żadnych opini i to towaru za 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ci po tym jak dostaniesz np. uszkodzoną kartę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik na konkurencyjnym forum został zbanowany za kilkakrotne oszustwa na owym forum, temat został zamknięty, konto na allegro mu zawiesili, tłumaczył się tym, że jest to po prostu biznes.

 

 

PRZESTRZEGAM!

 

kilkukrotnie.. No ładnych rzeczy sie dowiaduje.. Raptem chodziło o jedna sprawę z obudową i to groszową w sumie. 7 lat tutaj na forum (tak 7) ale wciąż mnie ludzie zaskakują.

 

Allegro jak widać jest - trzeba było czekać na weryfikację konta o czym pisałem tam i tak się stało. Bana z tego co wiem to nie mam tam, ale niech będzie...

 

Karty według niektórych też chyba nie mam ale ok. Mniejsza oto że ja używałem długooo, a do czasu ponownego przybycia do mnie od Tomcuga (tak, tego) innej mojej 780-ki.

 

779_img_20150407_132734_tn.jpg

 

Jak coś to zapraszam na PW.

 

A tu ta niedoszła - być może dla niektórych - felerna (? aby zarobić na czyimś nieszczęsciu co?) 780 razem z kompanem od MSI:

 

267_img_20150408_150950_tn.jpg

 

392_img_20150408_151001_tn.jpg

 

777_img_20150408_151521_tn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...