Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

@~!@#$%^&*()_+

 

Dzięki za te obrazki! ;) Lista jednak mnie satysfakcjonuje. Dwa Lancery R4 są (EVO IX i X), choć mogli jeszcze dołożyć A grupowego EVO III, bądź EVO VI Makinena z okolic 2000 roku. Parę kit carów (osiek) też jest, może jeszcze się szarpną na S1600?

Co do tras, jeszcze niech dołożą kolejne cztery lokacje i dawać mi to tu. :glodny:

No tak, bo mnie potrzeba więcej szybkich aut żebym mógł się zabić, mini cooper jest narazie demonem prędkości :E

 

Kusi ten Dirt, czekam na jakąś przecenę i biorę. :thumbup:

 

Na padzie da się spokojnie ogarnąć czy raczej pod kierę?

Da się, ale ja właśnie po 5cio godzinnej sesji na G27 jestem, absolutna masarka, sama przyjemność z dzwonów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo mnie potrzeba więcej szybkich aut żebym mógł się zabić, mini cooper jest narazie demonem prędkości :E

 

Nie chcę nic mówić, ale jak porównałem swoje czasy z twoimi w DiRT 3 (Time Trial), to stwierdzam, że chyba ujeżdżasz żółwia, a nie jakieś Subaru. :E A wiadomo, że trójka jest prostsza.

Bez obrazy oczywiście, ale więcej gazu, hamulce są dla frajerów! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale jak porównałem swoje czasy z twoimi w DiRT 3 (Time Trial), to stwierdzam, że chyba ujeżdżasz żółwia, a nie jakieś Subaru. :E A wiadomo, że trójka jest prostsza.

Bez obrazy oczywiście, ale więcej gazu, hamulce są dla frajerów! ;)

Na razie wszystko na zielono w mistrzostwach, ale te 120 potrafi też zabić :E Moje czasy w Dirt 3 to robione na padzie od niechcenia byle zaliczyć grę :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy oczywiście, ale więcej gazu, hamulce są dla frajerów! ;)

 

Motto niczym fana NFSów. :E

 

Da się, ale ja właśnie po 5cio godzinnej sesji na G27 jestem, absolutna masarka, sama przyjemność z dzwonów :E

Nic nie mów, też myślę o tej kierownicy. ;)

Edytowane przez Szkaradnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pulpit

 

Też gram na padzie od Xboxa. ;) A tego DiRT'a na pewno kupię, ale wstrzymam się do premiery.

 

@Szkaradnik

 

To tak żartem, bo jeżdżąc bez używania hamulców to nawet w NFS'ach nie ugrasz wiele. Aż mi się przypomniało jak w NFS World Toyotą MR2 robiłem co chciałem z całymi hordami Lambo itp., dzieci nie umiały jeździć i pewnie były szczęśliwe z tego faktu. :E

 

Optymalny tor jazdy + gaz do podłogi w odpowiednim momencie na wyjściu z zakrętu gdy masz pewną przyczepność i wsio do przodu. Jeszcze tylko króciutka skrzynia biegów, bo prędkość maksymalna nie ma żadnego znaczenia w rajdach, co innego przyspieszenie.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj najwięksi pasjonaci są więc zapytam - w jakiej ścigałce jest lokalny tryb turniejowy? Bo bym ze znajomymi imprezkę zrobił, ale lipa restartować ciągle, jak może jakaś gra ma eliminacje itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja gram padem dual shockiem, rozwalam się często gęsto, nie mam mistrzostw na zielono :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez padem cisne i na zielono może jeden czy 2 os były :E

 

ale łącznie 4h na liczniku :D

 

To G27 kusi, ale wtedy PC czy AC bym wolał pograć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC, AC - wyścigi torowe. Dirt, RBR - rajdy. Jakkolwiek tych pierwszych absolutnie nie "hejtuję", to wolę zdecydowanie te drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzam się, też zdecydowanie wole klimat rajdów, chodzi mi tylko o pogranie na dobrej kierownicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj najwięksi pasjonaci są więc zapytam - w jakiej ścigałce jest lokalny tryb turniejowy? Bo bym ze znajomymi imprezkę zrobił, ale lipa restartować ciągle, jak może jakaś gra ma eliminacje itd?

 

Musisz się odmłodzić. :E W Colinie 2 można było jeździć super os w systemie pucharowym i to np. we dwóch przy kompie. ;)

 

Właśnie... DiRT Rally oferuje coś takiego jak super os? Czyli coś co jest zawsze pierwszego dnia rajdów, tor z dwiema nitkami gdzie kierowcy rywalizują w systemie pucharowym.

 

Edit.: Ewentualnie NFS ProStreet. Wyścigi na ćwiartkę lub pół mili i drift trzykrotnie się powtarzało, więc troje człeków może przejechać jedne zawody na zmianę.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, jak przeprowadze się do większego mieszkania to playseat z kubełkiem kupuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki macie jakieś fajne ustawienia force feedback dla g27?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem, że rano jak odpalę kompa to już się update będzie ciągnął... a tu nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem, że rano jak odpalę kompa to już się update będzie ciągnął... a tu nic :/

Pewnie o 19 będzie jak wszystko na steamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś "polecanego" sprzedawcę ? bo widziałem na allegro ceny od 105 zł. Szukam bez VPN z legalnego źródła. Bo cena steam jest mało zachęcająca. (pewnie nawet podczas promocji, będzie za ~33 euro) więc to mała promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolesnie się nauczyłem co to znaczy "abandon championship" czemu do jasnej cholery musze WSZYSTKO od nowa robić, a nie daną kategorię. Pier**e takie granie :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każda z obecnie 4 lokacji ma dwa około 10 kilometrowe odcinki"

 

O kuufa! :E

Osiem OS-ów?!

To już włosi z Milestone są lepsi, niby też de facto dwa-trzy odcinki na krzyż, ale kombinacje to już nie tylko przód/tył i połowa/całość, tylko jakieś odgałęzienia, i do tego państw tyle, ile w kalendarzu.

 

Jaja sobie robicie, czy co? Dobrze, że ktoś to napisał, bo bym jeszcze tę "fenomenalna grę" kupił za więcej niż 25 zł :E Myślałem, że mniej niż w Ditr-ach 1-3 to juz sie OS-ów zrobić nie da.

 

Całą nadzieja w Loebie, bo WRC5 to raczej będzie słabizna.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Codies przestali rozpieszczać pod tym względem gdzieś w okolicach CMR 2.0... nomen omen WRC3 uważam za bardzo porządną (pod względem funu z gry, nie hardkorowości) rajdówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WRC5 lepiej się zapowiada od Loeba, gameplaye są całkiem ok, czego nie można powiedzieć o tym drugim. No i te licencje i liczba tras na plus. Fajnie że pojawiło się kilka tytułów traktujących o rajdach. Może ten trend się utrzyma w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każda z obecnie 4 lokacji ma dwa około 10 kilometrowe odcinki"

 

O kuufa! :E

Osiem OS-ów?!

To już włosi z Milestone są lepsi, niby też de facto dwa-trzy odcinki na krzyż, ale kombinacje to już nie tylko przód/tył i połowa/całość, tylko jakieś odgałęzienia, i do tego państw tyle, ile w kalendarzu.

 

Jaja sobie robicie, czy co? Dobrze, że ktoś to napisał, bo bym jeszcze tę "fenomenalna grę" kupił za więcej niż 25 zł :E Myślałem, że mniej niż w Ditr-ach 1-3 to juz sie OS-ów zrobić nie da.

 

Całą nadzieja w Loebie, bo WRC5 to raczej będzie słabizna.

 

 

Nie wiem jak to wygląda w WRC i Loebie, ale w Dircie wszystkie trasy są odzwierciedleniem realnych odcinków. Zgadzają się hopki, zakręty, nawet znaki. Z tego co pisali twórcy zrobienie takiej trasy to niestety proces czasochłonny stąd ich ilość jest jaka jest. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w WRC i Loebie, ale w Dircie wszystkie trasy są odzwierciedleniem realnych odcinków. Zgadzają się hopki, zakręty, nawet znaki. Z tego co pisali twórcy zrobienie takiej trasy to niestety proces czasochłonny stąd ich ilość jest jaka jest. Coś za coś.

Nie przejmuj się Zas-em, on wszystkimi grami gardzi po równo i zapomniał, że nie jest mistrzem kierownicy i zmasterowanie jednej trasy zajmuje troche czasu, ale on by chciał 200 tras, z których nie ukończy 190, bo mu się nie będzie chciało.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Assassin jest normalnie dostępny na polskim Amazonie w świetnej cenie: https://www.amazon.pl/Thermalright-chlodzenia-cieplowodów-wentylator-aluminiowa/dp/B09NSTR7JZ Do 4000D lepiej dokupić ze dwa wentylatory na front. Alternatywnie be quiet! 500DX: https://www.ceneo.pl/93925243 Lepszy dysk: https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-crucial-t500-2tb-z-radiatorem-m-2-2280-pci-e-gen4-ct2000t500ssd5-14998454806 Ale gwarancja tylko sprzedawcy, trzeba zarejestrować na stronie producenta żeby mieć gwarę Cruciala. Alternatywnie: https://www.x-kom.pl/p/672287-dysk-ssd-seagate-2tb-m2-pcie-gen4-nvme-firecuda-530-heatsink.html https://www.ceneo.pl/119352284 Ogólnie Samsung się nie opłaca, ich dyski już się nie wyróżniają.
    • Ja tam zbliżam się do 30h i już skończyłem 10 rozdział. Ciężko oderwać się od ekranu, bo co chwilę się coś dzieje. Poboczne zadania robię jedynie jak jestem w pobliżu zleceniodawcy. Niczego specjalnie nie szukam, bo dla mnie takie odhaczanie pozycji z listy rzeczy do zrobienia jest głupie. Jeszcze sporo przede mną, ale spokojnie oceniłbym ten tytuł na 9/10 i typował, że będzie to tegoroczne GOTY. Gdyby system walki był lepszy to już w ogóle byłbym zachwycony.
    • Ja mimo ze gadam natywnie po angielsku to lubie miec napisy bo chce zrozumiec 100% tego co mowia. Czesto w grach masz terminy z zakresu virusologii jak tutaj czy inne terminy technologiczne jakich czlowiek nigdy nie slyszal ani nie uzywal 
    • Rozpoczyna się zaoranie CBA, pytanie jest takie co zrobi z tym Duda, gdyż PiS-iory już kwiczą . Kamiński, jesteś twarzą tego wszystkiego, co CBA się skompromitowała. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nagly-apel-mariusza-kaminskiego-do-cba-przetrwajcie,nId,7420258
    • zasilanie dodatkowe mi nie przekadza, dysk jest dobrze odczytywany ( jest o dziwo lepiej odczytywany niz taki ssd lexar czy patriot (pewnie dlatego ze mam dodatkowe zasilanie prądkowe)) no i jest duzo tanszy.    muszę ogarnąć jakiś pojemnik na te dyski dyski 2,5 zewnetrzne na usb nie biore nawet pod uwagę, nie zdąrze go zapełnić a juz sie zepsuje
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...