Skocz do zawartości
brainq

Dirt Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nowym DiRT-em będą się wszyscy brandzlować tak Ryśkiem, przez następne 10 lat... :E

tylko czy edytor tras wypuszczą? :lol2:

Uuuuaaa :E Ktoś tu za dużo barszczu z uszkami zjadł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sebastien Loeb Rally Evo dostał

.. Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jedni wolą need for speeda, drudzy Dirt`a :P

To tylko Zas, spokojnie, jego posty trzeba z dystansem brać i poprawką na sarkazm :E

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sebastien Loeb Rally Evo dostał

..

Ta gra jest aż tak słaba? :o I te marchewy przy każdej zmianie biegu/redukcji...

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za to w ogóle nie idzie na padzie, na klawiaturze mam wrażenie że jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Was nie posłuchałem i po Mini (jeździłem tylko tym i trochę Fulvią) wsiadłem do Stratos :P Łatwo nie jest, po sześciu odcinkach w Walii 2 miejsce, co prawda na clubmanie, ale i tak całkiem nieźle się to prowadzi. Muszę się nauczyć używać ręcznego, bo aktualnie praktycznie wcale z niego nie korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to trochę u znajomego, bo się zastanawiałem czy nie kupić sobie tej gry, ale mi się nie podoba. Tzn grafika i model jazdy są przyjemne, ale tryby gry totalnie beznadziejne. Ja wiem, że gra nie ma licencji WRC, ale mogli zrobić jakiś tryb podobny do sezonu WRC. Szczerze, to WRC 5 mi się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem betę ze znanego szwedzkiego sklepu.

Ta gra jest na prawdę trudna, na 01 klawiaturze na prawdę ciężko operować gazem, szczególnie w Szwecji autami rwd. grafika wygląda ok, płynność pierwsza klasa.

Nawet na allegro wstąpiłem, ale nie ma ciekawych kierownic z pułapu do 200zł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to trochę u znajomego, bo się zastanawiałem czy nie kupić sobie tej gry, ale mi się nie podoba. Tzn grafika i model jazdy są przyjemne, ale tryby gry totalnie beznadziejne. Ja wiem, że gra nie ma licencji WRC, ale mogli zrobić jakiś tryb podobny do sezonu WRC. Szczerze, to WRC 5 mi się bardziej podoba.

Przecież wrc to szrot bo grałem a model jazdy szkoda gadać to że nie mają licencji to nie dziwota bo inna firma ma na wyłączność.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC to trójka jeszcze była najsensowniejsza. Wyszło Loeb Rally demo na PC, czy mówicie o wersji konsolowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to WRC 5 mi się bardziej podoba.

 

Aż tak zły gust masz jeśli chodzi o gry ? ;). Dirt to klasa, dawno nie było takiej gry. Grałem trochę w wrc 5, szrot to mało powiedziane.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu tryb sezonu WRC bardziej mi się podoba jak ten z Dirta, a poza tym już wyrosłem, nie chce mi się godzinami katować gry żeby perfekcyjnie jeździć w jakieś niby realistycznej symulacji i nie obijać się o wszystko. Chcę sobie po prostu od czasu do czasu odpalić grę i pojeździć kilka rajdów dla funu. Realistyczny model jazdy, to mam codziennie za kierownicą prawdziwego auta, na komputerze mi on niepotrzebny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu tryb sezonu WRC bardziej mi się podoba jak ten z Dirta, a poza tym już wyrosłem, nie chce mi się godzinami katować gry żeby perfekcyjnie jeździć w jakieś niby realistycznej symulacji i nie obijać się o wszystko. Chcę sobie po prostu od czasu do czasu odpalić grę i pojeździć kilka rajdów dla funu. Realistyczny model jazdy, to mam codziennie za kierownicą prawdziwego auta, na komputerze mi on niepotrzebny. ;)

ok ale musisz wiedzieć i tak mają gorszy model jazdy niż starych osłonach colinów czy wrc na ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zauważyłem, no ale niestety nie ma nic co by dorównywało tamtym grom. Ale w WRC 5 nie jest wcale tak źle. Po pogrzebaniu chwilę w opcjach sterowania (czułość gazu, hamulca, kierownicy, martwe strefy itp) udało mi się znaleźć takie ustawienie, które mi odpowiada i jazda daje mi sporo przyjemności. A jeśli chodzi o Dirty, to najbardziej mi się podobał model jazdy z Colin McRae: DiRT 2. Tam był taki fajny model jazdy, który udawał realistyczny, a jednocześnie był dość prosty w opanowaniu i dawał wiele frajdy z jazdy. W DiRT 3 już niestety ten model jazdy nieco popsuli, a obecny DiRT Rally to już nie dla mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zauważyłem, no ale niestety nie ma nic co by dorównywało tamtym grom. Ale w WRC 5 nie jest wcale tak źle. Po pogrzebaniu chwilę w opcjach sterowania (czułość gazu, hamulca, kierownicy, martwe strefy itp) udało mi się znaleźć takie ustawienie, które mi odpowiada i jazda daje mi sporo przyjemności. A jeśli chodzi o Dirty, to najbardziej mi się podobał model jazdy z Colin McRae: DiRT 2. Tam był taki fajny model jazdy, który udawał realistyczny, a jednocześnie był dość prosty w opanowaniu i dawał wiele frajdy z jazdy. W DiRT 3 już niestety ten model jazdy nieco popsuli, a obecny DiRT Rally to już nie dla mnie. ;)

 

bo stałeś się casualowym/niedzielnym graczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że nie. Już mnie po prostu nie kręci takie "hardcorowe" granie. W tym roku jedyna gra, która przykuła mnie na nieco dłużej do kompa, to GTA V. ;)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest aż tak słaba? :o I te marchewy przy każdej zmianie biegu/redukcji...

 

ja rozumiem, że to nie będzie drugi Ryś.. wróć! Drugi DiRT AD 2015, ale oceniane gry na podstawie łosia nieumiejącego jeździć i kamery z tyłu wozu? Trochę przyzwoitości w tym waszym czarnym "piarze".

 

tak, nie grałem w Rally, bo ponad 100 zł za... ile tam ich jest? 10 OS-ów? :E - to trochę drogo.

ale jestem raczej fanem CMR 04 i WRC 1/3, niż nieedforów - poza Shiftem i Porsche. (swoją drogą, WRC 4 tak popsuli w porównaniu z WRC 3? (WRC 5 to inne studio, więc skłonnym wierzyć, że jest słabiej)

 

A ze DiRT nagle stał się świntym Graalem na miarę Ryśka, to przecież fakt niepodlegający dyskusji :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu tryb sezonu WRC bardziej mi się podoba jak ten z Dirta, a poza tym już wyrosłem, nie chce mi się godzinami katować gry żeby perfekcyjnie jeździć w jakieś niby realistycznej symulacji i nie obijać się o wszystko. Chcę sobie po prostu od czasu do czasu odpalić grę i pojeździć kilka rajdów dla funu. Realistyczny model jazdy, to mam codziennie za kierownicą prawdziwego auta, na komputerze mi on niepotrzebny. ;)

 

Pewnie grasz na klawiaturze :E ?. Polecam pada, gra się bardzo dobrze i nie obijasz się o wszystko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie po prostu nie kręci takie "hardcorowe" granie. W tym roku jedyna gra, która przykuła mnie na nieco dłużej do kompa, to GTA V. ;)

Mnie też, a mimo tego czerpię z tego przyjemność ;) W ostatnich 2 latach wciągnęły mnie 3 gry: CS:GO, Dirt Rally oraz GTA V, ponad to przeszedłem Sherlocka Holmsa (gra na 10 godzin), oraz GRID Autosport :) Również jeżdżę na co dzień samochodem, ponad to motoryzacja to moje główne hobby i właśnie dlatego Dirt mnie tak wciągnął :) IMO gra stoi na bardzo wysokim poziomie tak jak np. Gran Turismo 5, natomiast Project CARS czy Assetto Corsa na mnie wrażenia nie zrobiły i moim zdaniem, to one mają chorą cenę w porównaniu do tego co oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to trochę u znajomego, bo się zastanawiałem czy nie kupić sobie tej gry, ale mi się nie podoba. Tzn grafika i model jazdy są przyjemne, ale tryby gry totalnie beznadziejne. Ja wiem, że gra nie ma licencji WRC, ale mogli zrobić jakiś tryb podobny do sezonu WRC. Szczerze, to WRC 5 mi się bardziej podoba.

WRC 5 zdaje się (nie mam pewności bo nie grałem ale i nie zamierzam) jest gniotem o którym nie warto nawet wspominać, a co dopiero porównywać do Dirta. Ale fakt, z trybami gier i ogólnie otoczką jest lipa, to nie da się ukryć. Nie ma poczucia, że uczestniczysz w jakichś zawodach tylko jakbyś jakiś trening jechał czy coś. Ale cóż można zaakceptować formułę tej gry stawiającą na minimalzim w pewnych aspektach albo czekać kolejnych kilka lat aż wyjdzie jakaś kolejna rajdówka na poziomie. Poza tym najpierw piszesz, że model jazdy jest przyjemny a poźniej, że za bardzo skomplikowany to się zdecyduj :lol2:

 

Mnie też, a mimo tego czerpię z tego przyjemność ;) W ostatnich 2 latach wciągnęły mnie 3 gry: CS:GO, Dirt Rally oraz GTA V, ponad to przeszedłem Sherlocka Holmsa (gra na 10 godzin), oraz GRID Autosport :) Również jeżdżę na co dzień samochodem, ponad to motoryzacja to moje główne hobby i właśnie dlatego Dirt mnie tak wciągnął :) IMO gra stoi na bardzo wysokim poziomie tak jak np. Gran Turismo 5, natomiast Project CARS czy Assetto Corsa na mnie wrażenia nie zrobiły i moim zdaniem, to one mają chorą cenę w porównaniu do tego co oferują.

Kurka, łączy się w bólu z niedzielnym grajkiem ten co musi mieć 1 czasy na wszystkich odcinkach :lol2: Ludzie myślcie co piszecie. ;) Co do ostatniego zdania to co kto lubi ale jeśli chodzi o zawartość to dirt z tych gier oferuje na pewno najmniej (licząć wsparcie dla modów w asetto).

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka, łączy się w bólu z niedzielnym grajkiem ten co musi mieć 1 czasy na wszystkich odcinkach :lol2: Ludzie myślcie co piszecie. ;)

Na początku gry jeżdżąc mini na padzie przeciętny gracz nie powinien mieć najmniejszego problemu, żeby wykręcić czasy na 1. miejsce po kilku próbach, ponad to, jeden wyścig trwa 3-4 minuty, a nie 10, resety natomiast często się robi po minucie-dwóch ;) Ponad to nie trzeba dirt`a przechodzić osiągając najlepsze czasy, ale ja jak już w coś gram, albo coś robię, to porządnie ;)

 

Nie wiem jak z innymi odcinkami, ale po skończeniu dzisiejszego rajdu na drugim miejscu spojrzałem na czasy pozostałych oponentów i do pierwszego miejsca brakowało mi pół sekundy, natomiast do trzeciego miejsca aż 15 sekund, więc chyba tylko to 1 miejsce ma wymagające czasy, a na 2-3 miejsce jest naprawde sporo czasu ;)

 

Nie łączę się też w bulu i nadzieji z "niedzielnym" grajkiem, tylko nie napisaliśmy, że jesteśmy hardcorowymi gejmerami, no ale widocznie Ty widzisz tylko dwie strony, albo coś jest ciemne, albo jasne :lol2:

 

Co do Asetto - a co mnie obchodzą mody? Oczekuję gotowego produktu, a nie gry, nad którą trzeba przesiedzieć kolejne 20 godzin, żeby móc uruchomić coś więcej niż wersję demo. Grając w project cars drażniły mnie dwie rzeczy: 1) brak "normalnych" wozów, tak jak np. w Forzy czy GT 2) model jazdy, który miał być realistyczny, a z realizmem ma mało wspólnego.

 

Jeśli chodzi o pierwszy akapit odnoszący się do Shadowmana - to, że dla kogoś model jazdy jest zbyt skomplikowany, to nie znaczy, że nie jest przyjemny ;)

 

EDIT:

Specjalnie dla Ciebie, ukończyłem zimowy odcinek, 8 próba i mam pierwszy czas:

Kliknij

 

Zobacz sobie na progi czasowe ;) Nie trzeba być progejmerem i powtarzać 50x, żeby być w top3.

Edytowane przez Azgorath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku gry jeżdżąc mini na padzie przeciętny gracz nie powinien mieć najmniejszego problemu, żeby wykręcić czasy na 1. miejsce po kilku próbach.
No ciekaw jestem ile % graczy zalicza te 1 miejsca choćby i tym miniaczem ;)

 

Nie łączę się też w bulu i nadzieji z "niedzielnym" grajkiem, tylko nie napisaliśmy, że jesteśmy hardcorowymi gejmerami, no ale widocznie Ty widzisz tylko dwie strony, albo coś jest ciemne, albo jasne :lol2:

Po prostu trochę dziwnie wygląda sytuacja w której zgadzasz się z kimś kto od razu odpuszcza grę bo za ciężka a samemu zależy Ci na 1 miejscach ;).

Co do Asetto - a co mnie obchodzą mody? Oczekuję gotowego produktu, a nie gry, nad którą trzeba przesiedzieć kolejne 20 godzin, żeby móc uruchomić coś więcej niż wersję demo. Grając w project cars drażniły mnie dwie rzeczy: 1) brak "normalnych" wozów, tak jak np. w Forzy czy GT 2) model jazdy, który miał być realistyczny, a z realizmem ma mało wspólnego.

Twoja opinia. Moim zdaniem model jazdy w PC jest bardziej realistyczny ale nie chcę się kłócić. Co do asetto to sprawa nie jest taka prosta bo ta gra niemalże bazuje na modach :)

 

Jeśli chodzi o pierwszy akapit odnoszący się do Shadowmana - to, że dla kogoś mode jazdy jest zbyt skomplikowany, to nie znaczy, że nie jest przyjemny ;)

Dosyć pokrętna logika. Skoro coś jest za ciężkie (zbyt wymagające) to jak może być przyjemne?

 

Zobacz sobie na progi czasowe ;) Nie trzeba być progejmerem i powtarzać 50x, żeby być w top3.

Nic takiego nie twierdziłem. Nadinterpretowałeś moje slowa ;)

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC 5 zdaje się (nie mam pewności bo nie grałem ale i nie zamierzam) jest gniotem o którym nie warto nawet wspominać, a co dopiero porównywać do Dirta. Ale fakt, z trybami gier i ogólnie otoczką jest lipa, to nie da się ukryć. Nie ma poczucia, że uczestniczysz w jakichś zawodach tylko jakbyś jakiś trening jechał czy coś. Ale cóż można zaakceptować formułę tej gry stawiającą na minimalzim w pewnych aspektach albo czekać kolejnych kilka lat aż wyjdzie jakaś kolejna rajdówka na poziomie. Poza tym najpierw piszesz, że model jazdy jest przyjemny a poźniej, że za bardzo skomplikowany to się zdecyduj :lol2:

WRC 5 wcale nie jest według mnie gniotem. Nawet w sporej liczbie recenzji z tego co patrzyłem dostała oceny po 7-8 na 10 i to nawet na znanych portalach o grach. Nie jest to jakaś wybitna gra, ale moim zdaniem przyjemna, a otoczka zawodów WRC bardzo mi się właśnie podoba. No ale ok, masz prawo do takiego zdania. Co do modelu jazdy w Dirt Rally. Jest przyjemny i nie jest tak, że jest dla mnie za trudny, bo kiedyś i nawet w RBR sporo grałem i całkiem nieźle opanowałem model jazdy z tej gry, ale po prostu już mi się nie chce ślęczeć nad grą godzinami, aby dobrze opanować jej model jazdy. Wolę sobie włączyć coś lżejszego, co bez wielogodzinnych treningów da mi na szybko przyjemność z gry. Taki urok starzenia się i coraz mniejszej ilości czasu na gry. ;)

 

Pewnie grasz na klawiaturze :E ?. Polecam pada, gra się bardzo dobrze i nie obijasz się o wszystko ;).

Nie, mam pada od X360. ;)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem ile % graczy zalicza te 1 miejsca choćby i tym miniaczem ;)

Tego typu statystyk chyba nie ma, ale wychodzę z założenia, że skoro ja sobie radzę bez większych problemów na padzie, to ktoś inny też sobie poradzi, szczególnie, gdy ma do dyspozycji np. kierownicę, a jak się okazuje całkiem duże grono osób takie urządzenie posiada.

 

Po prostu trochę dziwnie wygląda sytuacja w której zgadzasz się z kimś kto od razu odpuszcza grę bo za ciężka a samemu zależy Ci na 1 miejscach ;).

Chodziło mi głównie o to, że też nie jestem progejmerem i wymiataczem ;)

 

Twoja opinia. Moim zdaniem model jazdy w PC jest bardziej realistyczny ale nie chcę się kłócić.

:thumbup: Też się nie chcę kłócić, model jazdy mi nie podszedł i tyle, komuś innemu jak najbardziej może się podobać, każdy wybiera to co mu pasuje i spełnia jego oczekiwania ;) Ja czekałem długo na coś, co będzie miało poziom starego Colina, który też był bardzo wymagający.

 

Dosyć pokrętna logika. Skoro coś jest za ciężkie (zbyt wymagające) to jak może być przyjemne?

Shadowman użył słowa zbyt skomplikowane, ja natomiast lubię rzeczy skomplikowane, których nie można od razu opanować w 100%, tak jak w realnym życiu - jedni wybierają najprostsze ścieżki, drudzy trudniejsze, nad którymi trzeba pomyśleć, pomęczyć się, opanować pewne rzeczy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...