Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby dodali Multiple to byłbym w siódmym niebie :E

????zdjęcie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, gra dostanie dwie najstraszniejsze Imprezy WRC w historii (jedną dostała ostatnio, teraz dostanie drugą) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, gra dostanie dwie najstraszniejsze Imprezy WRC w historii (jedną dostała ostatnio, teraz dostanie drugą) xD

 

Kwestia gustu, mi się podoba. Poza tym ta najnowsza impreza jest z grupy R4 a nie WRC.

Edytowane przez Quejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze jest (oprócz tej z 95) Impreza WRC 01 oraz Focus z tego samego roku. Grupa R4 to w mogą być Nki, stare WRC, pomieszane jedne z drugimi etc (np Lancer/Impreza były i WRC i N4 i nowsze R4, ale już jedyny pasujący Focus to WRC, chyba że faktycznie o czymś nie wiem).

 

EDIT Muahahaha szkoda że nie zrobiłem screena posta przed edycją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.codemasters.com/dirt/10/dirt-rally-road-book-30102015/

 

So with the R4 class we wanted to introduce some modern cars that are seen throughout the world of rally but aren’t necessarily from the top tier of the sport. The Subaru Impreza WRX STi (the hatchback one) and the Mitsubishi Lancer Evo X were the best fit for this class. They are great fun to drive despite carrying a bit more weight than the other rally cars and each have their own character. I’m sure that all you Mitsubishi and Subaru fans will get a kick from hustling these cars around our stages.

 

We’ve also added two more cars to the 2000s roster and I think they fill a gap that we have been missing from the more contemporary era of rallying. We’ll be adding the Citroën C4 Rally and the Ford Focus RS Rally. These cars are running their 2 litre engines and are packed with more complex differentials than the 2010s cars. They offer a fresh challenge to their class and require quite a different driving style to one another.

 

W pewnym wieku się tak ma, że jak się nie ma racji to się odechciewa rozmawiać, choć nie wszystkim tak zostaje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.codemasters.com/dirt/10/dirt-rally-road-book-30102015/

 

W pewnym wieku się tak ma, że jak się nie ma racji to się odechciewa rozmawiać, choć nie wszystkim tak zostaje :E

 

I po co to wkleiłeś? :E To ma jakiś związek z Tą dyskusją? Napisałeś, że Grupa R4 to w mogą być Nki, stare WRC, czekam na wyjaśnienia.

 

Oczywiście to bzdura, nie mogą być, bo samochody w grupie R m.in nie mogą mieć poszerzonego nadwozia co od razu dyskwalifikuje stare WRC do brania udziału w R grupie.

 

Zaraz znowu edit pójdzie

 

A to już błędów edytować nie można? Ah, no tak, zapomniałem że to Ty jesteś tym typem, który nawet nie wiedział, że istnieje coś takiego jak tabela czasów na świecie w DiRT :E

Edytowane przez Quejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to już błędów edytować nie można?

Błędów? doskonale wiem co wyedytowałeś w tym poście:

Kwestia gustu, mi się podoba. Poza tym ta najnowsza impreza jest z grupy R4 a nie WRC.

I nie strugaj wariata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tydzień wyplata i kupuje ram ,960 gtx 4 gb i bede miał w co grać <mniam>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doskonale wiem co wyedytowałeś w tym poście

 

To proszę napisz, bo już zapomniałem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za tydzień wyplata i kupuje ram ,960 gtx 4 gb i bede miał w co grać

 

Sam gram na GTX 960 i gra trzyma okolo 120 klatek na wysokich

Edytowane przez Quejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dostaliśmy Nki, czy tam Rki jak sobie wolisz, a do tego stare wurce. Wszystko się zgadza. To Ty wyskoczyłeś że to będzie grupa R4, jak widzisz nie jest to prawdą, bo dostaliśmy Focusa i C4 WRC. I ja się tam cieszę że dostaliśmy.

 

brainq, a co masz teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie oprócz samochodów pojawi się więcej info odnośnie odcinków, można będzie samemu włączać/wyłączać światła, wycieraczki, regulować siedzenie (wysokość?), grupa A i B z nową fizyką, poprawiony FFB, mechaniczne uszkodzenia, 1:1 animacja kierownicy i coś tam jeszcze z tego co wyczytałem na forum.

Jeszcze niech wrzucą w następnym update poważniejszy model zniszczeń, z dwa WRC 1.6 i ja będę w pełni hepi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny update to będzie ostatni update ;) O ile kojarzę z nowym rajdem zawsze pojawiały się nowe auta, więc może. W sumie DS3 WRC bym pośmigał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do dłużej jeźdzących. W karierze, w mistrzostwach, poza poziomem (open - professional) różnica tylko jest w długości rajdu (liczba odcinków) czy coś jeszcze ? Bo jestem w "elite" i zauważyłem tylko, że rajdy są dłuższe wraz z różnymi warunkami atmosferycznymi. Drugie pytanie, kupuję nowy samochód, nie ma ulepszeń, podczas rajdu (mistrzostw) przeciwnicy mają ten sam poziom auta czy mają go ulepszegonego na "maxa" ?

Edytowane przez IIGrzesiekII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ulepszeń - nie wiem.

 

Co do poziomu trudności - właśnie (tylko?) to co mówisz, długość rajdów + pogoda + czasy konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dostaliśmy Nki, czy tam Rki jak sobie wolisz, a do tego stare wurce. Wszystko się zgadza. To Ty wyskoczyłeś że to będzie grupa R4, jak widzisz nie jest to prawdą, bo dostaliśmy Focusa i C4 WRC. I ja się tam cieszę że dostaliśmy.

 

brainq, a co masz teraz?

phenom II x3 4 gb ram i geforce 260 gtx ale i tak nie pójdzie przez kartę w tym miesiącu zmienie i dołożę ramu a potem kupi nowa płytę z intelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprawdzałeś czy pójdzie? Na minimum powinno pójść. A jak już to myślę że ta gra bardziej lubi CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta bo karta nie posługuje directx 11 ale i tak czas na zmiany bo na tym nowości nie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Będzie to można normalnie kupić czyt. wersję pudełkową, czy tylko cyfrowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Będzie to można normalnie kupić czyt. wersję pudełkową, czy tylko cyfrowo?

Na razie nic nie wiadomo ale myślę za jak będzie finalna wersja to wyda w pudełku CDP.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo ale myślę za jak będzie finalna wersja to wyda w pudełku CDP.pl.

 

Oby, bo ja wolę po staremu.

 

No i jeszcze tak zwróciłem uwagę na datę premiery. GOL twierdzi, że luty, pfff... miało być w grudniu. Do bani, NFS'a przesunęli mi na kwiecień, a teraz DiRT'a na luty. :(

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...